Παιχνίδια Παίζουμε;

Ετσι διέρρευσε. Για να δουμε. Ελπιζω να βγει αμεσως και η εκοδση με τις καρτες gwent. Εχω ξεκινησει και το 3ο playthrough για να μαι ετοιμος. Παραμενει απόλαυση! To μονο που με στεναχωρει ειναι οτι πρεπει να γειώσω για 2η φορά την Yennefer! Παρα είναι τέλεια η Triss:D

Έτσι! Πες τα

Ανακοινωθηκε επισημα για 31 Μαιου. Η περιοχη λεει ειναι αναλογη σε μεγεθος του Novigrad/Velen <3

Καλησπέρα το νέο DOOM, το πήρε κανείς. Λέει τίποτα; Το περιμένω καιρό αλλά κάτι με προβληματίζει…!!!

Το αγορασα τελικα( το βρηκα φθηνα -50% στο g2a) αν και δεν εχω παιξει παρα πολυ ακομα.
Παντως εκει που ειχε παρει μετριες κριτικες στην open beta, τωρα απογειωθηκε με το single campaign!
ΤΣΙΤΕΣ απο το πρωτο λεπτο! Ξεκινας το παιχνιδι και σε αρπαζει απο τα μουτρα.
Πολυ γρηγορο και brutal, κανονικο DOOM! Στα αρνητικα δεν εχει bunny hop και καμια φορα τα τερατα ειναι λιγο στα ιδια χρωματα/textures που τα κανει καμια φορα βαρετα.
Το ξεκινησα στο hurt me plenty και ειναι οτι πρεπει (προς το παρον) απο αποψη δυσκολιας.
Glory kills / melee δηλαδη σου προσφερουν health/ammo οποτε αλλαζει ο τροπος που παιζεις.

Κανε add στο Steam για κανα multi.

Κυκλοφόρησε για προπαραγγελία το Blood and Wine. 31/5 και με τις Gwent μέσα

Καλά εκει στην Πολωνία δεν την παλεύουν με το Witcher. Εξπάνσιον που φτάνει ανετα τις 40 ωρες( πλέον ένα playthrough πάει για πλάκα στις 150 το λιγότερο), βελτιωμένα γραφικά, βελτιωμένο interface, καρτούλες gwent στο χέρι. Tι άλλο να ζητήσει κανείς! Παιχνίδι σταθμός από πολλές απόψεις!

Νεο Call of Cthulhu επιτελους!

Call of Cthulhu E3 2016 Trailer (PS4/Xbox One/PC)

Πολυ φλοκι με το νεο GoW

μόνο εμένα φάνηκε παντελώς γτπ?

Αυτό είναι Last of Us!
Εγώ θέλω να πετάω σε γκρεμούς και να βγάζω νύχια από τιτάνες με τα blade of Olympus μου, όχι να κυνηγάω ελάφια με το γιό (?) μου στη Νορβηγία (?) με κάμερα third person και areas discover και ΧP στην αρχή κτλ?

Τεσπά, 9 λεπτά βίντεο ήταν, κλαιν, μπορεί όντως να γαμάει, GoW είσαι διάολε, αυτο δεν έχει σχέση με GoW!

αρκετά με τα movie type games

μόνο το Last Guardian απο E3 με έκανε να κατουρηθώ πάνω μου so far


τα προσωπα τους

Βγάλτε ό,τι θέλετε, 4Κ, VR, UltraX10HD, PS4.75, Σκορπιούς και λοιπές πίπες, την μαγεία όμως δεν θα την μεταδώσετε ποτέ.

Νέο Zelda (γνωστό από καιρό βέβαια)

https://www.youtube.com/watch?v=1rPxiXXxftE

Τα ίδια ισχύουν και για το Last Guardian.

Με αφορμή το τρέιλερ της Ε3 έπιασα το Jotun. Καλύτερο classic zelda clone μαζί με το Hyper Light Drifter που έχω παίξει στο χαλαρό και μια ομορφιά ολόκληρο. Συστήνεται χωρίς δεύτερη σκέψη.

den exw ksanadei pio maziko praising gia sequel tetoias fashs, exei kavlwsei o planhths apo afta pou akouw

Αξιζει απειρα το Single Player, αμα το πετυχετε σε κανα sale η σπασμενο το αρπαζετε με τη μια.

Ξανακατρακύλησα WoW, eviL σώσε με :stuck_out_tongue:

Λεει πλεον ο official του WoW???Εχω να παιξω απο wrath of the lich king,αλλα οποιον ηξερα που γουσταρε πολυ λει οτι εχει γινει αλλο game και παει απο το κακο στο χειροτερο.
Eνας φιλος μου επαιζε vanilla σε ενα private server τον οποιο τον εκλεισε η blizzard γιατι ειχε μαζεψει πολυ κοσμο και τωρα εξακολουθει να παιζει vanilla σε εναν αλλο,στον οποιο σκεφτομαι να ξεκινησω κι εγω καποια στιγμη για την φαση.

Σε αλλα,τερματισα πριν κατι μερες το Dark Souls 2 που γαμησε,αν και λιγο κατωτερο του ενα.Θελω να αρχισω Witcher 3(και να το αγορασω και καποια στιγμη) αλλα το γαμημενο torrent δεν θελει να κατεβει.Με τετοιες ταχυτητες θα χρειαστω βδομαδες να κατεβασω τα 30+ gb,οποτε αναλωνομαι στο να παιζω CS:GO :stuck_out_tongue:

Γενικα προτεινετε τιποτα να παιξω γιατι βαριεμαι την ζωη μου :frowning:

Αυτό εξαρτάται από το τι περίπου θες, διαθέσιμες κονσόλες κλπ. Λέγε λοιπόν.

Πραγματικα ο,τιδηποτε για πισι.Κατι που παιξατε αυτο τον καιρο και γουσταρατε ή σας εκανε εντυπωση ή οτιδηποτε :stuck_out_tongue:

τα Pm σου δεν τα τσεκαρεις ε;