ΑΕΛ

:lol::lol::lol:

αμα γινει κανενα θαυμα θελουμε πριμ…
να νικησετε τους αντιπαλους μας θελω δηλαδη…
τι νομίζατε οτι θελω…??
τον οσκαρ…??

:stuck_out_tongue:

Και ξαφνικά όλοι οι γάβροι με την “ομάδα” του Βάζελου.Πολύ αστείο το θέαμα :lol:

κανονιστε να αρχισετε τις μαλακιες και σε αυτο το θρεντ

οσο για την ομαδα του βαζελου, δεν ξερω ποιος το πε, αλλα το περσινο διπλο στο καραισκακη μαλλον δε το σκεφτεται

Εμένα μη μου βάζετε λόγια που δεν είπα! Εγώ “Χ” θέλω :stuck_out_tongue:

– παιδια γινεται να μην του πουμε να ερθει και αυτος με το τραινο? βαζω αμαξι ερχετε κανενας για παρεα για να παρουμε τον Κουζεν να τον φερουμε Λαρισα μην τσινισει και αυτος σαν τον Ολεμπε?

– O κουζέν μπαίνει μόνο σε πόρσε jeep 230000cc. Έχεις τέτοιο? Μην μας περάσει και για Βλάχους…

– Παιδια πρέπει να τον υποδεχτούμε…Πότε ακριβώς ερχεται(ΩΡΑ)?

– 03:47 το πρωι στο σταθμο… θα εχει και πατσα… #-o

:lol::lol:

δεν παει αλλο…

και για οποιον αναρωτιέται αν αλλαξαν οι σχεσεις αναμεσα σε πιλαδακι-ουζουνιδη…:

:lol::lol:

Θα την πάρει στο λαιμό του την ομάδα ο χοντροκέφαλος ο ΚΠ…

:lol::lol::lol:

:bow:

ειναι κριμα γιατι το παλικαρι εχει νοσηλευτει σε ψυχιατρικα ιδρυματα…:?

το κριμα δεν παει σε εσενα…:wink:

Στη Β΄Εθνική ρε κι ακόμα παρακάτω!!!

γιατι δεν βοηθησαμε το λες…??
κακε…

για το ματς δεν λεω τιποτα…
τι να πεις…?

να δω ποιος θα ξεχρεωσει το γηπεδο στη β-γ που θα ειμαστε…

Όποια ομάδα πάει να φτιάξει γήπεδο πριν απ’τον π.α.ο., και ο Πανσεραικός πέρσι τα ίδια, πέφτει στην β’…σύμπτωση;:):!:

Ιδιοφυής σκέψη :!:

Έμεινα. :expressionless:

επιστημονική τουλάχιστον.

μπραβο ασχετοι της νετ…

καθαρη κεφαλια και πρεπει να δωθει πεναλτυ…:!::!:

και στην αντεπιθεση πρεπει να παρει καρτα γιατι ο παιχτης της λαρισας τρωει μια απο πισω στο αριστερο ποδι…:!:

τραγικοι…
αν δεν μπορειτε να τα πειτε σωστα ουτε στο ξανθη-λαρισα φαντασου…[-X


EDIT…:

0-1 με μπλαζεκ…

μιλαμε κεντησε ο παιχτης…
κριμα που ειναι δανικος…
ο ανθρωπος το ξερει το τοπι…
κατσιαρος καλος…
βιερα σταθερος…
κουζεν παλεψε με 4 αμυντικους

αντε να δουμε…
ελπιζω να μην κανει την πατατα εδω ο πανθρακικος…

Έλα αφού στο πρώτο replay φαινόταν χέρι.Μετά είπαν και αυτοί οτι κάναν λάθος.Είπαμε είναι μαμακες αλλά εδώ δεν φταίγαν.
Υ.Γ. Η Λάρισα “άφησε” τον ΠΑΟ να την κερδίσει και μετά πήρε φόρα. :stuck_out_tongue:

οχι δεν φαινοταν χερι…

οταν γινετε χερι η μπαλα καθεται
αυτη εφυγε
αν ειναι ποτε δυνατον αυτο να ειναι χερι…
εγω το καταλαβα στο live και οχι σε ριπλει και μαμακιες…
αλλα οπως ειπαν και μετα εχουν κοντρα τον ηλιο οποτε οκ…
αν και πολυ ευκολα ειπαν πεναλτυ αφου εχουν τον ηλιο…

τελοςπαντων…
νικη και ολα καλα…

και ο μπλαζεκ παιχταρας…
μονο γεναρη πλεον οι μεταγγραφες…:stuck_out_tongue:


EDIT…: Καυστικά σχόλια κατά του διαιτητή του αγώνα SKODA Ξάνθη-Λάρισα, Σπάθα, έκανε σε δημοσιογράφους ο πρόεδρος της ακριτικής ΠΑΕ, Αριστείδης Πιαλόγλου. Ο ισχυρός άνδρας της ομάδας της Θράκης δεν παρέλειψε να καταφερθεί εναντίον και του προέδρου της Λάρισας, Κωνσταντίνου Πηλαδάκη.

«Ο Πρόεδρος της Λάρισας την αγωνιστική που πέρασε δήλωσε ?Μην ξεχνάτε ότι εγώ εργάστηκα για την εξυγίανση της διαιτησίας?. Σήμερα επί 90΄λεπτά όλο το φίλαθλο κοινό της Ελλάδας και όχι μόνο της Θράκης, κατάλαβε τι σημαίνει εξυγίανση της διαιτησίας. Η διαιτησία του υιού κυρίου Σπάθα, πώς να βοηθάς μια ομάδα χωρίς να εκτίθεσαι, ήταν πραγματικά επιστημονική και για σενάριο για όσους διαιτητές θέλουν να ακολουθήσουν τον δρόμο του και το δόγμα της ?εξυγίανσης? της Ελληνικής διαιτησίας. Ο Θεός να βάλει το χέρι του.»

:!::!::!::!::!:

πες μια φαση ρεεεεεεε…

ΜΙΑΑΑΑΑΑ

ολο και ολο ενα σκληρο μαρκαρισμα στα 90 λεπτα…!!

να λεμε την αληθεια το μαρκαρισμα παντως το δε και η γιαγια μου οτι ηταν αποβολαρα…ευτυχως που το παιδι δεν επαθε τιποτα,αν και στην αρχη κουτσενε

ας το εδινε…

αλλα στην ελλαδιτσα κανεις δεν εχει τα “κακκαλα” να δωσει απευθιας κοκκινη σε μαρκαρισμα…
σπανια το δινουν…
και δεν ειναι σωστο φυσικα…
ας το εδινε να εβαζε μυαλο και αυτος που το εκανε…

το εκανε περισυ ενας παιχτης του αρη στον γιανακοπουλο και δεν εδωσε καν φαουλ…:lol::lol:
του τελειωσε την καριερα αυτο το μαρκαρισμα και δεν εδωσε καν φαουλ λεμε ρεεεεεεεε…

και οσο για τον παιχτη που λες οτι κουτσενε εχει κανει δυο μαρκαρισματα που μπορει να μην ειναι για κοκκινη αλλα ηταν του θανατα…
και στο ποιο σκληρο απο τα 2 δεν εδωσε την κιτρινη…την εδωσε στο λιγοτερο σκληρο…
δεν πατε σπιτια σας να σφυριζουμε μονοι μας…??

και αυτη την στιγμη βλεπω βιγγιαρεαλ-μπιλμπαο και ο διαιτητης εδωσε σε 4 λεπτα 3 κοκκινες…:!::!:

γιατι εκει τα εχουν τα “κακαλα”