Πας Γιάννινα

Ετσι ειναι ρε φιλε. Μια ομάδα έχει ο καθενας μας οι αλλες ειναι συμπαθειες

πως ξεκινησε η κοντρα πας με αελ?

Εγω απ οτι ξερω ανεπισημη είναι. Αλλα καλύτερα να μιλήσει καποιος αμεσα εμπλεκόμενος

εγώ δεν είμαι μονογαμικός τύπος σαν εσάς!:stuck_out_tongue:

Είχε ξεκινίσει πριν τον ημιτελικό για το κύπελλο το 2000κάτι; Δεν είμαι σίγουρος.

Φίλε έχουμε πολλά κοινά και εγώ είμαι ΑΚΡΙΒΩΣ της ίδιας άποψης φίλε μου και πραγματικά ή άποψη σου με ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ
:bow::bow::bow::bow::bow:

Σου αφιερώνω ένα απόλυτο metal κομμάτι

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ

Δεν είναι ορατή καμία συμβιβαστική λύση μεταξύ της διοίκησης του ΠΑΣ και των τεσσάρων ποδοσφαιριστών που αρνήθηκαν να λύσουν τα συμβόλαιά τους, καταθέτοντας παράλληλα προσφυγές και διεκδικώντας ένα ποσό που, σύμφωνα με πληροφορίες, αγγίζει τις 700.000 ευρώ. Οι υπεύθυνοι της ομάδας πέρασαν στην αντεπίθεση κατηγορώντας τους Λουμπούτη, Κουτσοσπύρο, Γόγολο και Παγώνη για αδικαιολόγητη απουσία από τις εκδηλώσεις του συλλόγου.

Ο νομικός σύμβουλος της γιαννιώτικης ΠΑΕ, Γιώργος Βήτας, μίλησε στον Super FM Ιωαννίνων και αποκάλυψε ότι η ΠΑΕ θα κινηθεί εναντίον των τεσσάρων ποδοσφαιριστών, εξαιρώντας μόνο το Σιλά που απουσίασε δικαιολογημένα.

«Οι παίκτες δεν εμφανίσθηκαν για δυναμομέτρηση, ούτε στην προπόνηση και θα κληθούν σε απολογία», δήλωσε ο κ. Βήτας.

Η υπόθεση αναμένεται να εκδικαστεί τη Δευτέρα 20/7 στην Επιτροπή Επίλυσης Οικονομικών Διαφορών της ΕΠΟ.

Κόψτε τις βλακείες εκεί πάνω…

Σεβαστό να είσαι όσες ομάδες θέλεις αλλά δεν μπορώ να το καταλάβω. Δεν είναι θέμα “θρησκείας” απλά πιστεύω χάνεται το νόημα αν είσαι fan πάνω από μίας. Δεν το λέω για τον Πας γενικά μιλάω. Δεν μπορώ να καταλάβω κάποιον που είναι ΠΑΟΚ είναι π.χ. και Λίβερπουλ (αν και νομίζω ελάχιστοι Παοκτσήδες είναι και κάτι άλλο). Αν γεννιόμουν και μεγάλωνα Γιάννενα με 90% πιθανότητα θα ήμουν Πας και με 10% άλλη πιο μικρή ομάδα της περιοχής.

Τον Πας φέτος τον βλέπω πολύ ψηλά. Με τίποτα δεν θα κινδυνεύσει. Ιδίως αν πάρει Μπαλάφα (:lol: αυτό το τελευταίο ήταν αστείο)

Μιλάμε και με Αμορόζο για επίθεση.

ΥΓ. Ποιο είναι ακριβώς το νόημα του να είσαι φαν μιας ομάδας; Γιατί ακούγεται μεν βαρύγδουπο, αλλά παραμένει ανύπαρκτο…

Ε αμα δε το χεις νιωσει μεχρι τώρα ρε καρβου, δε προκειται να σε δώσει να καταλάβεις κανείς πλέον. Ανυπαρκτο είναι για σένα.

Και μιλάτε με τον ΑμοροΥζο

Μιλατε… λεμε τώρα…

Ελα ρε ομαδαρα!!!
Αρκετα καλη μπαλιτσα παιξαμε μεσα στην ξανθη. Παραλιγο να παιρναμε και το 2πλο…

Όχι, δεν πάω Γιάννινα.
Θεσσαλονίκη παω…

δεν Πας για υπνο λεω γω?!?!?!?!:stuck_out_tongue:

Μπορεί να μου πει κανείς γιατί οι Γιαννιώτες βρίζανε τον ΟΦΗ χτες; #-o

ο Ελέ πως παίζει παιδιά ? θα θελα να τον δω στην Εθνική κ πάλι μια μέρα

Καλος ηταν χτες,εκανε 2-3 καλες αποκρουσεις,και στο γκολ δεν φερει ευθυνη.

Nαι ρε! Παιζει ο (πλεον) αμπαλος Χαλκιας αντι να παιξει κανενας Σηφακης ή ο Ελε…
Αδικο το χτεσινο αποτελεσμα παντως.

Και χθες τον βρίζαμε; :stuck_out_tongue: Έεεεετσι!

Υπάρχει μίσος, από τα μπαράζ που είχαμε παίξει 6-7 χρόνια πριν με τον ΟΦΗ. Είχαμε κάνει ένα απίστευτο ντεμαράζ στο δεύτερο γύρο, με τον Αναστόπουλο προπονητή και στα μπαράζ, μόνο που δε μας βίασε η διαιτησία για να μείνει κατηγορία ο ΟΦΗ. Έκτοτε το φέρουν βαρέως πολλοί στα Γιάννενα (είχαν γίνει και κάτι άλλα σκηνικά, με τον Μάουρο του ΟΦΗ να μας δείχνει τα @@ του και κάτι τέτοια, αλλά κι εγώ πλέον δε τα θυμάμαι καλά)

Oι περισσότεροι πάντως Γιαννιώτες τα θυμούνται. :slight_smile: Χτες δεν άκουσα να βρίζουν τους Αρειανούς παρά μόνο τον ΟΦΗ.

Εγώ που είδα τη φάση μόνο ζωντανά στο γήπεδο νομίζω ότι ο Ελευθερόπουλος φέρει ευθύνη στο γκολ. Είναι αδύνατο το σουτ του Ναφτί. Αντίθετα η απόκρουση στο σου του Κάλβο στο δεύτερο ημίχρονο μου φάνηκε φοβερή. Όσο για τον τερματοφύλακα της εθνικής δικαιότατα παίζει ο Χαλκιάς που έκανε πολύ καλή χρονιά πέρσυ και φέτος έχει ξεκινήσει επίσης καλά. Ο Σηφάκης έχει βελτιωθεί πολύ οπότε τον βλέπω από του χρόνου (που λογικά θα σταματήσει ο Χαλκιάς τουλάχιστον από την Εθνική) βασικό.

Ποιος ηρθε;;; 8O