Ολέθριο Ρήγμα

Που μπορώ να βρώ κομματάκια τους;υπάρχουν σε κανα site?

Μπες www.punk.gr στον server με τα mp3.Κάνε register και κατέβασε.Έχει σίγουρα το άλμπουμ “Μ.Γ.Δ.”.Δε ξέρω αν έχει κάτι άλλο :roll:

Απορώ ποιος τους γουστάρει :?: :?: :?:

8O 8O 8O

Eλα ντε!!! 8O :roll:
Τους ειδα στο Rockwave και επεσα κατω απ’τα γέλια

χε χε πω ρε συ να σαι καλα με κανες και γελασα και παλι με το Rockwave!!!

εμενα μου αρεσε περισσοτερο αυτο που η γκομενα φωναζε “αααααα” η κατι τετοιο πριν το ρεφρεν, ποιο να ηταν αραγε?

χε χε πω ρε συ να σαι καλα με κανες και γελασα και παλι με το Rockwave!!!

εμενα μου αρεσε περισσοτερο αυτο που η γκομενα φωναζε “αααααα” η κατι τετοιο πριν το ρεφρεν, ποιο να ηταν αραγε?[/quote]

δε ξερω και ουτε θελω να μαθω!
Δε φωναζε…ΟΥΡΛΙΑΖΕ!!!
Hταν ο καλυτερος τροπος ψυχαγωγιας που βρηκε η Didi Music πριν βγουν τα μεγαλα ονοματα!

Φανταστειτε τι θα σκεφτηκαν τα ξενα συγκροτηματα οταν τους ειδαν…

Άσε, και εγώ το σκεφτόμουν αυτό!!!.. 8O :lol:

Eixe tixei kapote na paixo mazi tous se ena magazi sto kamatero
Megali plaka.O xontros ekane ton ixolipti kai meta eixe tin apetisei na min peiraxoume rithmiseis kai na pexoume me ton diko tous ixo.Fisika den egine auto kai etrexe kai den eftane meta…

I gomena einai ginaika tou!!!

ρεζιλι #-o :blush:
Σε αντιθεση με τους Wastefall οι οποιοι ηταν Αψογοι! =D>

Τους ολέθριο ρήγμα δεν τους είδα αλλά δυστυχώς αναγκάστηκα να δω τους Wastefall…

επειδη δεν ειδες τους Ολεθριο… λες οτι ‘‘αναγκαστηκες’’ να δεις τους Wastefall.
Οι τελευταιοι ειναι κλασεις ανωτεροι απτους αλλους.
Μα ηταν τελειως σουργελα!!
Απορω πως τους εγκριναν…Απορω… :roll: :-s

Εδώ είδες τους VR…οι Wastefall σε χαλάσανε!!! 8O

χαχαχα ντάξει τουλάχιστον μετά τους velvet revolver είδα Sabbath οπότε είναι σαν να μην παίξανε οι v.v. Πάντως οι wastefall πολύ λάθος επιλογή για την ημέρα εκείνη…

Καλη ή κακη επιλογη αυτη η μερα ετσι ηταν και θα μας μεινει αξεχαστη (σε μενα τουλαχιστον) ετσι ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ :smiley: :smiley:
Ολα τα συγκροτηματα του Rockwave μου αρεσαν

Εγώ γιατί δεν τους είδα, εκείνη την μέρα;

Ρε παιδιά τι μου θυμίσατε, τώρα;
Την ελληνοpunk_hard core εποχή μου. Κάπου πρέπει να ?παίζει? ένα cd τους, μαζί με Αντίδραση και Γενιά του Χάους? [χμ, πρέπει να ψάξω]
8)

Ολεθριο Ρηγμα :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :roll:

ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΑΝ ΟΙ Ο.Ρ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΙΚΝΙΚ.ΕΙΧΑΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΣΚΙΑ ΚΑΙ ΑΡΑΖΑΜΕ.ΕΙΧΕ ΚΑΙ 40 ΒΑΘΜΟΥΣ!

Mια απο τα ιδια και εγω…Ηταν ενα δυσαρεστο μουσικο διαλειμμα!Και ομως υπηρξαν καποιοι που διασκεδασαν!As I always say…γουστα ειναι αυτα!

ΒΕΒΑΙΑ ΓΟΥΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ…ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ(ΣΑΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΝΝΟΩ) ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΑΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΟΥΣΙΚΗ…