Τι γυναικες\αντρες σας αρεσουν

Το περιεργο ειναι οτι τις περισσοτερες φορες σου κανουν ‘‘κλικ’’ ατομα τελειως ακυρα απ αυτα που θεωρητικα θελεις.Οι περισσοτεροι φιλοι μου την εχουν πατησει ετσι.Οντοπικ:οι ειλικρινεις αντρες με χιουμορ και αυτοπεποιθηση.

Πολλα ζητας!:stuck_out_tongue: :wink:

Κατι τετοιο στο 1ο λεπτο…:-k:-k
http://www.youtube.com/watch?v=sdBSTcTK_cc

Το ξερω

Μολις με βρηκες :stuck_out_tongue:

got msn8)?

24<άντρας<50

Ριξε λιγο ρε Τολκι :frowning:

μη μου το χαλας και ειχα φτιαξει κατασταση:p

Βασικα το οριο πρεπει να ειναι 27<αντρας-γαιδαρος γυναικας-<50

και 20<αντρας-αλογο-<27…

Γτ μετα απο μια ηλικια τον εχουν δεσει τον γαιδαρο τους και το ατι σταματησε να γραφει χιλιομετρα!!!

Kαλα ενταξει

24<άντρας<46

οκ τωρα?

Εκοβα τον π…τσο μου οτι θα αφαιρουσες απο κει :stuck_out_tongue:

Nα χαιρεσαι που τα αφαιρεσα απο εκει και οχι απο τον π τσο σου :lol:

Βαρβαροτητες! :-s

αγορια ιπποτες,κοριτσια μαυρες κοτες

Αφου εισαι μαθητης βρε ασυφταε θα με πανε μεσα:):lol:Οφτοπικ:Πολυ ωραια πραγματα αυτα που γραφεις στο μπλογκ σου:thumbup:

@παπαρδελας : κατι τετοια στιχακια κανει ο σεφερλης στις επιθεωρησεις του

@mildeia : δεν σε πανε μεσα, κλεινω τα 17 σε λιγο:p. Θενκς για τα καλα σου λογια για το μπλογκ μου, really apreciated:)

Tα 18 δεν ειναι η νομιμη ηλικια στην Ελλαδα? :-k

17 λεει ο νομος για αποπλανηση αποτι εχω ακουσει απο ατομο που του το εχει πει δικηγορος. Τωρα μπορει να μπαινουν μεσα εξαιρεσεις κτλ δεν ξερω

πανδως η βικη η κουμπαρα λεει

Τhe age of consent in Greece is 15.

The general provision for age of consent in Greece is 15 as specified by Section 339(1) of the Penal Code, which reads:

"One who commits an indecent act with a person under fifteen years of age, or causes this person to commit or undergo such an act through deception, is punished as follows..."

However, Article 347 holds a further prohibition of “seducing” a young male person if the actor is an adult (amongst other prohibitions regarding positions of authority and acts of lewdness). In Greek law the age of majority is set at 18. This effectively sets the age of consent for male homosexual activity to 17, with a close in age exception for those older than 15 and younger than 18.