Παιχνίδια Παίζουμε;

Εκτος απο την μουσικη οσον αφορα το pc υπαρχουν και αλλα πραγματα που μπορουμε κανουμε, οπως κανα παιχνιδακι, ετσι για να περασει η ωρα ή απλα για να μας βγουν τα ματια!!! 8O .
Για πειτε λοιπον τι παιχνιδια εχετε παιξει, τι προτιματε, τι σας αρεσε, τι σας ξενερωσε…λογος να γινεται.
Για μενα το Syberia 1,2 ειναι μακραν απο τα καλυτερα adventure που εχω παιξει.Ωραιο story απιστευτη ατμοσφαιρα, ταξιδιαρα μουσικη!!

1 Like

Best game ever for me… Desperados, wanted dead or alive. 8)

Επειδή ο υπολογιστής δν μου το επιτρέπει κ πολύ δν είμαι μεγάλος γνώστης(θα ευχόμουν να ήμουν)
Πάντως Age of Εmpires για πάντα.
Παίζω από 9 χρονών!
Επίσης τώρα πρόσφατα είμαι κολλημένος με το Rainbow Six (1) που το κάπου το ξέθαψα.Το τερμάτησα σήμερα.

age of empires RuLeZzZzZzZzZ :wink:

Κατσε τωρα!! Δηλαδη το Age Of Empires ειναι καλυτερο απο το Age Of Mythology;;
Το πρωτο δεν το εχω παιξει ειναι η αληθεια, αλλα εχω παιξει το δευτερο και ειχα κολλησει κανονικα.Ασε που εχει και το Ελληνικο στοιχειο :slight_smile: .

to Age Of Empires einai apeirws kalitero apo to Age Of Mythology . gia mena , kiriws gia to thema tou population alla kai se polla alla to empires iperterei :wink:

Δεν έχω παίξει το δεύτερο αλλά το πρώτο έχει και ιστορική αλλά και αντικειμενική αξία.
Καλά εγώ τώρα παίζω Lineage,κ αν και έχω πολύ καιρό,ακόμα είμαι level 15.
Σε server ειμαι.

καμία σχέση , ρωτα και μας που χάσαμε τα χρόνια μας με το Age of empires
απειρος καλυτερο…τρεχα…
to Age of mythology me ξενερωσε!!!

Παντοτινή αγάπη και respect στα max payne
τελευταιο κόλλημα Football manager 2005.καιρός ηταν ο Παναθηναικός να πάρει κανα Van Nistelroy

Εγω παιζω εινα πολυ δυσκολοψαγμενο και προπαντων σπανιο παιχνιδι που λεγεται Ναρκαλιευτης.

Το Age Of Empires 3 (demo) σπέρνει όπως ήταν και αναμενόμενο. Θα πάρει φωτιά το internet στις 25 Οκτωβρίου που βγαίνει το κανονικό 8)

The SIMS 2!!!

παιχνίδια με το θάνατο κανείς?

Όσο ζεις ελπίζω.

η ελπίδα είναι η καλύτερη παίχτρια, πεθαίνει τελευταία…όσο για τους υπόλοιπους παίζουν ότι βρουν μπροστά τους(εννίοτε και ότι υποθέτουν ότι βρίσκουν)

εγώ παίζω μόνο rocking trivial(εεε…η απάντηση που λέγαμε kourou?)

Παιδιά εγώ παίζω ένα καλό adventure, το Still Life. Δεν είμαι ειδικός επί του θέματος, αλλά το συγκεκριμένο με έχει κάνει να ξενυχτάω…

Το Still Life δεν ειναι αυτο που παιζει ο ιδιος που παιζει και στο Post Mortem;
Αυτο που μου την σπαει ρε γαμωτο σε αυτο το παιχνιδι ειναι οτι ειναι πρωτου προσωπου (τα adventure τα προτιμω τριτου).

Τωρα εχω κολλησει με το DOOM 3. Μιλαμε οτι μου εχει παει το σκατο στην καλτσα με το κωλοπαιχνιδο!!! ( μ΄αρεσει ομως!! 8) ). Μακραν το καλυτερο F.P.S. για μενα.

ΥΓ. montechristo, αν σου αρεσουν τα adventure, παιξε το syberia και το 1 και το 2.Θα φας κολλημα!!! Πιστεψε με.

Παιζει κανεις Guild war???

Πέρα από διάφορα παιχνίδια με τα οποία κολλάω κατα καιρούς,ΕΝΑ είναι που συνεχίζει να με καθηλώνει 8-9 χρόνια αφότου το πήρα:Sensible Soccer 2000,το οποίο είχε βγει κάπου το 96-97 νομίζω.Εντάξει είναι αρχαίο,το γήπεδο το βλέπεις από πάνω και διάφορα άλλα της εποχής,αλλά για μένα συνεχίζει να είναι εθισμός.Παίζω και άλλα ποδόσφαιρα κατά καιρούς(κυρίως fifa)αλλά τα βαριέμαι σχετικά σύντομα…

Βρε ασε τα ποδοσφαιρικα και παιξε κανενα adventure της προκοπης!!! Ή κανα FPS, αντε και κανα RPG.Οπως λες και συ, τα ποδοσφαιρακια καταντανε βαρετα μετα απο καποιο καιρο.

guilt war;; οχι, τι λεει;

H αλήθεια είναι οτι είμαι λίγο προσκολλημένος σε παιχνίδια παλιότερα γιατί κάπου έχασα την επαφή,αλλά γενικά δεν παίζω συχνά παιχνίδια που απαιτούν αφοσίωση και χρόνο.Πάντως για πρότεινε κανά adventure.