Ψηλες η κοντες?

Γυρισα πολυ αργα χτες και κοιμηθηκα με τα ρουχα ολοτελα,οπωτε δεν μπορεσα να πω κατι…λοιπον,μν το ανοιξουν ανηλικοι:
[SIZE=“2”]ΧΧΧ[/SIZE]

[SPOILER][SPOILER][SPOILER]

Καταρχας,το να πετυχεις ΨΗΛΗ,με αναλογιες κυριλε,ειναι δυσκολο…κοντουλες με καλες αναλογιες ειναι κ@υλα και πολυ πιο ευκολο να βρεις(ελεος πια,ενα καιρο εβλεπα συνεχεια κατι τυππισες σε καφε,επικο σωμα,στηθος κτλ,και μολις σηκωνοντουσαν,μια λεκανη σαν αυτη της τουαλετας μου…δυσαναλογα πραματα)…επισης,υποκειμενικο αυτο,αλλα πιο πολυ μου βγαζουν κατι τετοιες το ‘‘σκισε με’’ Feeling παρα καμια ψηλη αγγουρω!!
Ρε σεις,στο σαικς ειδικα,γυναικες απο 1.80 και πανω,πρεπει να ειναι καταρχας μπαλαρινες ή ενοργανιστριες για να γινουν ολα σωστα…βαλε την αλογα να ανεβει πανω σου…εκει να δεις…θα ειναι σαν να κινητε πανω στον αξονα σου ενας ουρανοξυστης,οπου ειναι στο τσακ να γυρει,οπως η πιζα,και εσυ θα πρεπει να κρατας,να κουμανταρεις,να κανεις,να δειχνεις…ενω οι κοντουλες…
Καλα,τουλαχιστον σε αυτη τη σταση,κυριαρχουν…αραζεις,ουτε να κουμανταρεις ουτε τπτ,χαμηλο κεντρο βαρους,πιανεις και βυζγια αμα λαχει ανετα,μιας και ειναι χαμηλα και οκ,τι αλλο θες,μπυρα και τσουλου απεναντι???
Επισης,σε κατι doggy,δεν υπαρχει συγκριση,καμια σχεση,ουτε να τεντωνεσαι να τραβας μαλλια αμα εισαι και λιγο κινκις,ουτε τιποτις…απλα τιμια και προπαντως ανετα πραματα…(και προφανως δεν μιλαμε για γυναικες 1.50,εκει υπαρχει προβλημα αμα εισαι 1.90ξερω γω,αλλα για νορμαλ αναλογιες κοντουλας)…
Την κολλας στο τοιχο και τα βλεπεις ολα μετα,περφεξιον!!!καρεκλατο,ολα μα ολα,οι κοντες μετρανε απειρα…

Ολες τις στασεις να βαλεις κατω,το μεγαλο ατου μου δινει την πρωτεια ανετα στις μικροκαμωμενες,ειναι ο ελεγχος!!!τις ελεγχεις,κουμανταρεις οπως θες εσυ…πιο ελαφριες,με καλυτερο κεντρο βαρους,τις σηκωνεις,τις πετας σtο τοιχο,τις γερνεις απο το κρεβατι,καναπεδενξερωγω χωρις να φοβασαι μην σου πεσουν,κανεις οτι αεροπλανικο γουσταρεις,τα παντα ολα…ασε δε,που για one night stand,δεν συζηταω,αμα εισαι σε πεΡιεργο μερος,μπορεις να κανεις οτι θες…αντε στα ορθια τωρα,κολλημενη στο τοιχο,να εχεις ολοκληρο θηριο να κρεμεται πανω σου και εσυ να κοιτας να μην πεσετε και οχι αυτο που πρεπει…

Αμαξια(καλα,το μαρακανα τους ετσι??),καναπεδες,ξαπλωστρες,κουζινες,πανω σε πλυντηρια,ντουλαπες,χωρανε παντου,ανετα και μετρανε απειρα …
Ακομα και σε κλασσικη σταση,θα σου πει ο αλλος’‘γ@μ@ς και κοιτας μαξιλαρι??’’…οχι,διοτι λιγο να γυρεις το λαιμο σου ειστε φατσα φορα αμα ειναι να σκασεις κανα φιλακι και αμα κοιτας μπροστα,η αλλη ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ ΚΑΙ ΓΑΜΑΤΑ,μπορει να σε αρχισει σε φιλια σε λαιμους και λοιπα γλωσσοειδη κολπα…
Τα μοναδικα σημεια που χανουν,ειναι ολα τα Doggystαλοειδη στο ορθιο και 69…εκει ειναι ζορικο αμα εισαι και συ αισθητα πιο ψηλος…αλλα παλευετε με λιγη υπομονη και ευλιγισια…αλλα γτ μια μονο υποκατηγορια στασεων να χαλασει ολο το πακετο??ΚΟΝΤΕΣ FTW!!

