Παιχνίδια Παίζουμε;

Άρχισα κι εγώ Starcraft II.
Αντίο ζωή :bye:

ενα μικρο nerdrage επος…

Νεες αλλαγες στο Hearthstone ερχονται (και ειναι μεγαλες!)

http://www.hearthpwn.com/news/1180-a-new-way-to-play-hearthstone-more-deck-slots-new

Kαλώς ήρθες, XCOM2. Αντίο, ζωή.

ΑΛΗΤΕΙΑ DOOM

Πωπω 27 ωρες Witcher το ΣΚ εκλεισα… Ειμαι να παω Skellige αλλα θελω πρωτα να τελειωσω πολλα side quests για να προχωρησω υπερ τουμπανος. Enhanced griffin set και δινω πονο !

τελειωσα ΤΑ ΠΑΝΤΑ στο mgs5, το ‘‘χειροτερο’’ σεναριακα παιχνιδι της σειρας, το καλυτερο gameplay εβερ για μενα -και γνκ απο τα καλυτερα gameplay παιχνιδιων που εχω παιξει ποτε-, εκαψα το μυαλο μου… ΟΤΑΝ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΑ ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΛΥΚΟΣ ΣΕ ΒΟΥΝΟ ΤΟΥ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ ΜΕ ΤΑ ΘΗΡΙΑ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΡΩΣΙΚΟ ΟΧΥΡΟ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΕΤΟΙΜΟ ΝΑ ΤΟ ΛΙΑΝΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΧΩΣΕΙΣ ΣΤΟ WALKMAN ‘‘MANEAΤΕR’’ ΠΡΙΝ ΤΟ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ CRAWLING, ΤΟΤΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΘΕΟ, ΜΟΥΝΕΛΕΣ!!!

τελειωσα farcry το τελευταιο, ενω το αρχισα λιγο κλαιν γτ δε μπορω σουτ εμ απ στο ps4, στη πορεια κολλησα, ωραιος τιτλος, αντρικος

bloodborne το αφησα λιγο μετα την αρχη γτ παει για αγορα, δε του αξιζει ενοικιαση απο σε7εν :stuck_out_tongue:

fallout 4 το συνεχιζω αλλα γνκ ειναι λιγο απογοητευτικο σε σχεση με το παρελθον του, δε ξερω αν θα το φτασω στο τελος

οrder1886 τρωει χαλαρα τη μουτζα της χρονιας so far, παιζει να το τερματισα σε 7 ωρες ξερωγω και απειροελαχιστο ουσιαστικο gameplay, απογοητευση απο τα λιγα

Witcher παιζει να κανα μαλακια γτ το πηρα φουλ καβλωμενος αλλα ειχα στην ακρη το φαρκραη και δε του εδωσα πολυ σημασια, θα το πιασω ομως αμεσα ξανα γτ μου φανηκε οτι ειχε φουλ ποτενσιαλ για focus μηνων

εταιροχρονισμενα ομως αρκετα, το κολλημα λεγετε GTA5.- 3 μερες το εχω, τουχω γαμησει τα ματια και ακομα εχω δεν εχω κανει 5 αποστολες ξερωγω :stuck_out_tongue:

Και εγω το επιασα το Witcher μετα απο FarCry 4 (πολυ καλο). Στην αρχη μου πηρε λιγο μεχρι να το νιωσω και να κολλησω, αλλα πλεον ειναι αρρωστια.
Τωρα θελω να το τελειωσω πριν το FC Primal!

Ζηλευω. Αντε να βγει κ το μεγάλο εξπανσιον να ξεκινήσω το 3ο μου playthrough

Εδώ να πω πως το Valkyria Chronicles είναι από τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει τα τελευταία χρόνια και ίσως το καλύτερο στρατηγικής από Red Alert κι έπειτα. Ναι, η πλοκή του είναι τόσο κλισέ που ξέρεις στα πρώτα δύο κεφάλαια τι θα γίνει, αλλά στα credits μπούκωσα από τη συγκίνηση. Να περάσει λίγος καιρός να το ξαναπαίξω.

ΠΑιχνιδάρα. Είμαι αυτές τις μέρες να το ξαναπιάσω

2 λέξεις βάιπερ: Αποστολή 7. Περισσότερα βρισίδια που έχω ρίξει από εποχή Dark Souls 1 και δώθε.

Κάπου εκεί πρέπει να το χα αφήσει. Ηταν μια αποστολή στην έρημο. Θα ξαναρχίσω σύντομα. Απλά όταν το παιζα είχε βγει το Witcher και χαιρέτησα τα εγκόσμια για κανα 3μηνο.

Ε Αποστολή 7 οπότε. Μην το παρατάς, έχει πολύ πράμα. Απλά να την πω την αμαρτία μου, η συγκεκριμένη δε βγαίνει χωρίς walkthrough.

Εχει παιξει κανενας Warhammer: End Times - Vermintide ? Φαινεται μπομπα:

Real Life Hitman

Αυτες τις μερες εβλεπα ενα φιλο που επαιζε το πρωτο Dragon Age κ ειπα να αγορασω το Inquisition. Τι λεει; καλο; φοβαμαι οτι λογω witcher θα ξενερωσω. Καταρα το Wild Hunt

αν πρεπει να παιξεις ενα μονο DA θα πρεπει να ειναι το 1ο…μην πας κατευθειαν στο Inquisition γιατι εχει παρα πολλα πραγματα που σχετιζονται με τα 2 πρωτα DA και χανεις το μισο παιχνιδι και παραπανω…

το Inqusition ειναι πραγματικα καλο παιχνιδι με απειρες ωρες gameplay αλλα δεν ειναι witcher 3…δεν θα ξενερωσεις απλα εχει αρκετες αποστολες αγγαρειας…

Το Origins το χω τελειωσει. Μ αρεσε πολυ τοτε. Το 2 δεν το πιασα ποτε

Το inquisition είναι το χειρότερο action rpg που έχω παίξει ποτέ.

Sent from my XT1572 using Tapatalk