ΑΕΛ

τελικος ναι, αλλα παλι με μιση ομαδα παιζουμε…

παλι καλα που γινονται καλες μεταγραφες, αλλα το θυμηθηκαν ποοολυ αργα

haliseco αποφασισε:

εισαι τυρι ή γαυρος ?

Δεν υπαρχει ‘‘και τα δυο’’.

Όταν αποφασίσεις και συ αν είσαι γριά ή βαζελάκι.

ΑΕΛΑΡΑ και τα μυαλά στα κάγκελα είναι η αγαπημένη μου επαρχιακή ομάδα
Έχει τρελό κόσμο και πιστέυω ότι φέτος θα παίξει καλή μπάλα.
Είμαι Ολυμπιακός αλλά την ΑΕΛ την έχω μέσα στην καρδιά μου
Μην ξεχνάμε τους Καραπιάλη Μητσιμπόνας και μπαμπά Γκαλίτσιο τρείς μεγάλοι παιχταράδες της δεκαετίας 80

@ CrisP

Προβλεψιμος. #-o

Ηξερα τι θα γραφεις πριν καν το ανοιξω. :lol:

Δεν σε χαλασε ομως που εγω εβγαλα πρωτος την ειδηση της σφαγης του Πανιωνιου απο τον βαζελο.:wink:8)

Ξεκάρφωμα, δε μασάω. 8)

μην μαλωνετε εδω…

κερδισαμε…1-0

καλυτερη εμφανιση φετος στο αλκαζαρ…
ολες οι γραμμες κοντα η μια στην αλλη επιτελους…
ο βιερα φαινετε να γεμιζει το τερμα…χωρις να ειχαμε εκει το προβλημα…
ο βελασκο ειναι ποιο δυνατος απο τον μπουκουβαλα και μαλλον θα ειναι καλη προσθηκη…
ακομη και ο κασας σημερα επαιξε πολυ καλα…εκτος του γκολ φυσικα…αν και ξερει οτι φευγει…:?
και επισης ο μελλισης ειναι πολυ καλος χωρις να το περιμενουμε…μπραβο του…

με προσθκη τον “ιησου” και τον ολεμπε απο τα αριστερα θα παμε καλυτερα…
ερχεται και ακομη ενας που ολοι απορουν αν ειναι επιθετικος η μεσος…
αν και η “βομβα” που μιλαει ο πιλαδακης ειναι μαλλον μεσος…
παμε για την επομενη νικη…:slight_smile:

αν και φετος δεν εχει διπλο στο καραισκακη…:stuck_out_tongue:

σε ματς αελ-γαυρου, αελ υποστηριζω

απλα μεγαλωσα κυριως με ολυμπιακο απο το '95 και μετα οταν η λαρισα ηταν στις μικρες κατηγοριες (αν και η πρωτη μου ποδοσφαιρικη γηπεδικη μνημη ειναι ματς αελ-ξανθη στο αλκαζαρ με σκορ 1-2, στο ματς που επεσε η αελ αν δεν κανω λαθος) και δεν μπορω να μην εχω το ολυμπιακο μεσα μου, δεν γινεται.

και ναι μην σου φαινεται παραξενο πως τις υποστηριζω και τις 2 ομαδες γιατι ετσι ειναι… και στη θεσσαλονικη που ειμαι τωρα ξερω πολλους θεσσαλονικιους που υποστηριζουν 2 ομαδες (αν και η μεγαλη πλειοψηφεια οπως και στη λαρισα υποστηριζει τις τοπικες ομαδες)

οσον αφορα το ματς προλαβα απο το '70 και μετα… καλο ειναι που δεν απειληθηκαν ιδιαιτερα και αν δεν ηταν τοσο σαπιος ο κασας θα πετουσε και δευτερο ανετα
βιερα θεουλης, πολυ καλη μεταγραφη…παιζει να ειναι στους 3 καλυτερους τερματοφυλακες του πρωταθληματος απο πλευρας αξιας
αντε αρχιζουν και στρωνουν σιγα σιγα

Ο μονος δυνατος συνδυασμος ομαδων για εναν θεσσαλονικιο ειναι ο ‘‘καλαμαρια και παοκ’’. :stuck_out_tongue:

Εκτος αν εννοεις ανθρωπους που απλα ζουν στη θεσσαλονικη χωρις να καταγονται απο εδω.

μωρε μια χαρα θεσσαλονικιοι και υποστηριζουν και αθηναικες και θεσσαλονικιωτικες ομαδες…ισως να μας το λενε μονο εμας τους ξενους αυτο τι να πω :stuck_out_tongue:

Εντάξει υπάρχουν μαμάδες που έχουν γιους Παοκτσή και Αρειανό οπότε αυτές είναι και τα 2. :stuck_out_tongue:

Μην το λές αυτό ρε σύ αν και υποστηρίζω ΑΕΛ και είμαι και Ολυμπιακός σου λέω ότι μέσα στο καραισκάκη η ΑΕΛ μπορεί να παίξει για πλάκα τον Ολυμπιακό,
Ο φετινός Ολυμπιακός είναι ένα συνοθύλευμα που δεν έχει παίχτες σοβαρούς εκτός απο τον ντουντού.
Η ΑΕΛ αν φανεί σοβαρή μπορεί να πάρει 2πλό ακόμα και Χ και να διώξει τον Ζήκο απο προπονητή

ΥΓ
Εγώ σε μάτς ΑΕΛ-Ολυμπιακού είμαι με ΑΕΛ
και γενικά υποστηρίζω ΑΕΛ όταν παίζει με μεγάλη ομάδα

αμα παιζαν ολες οι μεταγραφες και αμα μεσα σε αυτες υπηρχε και ενα σεντερ μπακ θα ελεγα πως ειχαμε μια καμια μικρη τυχη… αλλα τωρα οχι…

επισης φετος ο ντουντου δεν παιζει καθολου καλα…
αν και με βραζιλιανο στον παγκο…:?