Kαι επειδη δεν ειμαστε καφροι,μετα το σαικς,που πεφτει υπνος,φιλακια κτλ,δεν υπαρχει καλυτερη φαση απο το να κοιμασε με κοντουλα…μια αγκαλια την εχεις,αμα εισαι και πιο ψηλος δλδ:wink:,την πιανεις εκει και την τυλιγεις πανω σου,χαιρεται και αυτη και ολα ομορφα,κοιμαστε σαν πουλακια…ουτε χωρο κρεβατιου πιανει και αμα παει και στην αλλη ακρη,εσυ εχεις σχεδον ολο το κρεβατι να τεντωθεις και να κοιμηθεις ανετα…ενω με τις ψηλες,ακομα και σε διπλο ολο και καποιο χερι,καποιο μαλλι θα φας στη μαπα ολο το βραδυ,στη γωνιτσα που θα σου εχει αφησει να κοιμηθεις…

Για να κλεισει λιγο καφρικα το σποιλερ,οι κοντουλες,τραστ δις,εχουν σωστη επιγνωση του μεγενθους τους και εχοντας την εντυπωση πως οι ψηλες ειναι μοντελες κτλ,μπορουν να κανουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ και πολυ πιο ΑΝΕΤΑ απο τις ψηλες,λογω και παλι ανατομιας…
[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

Για να μην μας πουν ομως και καφρους εγκεν,ξαναδηλωνω,πως επειδη ειμαι και γουτσου και αγαπουλης και ολα αυτα σου βγαινουν απειρα πιο πολυ με μικροκαμωμενες…ειναι More cute,ζουζουνιαρες και τσαχπινιζουν ομορφα…αυτα…:slight_smile:

:lol:

Επιστημονικότατη τεκμηρίωση!

Κόντες δαγκωτό ή τελοσπάντων ότι να’ ναι αρκεί να μην είναι ψηλότερες από μας…

Διαφωνω καθετα με τους προλαλησαντες, επειδη καποτε ετυχε να γνωρισω την Floor Jansen. Η οποια παρεπιπτοντως βγαινει μακραν χειροτερη στις φωτογραφιες. Μιλαμε για τον ορισμο της φωτοαγενειας, διχως υπερβολες. Και το λοιπον, για να ερθουμε στο προκειμενο, μου ριχνει ενα κεφαλι κι ειναι ο ορισμος της νταρντανας (με την καλη εννοια) γυναικας. Σπανιο να το πετυχεις, αλλα αμα κατσει, ολα τα λεφτα λουλουδια και να φευγουν στον αερα. Κριμας βεβαια που την κερδισε η μουσικη κι εμεις μειναμε με τη βερα στο χερι.

Edit: Και σε περιπτωση που αναρωτιεστε, περιμενατε ανθρωπος των ακουσματων μου να εχει τυπικα γουστα στις γυναικες; :stuck_out_tongue: :lol:

Στηρίζω τοποθέτηση λουπέν. Αγόρι, τι μεταπτυχιακά σε οικονομικά και λαλακίες. Τον ασκητή τον έχεις για πρωϊνό.

Εδιτ @ ανγκμαρ: ε τώρα, κρίνεις από την περίπτωση ΤΗΣ γυναικάρας κι εσύ.

Ποιον ασκητη μωρε? Τετοια αναλυση για κεντρα βαρους ουτε στις γαμιολες τις γεφυρες δεν καναμε.

@ΡεντΡαμ: Γενικα κανουμε συμβιβαζμους στο εν λογω θεμα, αλλα αμα ειναι να το αναλυσεις ρε φιλε, απ το καλυτερο θα ξεκινησεις. Ψεμματα να ειπω; :-s

ΓΙΕΑ!

παντα ποιοτικος.

Κοντες κι απο μενα.:smiley:

λουπέν for president!!!
με τετοια τεκμηριωση μπορει να μπει Λοκ στο θρεντ

Χαιρομε που βρηκα υποστηρικτες και βλεπουν τα ξεκαθαρα πλεονεκτηματα μιας μικρουλας γυναικας…Angmar,σωστος,αλλα ρε φιλε,και παλι,αυτες ειναι λιγες…και ακομα πιο λιγες αυτες που θα μας κατσουν…ψηλες με κυριλε αναλογιες και ωραιες γενικα κοπελες,μικρο ποσοστο σε σχεση με τις αλλες…αλλα και παλι,εγω το παω πιο πολυ απο πλευρα suitability σε σαικς και εκει και παλι θεωρω πως η πιο κ@υλα κοντουλα θα σε ξετιναξει περισσοτερο απο την πιο κ@υλα ψηλη…

Ψιλοτάκουνα να φορούν και ότι νά’ναι!

MEΓΑΛΟ ποστ!

Πιο άθλιο παπούτσι δεν υπάρχει.

Ε για τον μέσο άντρα το ιδανικό ύψος γυναίκας είναι 1.70± …

Άρα το poll…

[SIZE=“7”]FAIL[/SIZE]

Στο 1,71 τι θεωρουμαι;:-s

Καλοστεκουμενη

Ως γυναίκα δεν έχω γνώμη αλλά οφείλω να σας θυμίσω ένα κομμάτι λαϊκής σοφίας, όπως εκφράστηκε μέσα από τη μουσική:

Ψηλές, κοντές
Αδύνατες, χοντρές,
Ξανθές, μελαχρινές,
ΌΛΕΣ ΚΑΛΕΣ!

fixed…