Παιχνίδια Παίζουμε;

Κρίμα που δεν τό 'χετε σε PS4 να σας μάθαινα λίγο μπαλίτσα…

Ναι με εψησαν γιατι το παιζει πολυς κοσμος! Στην αρχη δεν ενιωθα μια αλλα με το χειριστηριο κατι γινεται.

Βασικα νομιζω οτι ειναι οι ιδιοι οι σερβερς, το πρωτο cross platform.

λολ ρε Στέλιο σε πσ4 το παίζεις; Season 2 τι έκανες;
Αλλά ναι, χαλαρά μπορούμε να βρεθούμε νομίζω. Κάπως θα γίνεται με τα create private match με passwords κλπ.

Δεν έπαιξα πολύ ranked 2η σεζόν. Χρυσό με 3 γραμμούλες νομίζω.

Α, στα ίδια ήμουν κι εγώ, challenger III.

uncharted 4

το καλύτερο όλων μεν, παραμένει μια μεγάλη ταινία και όχι παιχνίδι δε
πάντως τα καλύτερα γραφικά που έχω δεί σε ps4 μέχρι τώρα + οκ, το έβλεπα άνετα σε ταινία αν γυριζόταν ποτέ

τουλάχιστον βελτίωσαν πολύ το shooting και έβαλαν πιο ενεργά το stealth στο παιχνίδι οπότε κρατούσε το ενδιαφέρον εκεί σε μεγάλο βαθμό…

κατά τα άλλα, μόνο DOOM.-

Γνωμη για τα STALKER εχετε; τα χει 8-9 ευρω κ τα τρια μαζι.

Όπως είσαι τα χτυπάς. Το Shadow of Chernobyl τουλάχιστον είναι αριστούργημα.

Εγω συνεχιζω απτοητος ενα απο τα καλυτερα rpg ολων τον εποχων (Morrowind), οπως ειπα και πιο πισω προσθεσα mod quest με το Lothavor’s Legacy να ειναι καταπληκτικο σε story και να διαρκει λιγο παραπανω απο 10 ωρες. Μονο προσοχη, αν το ξεκινησεις δεν εχεις τη δυνατοτητα να φυγεις απο το μερος του χαρτη, πρεπει να το τελειωσεις οπωσδηποτε.
Οποιος δεν το εχει παιξει ας κανει τη χαρη στον εαυτο του και ας το παιξει, ηδη ειμαι στις 100 ωρες gameplay. Νομιζω οτι το παιχνιδι μπορει να φτασει και τις 400 αλλα ενταξει, δεν εχω τετοιες αντοχες, ειδικα με Skyrim και The Witcher 3 να περιμενουν τη σειρα τους.

Έχουν στοιχεία rpg? η μονο σουτινγκ? βλέπω οτι είναι open world το οποίο μ αρέσει
Ατμόσφαιρα? Χέσιμο? :stuck_out_tongue:

Κυρίως rpg, με quests κλπ, το shooter είναι όπως πρέπει.
Ατμόσφαιρα εγκατάλειψης και αλλόκοσμη, όχι χεσιματική, απλά πιο κοντινή σε wtf iz happ’nin’.

:stuck_out_tongue:

Και αυτό, ναι.

Είμαι στα μισά, αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί το λες αυτό, και τους γρίφους του έχει, και τα μαϊμουδίστικα ακροβατικά του έχει, και ωραίο στελθ και αρκετό shooting και όλα όπως στα προηγούμενα παιχνίδια και καλύτερα. Μόνο το grapling hook του Batman ήταν λίγο αστείο σε σημεία αλλά οκ, το προσπερνάμε.

Πείτε λίγο για το Witcher 3, θα βγάλω άκρη αν δεν έχω παίξει τα 2 προηγούμενα; Και σε ποιο χρονικό σημείο είναι σχετικά με τα βιβλία;

μπα μην το κανεις αυτο…παιξε witcher απο το 1ο…δεν ειναι οτι δεν θα βγαλεις ακρη αλλα χανεις παρα πολλα…

πόσες φορές έχεις χάσει μέχρι τώρα? :stuck_out_tongue:

γτ εγώ ζήτημα να έχασα 3 φορές σε όλο το παιχνίδι

Στη μεγαλύτερη δυσκολία, 3 φορές έχασα μόνο στο κυνηγητό με το αμάξι =Ρ

Και πάλι, δεν είναι ότι τα προηγούμενα 3 ήταν dark souls ξέρω γω και τώρα άλλαξαν κάτι. Όχι;

Storm με τόσα παιχνίδια που έχω στην άκρη απλά δεν υπάρχει περίπτωση να παίξω τα 2 πρώτα, στην καλύτερη να κάτσω να διαβάσω στα ίντερνετς τι γίνεται στην ιστορία, στη χειρότερη να μην παίξω ποτέ το 3, άλλη επιλογή προς το παρόν δεν υπάρχει. Απλά σχεδόν τελείωσα τα βιβλία, είναι και φρέσκο το ps4 και είπα μήπως…

Εγω παντως ξεκινησα με το 3ο Witcher και ηταν απολυτη γκαμπλα.
Τωρα εαν εχεις απειρο χρονο και ορεξη ξεκινα με το πρωτο και τα λεμε σε κανα χρονο.

H γνώμη μου για τα Witcher είναι ότι ή ξεκινάς απ’ την αρχή ή δεν παίζεις κανένα.

Μην μασας. Ενταξει καλο θα ταν να τα χες παιξει για το στορυ, αλλα θα το ευχαριστηθεις πολυ κ χωρις να τα χεις παιξει. Εγγυημενα