παντως θα εχει φαση να παρει αποτελεσμα η αελ και να φυγει ο ζικο…
ετσι ειχε κανει η αελαρα και με τον φερερ… γκολ ο ζουραφσκι και εξω ο φερερ…:slight_smile:

εχω ακουσει πως ο maxi lopez εχει κλεισει :smiley:

αντε ρε προεδρε!!

που το ακουσες αυτο…???

οπ…βρηκα αυτο…:

Πρόταση στον διάσημο Αργεντίνο επιθετικό Μάξι Λόπεζ έχει κάνει η Λάρισα και περιμένει την απάντησή του για τη μεγαλύτερη μεταγραφή στην ιστορία της! Η θεσσαλική ομάδα προσφέρει ετήσιο συμβόλαιο 500 χιλιάδων ευρώ στον Αργεντίνο στράικερ ο οποίος ανήκει στην ρωσική FC Μόσχα και στην περασμένη σεζόν είχε αγωνιστεί δανεικός στην Βραζιλία με την Γκρέμιο, σκοράροντας 12 φορές. Πρόκειται για έναν ιδιόρρυθμο αλλά χαρισματικό στράικερ που έχει φορέσει την φανέλα της Αργεντινής, της Ρίβερ Πλέιτ και της Μπαρτσελόνα. Ο Μάξι Λόπεζ έχει κοινοτικό διαβατήριο, ενδιαφέρεται να επιστρέψει στην Ευρώπη και θα απαντήσει σύντομα στην πρόταση της ΑΕΛ που προσπαθεί να φέρει ένα μεγάλο όνομα για την επίθεση μετά τις μεγάλες κινήσεις με Ολεμπέ και Ζεσούς. Γι΄αυτό και κάνει επαφές με παίκτες τύπου Λόπεζ, Κέζμαν, Κουζέν.

αντε καλα… τωρα αμα πω το τι γινετε σε αυτη την ομαδα θα φταιω εγω…??
χανουμε την χρονια και μετα κανουμε κινησεις…

καλα μην ψαχνεις το που, απλα αυτος που το ακουσα εχει ακρες μεσα στη διοικηση και συνηθως δεν πεφτει εξω 8)

παντως ρε γαμωτο αν τα εκαναν αυτα το καλοκαιρι, ετσι αθλιες οπως ειναι οι περισσοτερες ομαδες θα χτυπουσαμε 3-4 θεση

θα γραψω αργοτερα την γνωμη μου… τωρα παιζω ποκερ…:stuck_out_tongue:

:slight_smile:

Πρόταση στον διάσημο Αργεντίνο επιθετικό Μάξι Λόπεζ έχει κάνει η Λάρισα και περιμένει την απάντησή του για τη μεγαλύτερη μεταγραφή στην ιστορία της! Η θεσσαλική ομάδα προσφέρει ετήσιο συμβόλαιο 500 χιλιάδων ευρώ στον Αργεντίνο στράικερ ο οποίος ανήκει στην ρωσική FC Μόσχα και στην περασμένη σεζόν είχε αγωνιστεί δανεικός στην Βραζιλία με την Γκρέμιο, σκοράροντας 12 φορές.

Πρόκειται για έναν ιδιόρρυθμο αλλά χαρισματικό στράικερ που έχει φορέσει την φανέλα της Αργεντινής, της Ρίβερ Πλέιτ και της Μπαρτσελόνα. Ο Μάξι Λόπεζ έχει κοινοτικό διαβατήριο, ενδιαφέρεται να επιστρέψει στην Ευρώπη και θα απαντήσει σύντομα στην πρόταση της ΑΕΛ που προσπαθεί να φέρει ένα μεγάλο όνομα για την επίθεση μετά τις μεγάλες κινήσεις με Ολεμπέ και Ζεσούς. Γι΄αυτό και κάνει επαφές με παίκτες τύπου Λόπεζ, Κέζμαν, Κουζέν.

Για να δούμε ρε μάγκες
Θα πάρει η ΑΕΛ τον Μάξι Λόπεζ?

ΥΓ
Κάνω μια πρόβλεψη Ολυμπιακός-ΑΕΛ 3-1

συμφωνισε ο παιχτης αρνηθηκε η γυναικα του…:!:

αει στο διαολο μωρη…
τζαμπα χαρηκαμε

Μας έχουν τύχει κιεμάς αυτά:p, αύριο μας έρχεστε μείον 8 παίκτες, ωραία ντέρμπι θα γίνει:):!: