Παιχνίδια Παίζουμε;

Ε, αφου οι εταιριες πια θεωρουν οτι πρεπει να αγρασει καποιος το παιχνιδι για να κανει τον beta-tester και μετα δωστου patch και κοντρα patch… Αηδια εχουν καταντησει με πιο χοντρο παραδειγμα αυτο που εγινε το καλοκαιρι με το Batman Arkham Knight. Στο τελος το παρατησαν δειχνοντας το μεσαιο δαχτυλο στους gamers. Δεν προαγοραζω ποτε παιχνιδια, παντα περιμενω να φανε αλλοι τη φολα και τα παιρνω μετα απο κανενα 6μηνο και σε πολυ χαμηλοτερη τιμη.

Άσχετο, έχει παίξει κανείς σας το Until Dawn στο PS4;; Λέει τίποτα;
Σε φάση Alan Wake είναι ή έχω καταλάβει λάθος;

Δεν το 'χω παίξει αλλά πιο κοντά στο Heavy Rain είναι.
Αξίζει, άσχετα αν σου άρεσε το Rain ή όχι.

Δεν το έχω παίξει, αλλά έχεις καταλάβει λάθος.
Είναι interactive movie/σειρά η φάση, σαν τα πονήματα της telltale πχ, κάπως έτσι.

Ακούγεται ωραίο, θα τσεκάρω. Ευχαριστώ :slight_smile:

Έχει περισσότερα πράγματα να κάνεις από τον τυπικό τίτλο της Telltale. Πιο πολλά κοινά με τα παιχνίδια του Cage (Heavy Rain, Beyond) θα έλεγα ότι έχει. Ωραία ατμόσφαιρα και συμπαθητικό σενάριο (με 4-5 διαφορετικά τέλη ανάλογα τις επιλογές σου), θα σου πρότεινα να το νοικιάσεις αν έχεις τη δυνατότητα μιας και είναι αρκετά σύντομο.

Ωραία, με έχει ψήσει, ειδα και trailer - έπρεπε να είχα δει νωρίτερα το post σου, γιατί το αγόρασα στα 18ε. Δεν γαμιέται

Έρχεται Πάσχα στρατηγικής απόλαυσης. Banner Saga 2 κ Total war:Warhammer!

Uncharted 4 θέλαμε για το Πάσχα, αλλά δεν θα μας κάτσει για μερικές μέρες. [-X

DOOM - Fight Like Hell Cinematic Trailer

ΑΝΤΕ !

κατεβαινει το νεο Baldur’s Gate :smiley: :smiley: :smiley:

Καλη φαση, μου ειχε διαφυγει, αποτι βλεπω ειναι DLC του Enhanced Edition.
Πες εντυπωσεις!

Δοκιμαστε και το Pillars Of Eternity. Εχω καμια 35αρια ωρες gameplay και ειναι εθιστικο!

ξεκινησα λιγακι…δεν μου εκανε Import το save απο το bg enhanced οποτε περιμενω κανενα patch…λιγο περιεργη πρωτη επαφη γιατι εχουν κανει καποιες αλλαγες οπως το να φαινεται μπαρα health στις μαχες,μου φαινονται και λιγο περιεργα τα γραφικα σε σχεση με το κανονικο παιχνιδι…δεν ξερω,θα δειξει…

το Pillars ειναι αρκετα καλο απλα το κακο για μενα ειναι οτι δεν ειναι σε faerun κοσμο…

Καλα Pillars το εχω τελειωσει, κοντα 60 ωρες εκλεισα.
Δεν εχω πιασει το DLC του ομως.

Τωρα βασικα περιμενω μετα τις γιορτες Overwatch και Doom και αντιο…

Κι εγώ το Πίλλαρς το είχα λιώσει day one, 108 ώρες αλλά έκανα/διάβασα τα πάντα.
Μεγάλη παιχνιδάρα τα έχουμε ξαναπεί, obsidian <3
Πρέπει να πιάσω και τα dlc σιγά σιγά.

Αρρωστο …!

Gamer Completes Portal 2 Level Without Portals

“open” closed beta DOOM στο Steam! Οποιος ενδιαφερεται να με κανει αντ.

το [B]Exploding Kittens[/B] βγηκε και για Android και ειναι τελειο

30/05 Blood and Wine. :vibrate: