Τι γυναικες\αντρες σας αρεσουν

Nα πληρει εστω τα λιγοτερα απαιτητικα κριτιρια για την εμφανιση που θέτω,και να μην ειναι σαν την πλειοψηφια τω σημερινων κοπελιων ηλικιας 18-20.

να ειναι ψηλη,ξανθια,σαρκωδη χειλη,βυζια νουμερο 4,5,39 νουμερο παπουτσι,κωλαρα,μαλλι μεχρι το στηθος και σε γκλαμοφαση,να φοραει δερματινα η σκισμενα κοντα τζιν,να μην κλανει,να μην ρευεται,να μην εχει τριχες στο στηθος,στον κωλο,στα ποδια,στις μασχαλες,να εχει ωραια δοντια,να εχει μικρη γλυκια μυτουλα,τα ματια της να μην ειναι σαν μπαλες του γκολφ,ο οφαλος της να ειναι ωραια κομμενος,να μην ειχει χοντρους αστραγαλους,να μην εχει χοντρεσ γαμπες,να μην εχει δαχτυλα λουκανικα και να μην εχει πουτσα.

χαρακτηρας τωρα.να ειναι ευγενικη οταν χρειαζεται,αγρια οταν χρειαζεται,να μην μου λεει ψεμματα,να ειναι αφοσιωμενη,να μην ξενοπηδιεται,να ειναι εξυπνη αλλα οχι Δομη,να ξερει τι χρειαζομαι και ποτε,να μην μου χαλαει χατιρια,να με δερνει,να ξερει να μαγειρευει,να πλενει,να ψωνιζει,να βαζει μπρος το μανστερ τρακ,και να ξερει πρωτες βοηθειες.να ακουει γκλαμο-χαρντ ροκ φαση μουσικη,να ξερει να χορευει παραδοσιακους χωρους,να μην ειναι φαντασμενη,να μην μιλαει πολυ(να εχει και ωραια φωνη),να ειναι “γατουλα”,να μην παραπονιεται αν κλανω,ρευομαι,ενεργω με ανοιχτη την πορτα,να μην εχει κολληματα να φερει και τις φιλες της καμια φορα,να της αρεσει ο μιστερ μπιν,οι τζακασ και ο τζιμ καρευ και να μην επηρεαζεται απο χολυγουντιανες ταινιες.αυτο.

Αυτο θα το βρεις οπωσδηποτε, αλλα μετα το γαμο.

ποιος ειπε τον Παπαριελα πιθηκο?

:-k

ενας κοντοχοντρος με γυαλια.

ενας μακρινος συγγενης μ…:slight_smile:

Οι “παράξενες”.

εδω θα ερθω να δηλωσω οτι ειναι οτι πιο πετυχημενο εχεις πει στο φορουμ :oops:

αν ειναι αυτο που νομιζω…ναι…πρεπει να ειναι το πιο ωραιο και το πιο ωριμο!

Μπραβ’ς αγορι μ’!

you get an “A” +:p

χαχαχα δεν ειναι ομως αυτο το θεμα του θρεντ…αντε πειτε τι προτιματε.και οι κοπελες!και οι κοπεελες!

το τι προτιμαμε φιλαρακι μου ειναι σαν τις πρωινες καυλες…σε γλυκαινει, σε σπινταρει σε κανει να θελεις να ανεβεις το ψηλοτερο βουνο,πανω στα συννεφα και να βροντοφωναξεις με ολο σου το “ειναι” “I AM A MAN,GODAMMIT!!!”

το τι τελικα “παιρνουμε” ειναι το υπολοιπο της ημερας.

χαχαχαχα…σο τρου.

Γι’αυτο σ’αγαπω :smiley:

Ψάχνεις και συ μια κοπέλα που να της αρέσουν οι άλλες κοπέλες και να κάνετε όλες μαζί παρέα?

παπαρδελα συμβιβαζεσε με θηλυκο πιθηκο;

Να έχει χούμορ, να μην είναι μετροσέξουαλ, και να είμεθα και φίλοι. Αυτά σε γενικές γραμμές.

Ντροπη σου αναιδεστατε νεαρε!#-o:lol:

Ρε σοβαρα τωρα μελπομενη λενε τη γιαγια ενος φιλου μου8O

Αυτη ειναι?

Χα, διόλου απίθανο!

Και αν δεν είναι η ίδια, κανονίστε κανά κονέ.

Τις εστυλα μεσατζ:Θελεις να γνωρισεις ενα καυτο αγορι?:stuck_out_tongue:

Τι αποδοση δινει το να μην ποσταρει καμια κοπελα συντομα την αποψη της σε αυτο το thread…?? :stuck_out_tongue: