ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ/ΑΓΟΡΑΖΩ Παλιά Υπερατού της ΜΙΚΑ

Λοιπον, ψαχνω απεγνωσμενα τα εξής ΥΠΕΡΑΤΟΥ :

  1. ΒΟΛΙΔΕΣ
  2. ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
  3. ΤΑ ΤΑΧΥΤΕΡΑ ΣΠΟΡ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ (1 & 2)
  4. ΜΗΧΑΝΕΣ ΤΣΟΠΕΡ
  5. ΠΟΛΕΜΙΚΑ ΠΛΟΙΑ Β’ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ
  6. ΑΝΤΙΚΕΣ
  7. ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ

Όποιος τα έχει παρακαλώ ας επικοινωνήσει μαζί μου. Θα πληρώσω αδρά μιας και φανατικός

Προσοχή! Το κάθε σετ πρέπει να είναι ολοκληρωμένο και να είναι οι συγκεκριμένες εκδόσεις που ψάχνω. Εκδόσεις ΜΙΚΑ με KOKKINH και ΚΙΤΡΙΝΗ κάρτα.

Εκδόσεις δεκαετίας 80 δηλαδή, δεν με νοιάζει αν είναι πρώτο η δεύτερο πρες, αρκεί να είναι αυτά που ζητώ.

Πω ρε φίλε…τι μου θύμισες τώρα8O! Πρέπει να έχω ακόμα καταχωνιασμένα κάποια με φόρμουλες, πολεμικά πλοία, αεροπλάνα, και κορυφαία αυτοκίνητα αντίκες. Αν τα βρω, θα σε πμάρω…

TI ΛΕΣ ΤΩΡΑ!!!

8O8O8O8O8O

συγκινουμαι. αχ!

κλαίω ε!

Παρακαλώ να μεταφερθεί το παρόν τόπικ στο πόντιουμ!

Μακάρι να’χα ρε αδερφέ, αλλά τα’χασα σε μια μετακόμιση.
Και είχα και 2-3 τράπουλες διπλές γμτ… :frowning:

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά όλους για το ενδιαφέρον σας!!! Πραγματικά, ό,τι μπορέσετε να βρείτε θα σας ανταμείψω επάξια!!!

Θα ποστάρω σύντομα και φωτό με τη συλλογή μου. Μικρή αλλά μεγάλης συναισθηματικής αξίας. Δυστυχώς αυτά που ψάχνω ήταν τα αγαπημένα μου τα οποία και τα είχα όλα!!! Δυο φορές ειχα συμπληρώσει όλη τη συλλογή, και τις 2 φορές τα πέταξε η μάνα μου στα σκουπίδια!!! ΑΑΡΡΡΓΚΚΚΚΚ!!!:?

Να 'τες λοιπόν :

Και αυτά που ψάχνω είναι απο αυτή τη σειρά :

Κανείς ρε παιδιά δεν μπορεί να βοηθήσει???:frowning:

Αν θέλετε δεκτές και ανταλλαγές με πράγματα από τη λίστα μου (βινύλια, CD, t-shirt - δείτε το σχετικό θρεντ μου στην ίδια σελίδα με τις αγγελίες).

Καπου στο εξωχικο παιζει να εχω με δορυφορους !

Τα έχω κι αυτά ρε γμτ!! #-o

Κάπου στο πατρικό μου έχω Αυτοκίνητα-Τροχόσπιτα, Ελικόπτερα και Εκτός δρόμου (όχι όμως αυτά τα 2 που αφίνονται στη φώτο, δεν ξέρω αν είναι διαοφρετικό μόνο το “εξώφυλλο”)… Καλή φάση ήντανε :stuck_out_tongue:

]

Με την άνεση σου, όποτε βρείς χρόνο βγάλε μία φωτό να δω ποια έχεις και θα σου πω αν με ενδιαφέρουν. Υπάρχουν κάποιες εκδόσεις μεταγενέστερες οι οποίες έχουν απλά διαφορετικό εξώφυλλο και τίτλο, αλλά οι κάρτες είναι οι ίδιες με τις παλιές που ψάχνω. Σ ευχαριστώ εκ των προτέρων :roll:

Το πιθανότερο είναι να μην τα βρω ε, μετά από τόσα χρόνια είναι πολύ αμφίβολη η τύχη τους :stuck_out_tongue:

Είχα πολλά τετοια αλλά μετά από τοσα χρόνια…:frowning:

Ωραία συλλογή έχεις πάντως. Νοσταλγίααααααααα.:lol:

λοιπον φιλε μ εχω τν συλλογη “κορυφαια αγωνιστικα”!
κιτρινη σειρα,1992!
αν θς φωτο,δωσε μ τ email σ ν στν στειλω!
Ciaooooooo

Φίλε μου αν σε ενδιαφέρει ακόμα έχω κάποιες από αυτές τις συλλογές που ζητάς της mika
καθώς και άλλες! Εχω 22 συλλογές απο mika, οι 21 με το πλαστικό κουτακι τους, σε αριστη κατάσταση και έχω και 2 Top Ass συλλογές χωρίς κουτάκι.Αν ισχύει ακόμα, στείλε!

Φυσικά και με ενδιαφέρουν!:slight_smile:

Γραψε μου λιστα σε πμ, με τις τιμες και κατασταση διπλα σε καθε τιτλο.

Καλησπερα στους νοσταλγους…ενδιαφερομαι για υπερατου αγορες - ανταλλαγες …φυσικα μονο Μικα και δεκαετιας '80.