Παιχνίδια Παίζουμε;

Δοκίμασε να βάλεις λεφτά στο wallet και μην προσπαθήσεις να πάρεις αμέσως παιχνίδια απ’ την κάρτα. Και αν δεν πιάνει με την πρώτη, δοκίμαζε στα καπάκια.

Τα δοκίμασα όλα αυτά. Πιάνανε γενικώς μέχρι και πριν λίγες μέρες που χα αγοράσει κάτι πραματάκια, αλλά σήμερα τίποτα. Ούτε wallet, Ούτε να περιμένω, ούτε συνεχείς απόπειρες. Φοβάμαι μην είναι κάτι γενικό λόγω αυτού που μου παν από την τράπεζα. Εχω ρωτησει το σαπορτ του στημ, αλλα δεν μου χουν απαντήσει ακόμα

Υ.Γ.Αμα κανει κανεις καμια αγορα απο στημ πειτε το να δω μηπως μου λενε κοτσανες απο την τραπεζα

Χμ, κι εγώ προσπαθώ τα πάντα και δεν πιάνει τίποτα.

Το κολπάκι με paypal το ξέρεις/το δοκίμασες;

Μόνο revolut πλέον.

Sent from my D5803 using Tapatalk

Δεν ξερω μηπως ειναι κατι τεμποραρυ επειδη κανουν καποιες αλλαγες με τα καπιταλ κοντρολ αυτες τις μερες. Εκει ελπιζω μονο

Ευτυχως που υπαρχει κ το instant-gaming κ αγορασα κανονικα

Steam Cards, και καθαρισες…

Sofa ωραίος! Δεν το ξερα αυτό! Να σαι καλα

Με βαριά και γλυκόπικρη διάθεση τελείωσα και το Blood & Wine. Το ταξίδι του αγαπημένου Geralt έφτασε στο τέλος του. Συντροφιά με την “κόρη” του, αγναντεύοντας υπο το φως μιας υπέροχης αυγής ηλίου, το κτήμα του, τις πεδιάδες του Toussaint και τα βουνά στον μακρινό ορίζοντα! Έπος!

Τι προτείνετε για πρώτο παιχνίδι με αγορά Xbox One S; Σκέφτομαι αυτό.

Με τα ίδια λεφτά παίρνεις το Witcher 3 και με κάτι ψιλά παραπάνω Forza Horizon 2 ή το Motorsport 6. Ό,τι και αν πάρεις τελικά, βάλε για κάνα μήνα EA Access( 4?) για λίγη ποικιλία από την αρχή και άμα ψηθείς, ανανεώνεις.

Σχετικά με το Arkham Knight, δεν ξέρω ποιος μπορεί να σκέφτηκε τις αποστολές-γρίφους του Riddler και ειδικά με το batmοbile, αλλά να του καεί το σπίτι.

Ηρεμησε μπασταρντ, δεν ηταν και μπανανα *2

Δε θυμάμαι πώς είναι οι μπανάνες *2, γαμώ τα windows 10 σου, αδοξασδξασοφξμπρ5ragequit

Γνκ οτι εχει να κανει με το batmobile σε αυτο το παιχνιδι σχεδον ειναι γτπ… Δυστυχως περιμενα το batmobile πριν βγει για να μου εξαψει το ενδιαφερον για τη σειρα γιατι καπως λιγο βαρεθηκα στο σιτυ, αλλα ηταν το μεγαλυτερο αγκαθι τλκ για μενα…

Κατι πιστες οντως του ριντλερ με το οχημα συν τις τελευταιες αποστολες που ειναι λες και παιζω μεκ γουοριορ του 1997 στο πς1 μου, ηηθελα να σπασω το χειριστηριο απο τα νευρα…

γελάω με no man’s sky και το προμοσιον τοσο καιρο οτι θα ηταν παιχνιδι-επανασταση

μια επαναλαμβανομενη βαρετη μαλακια με απειρα bugs που αξιζει μονο για το soundtrack των 65daysofstatic και αν εισαι 20 και λιωνεις σε μπαφους και θες κατι να τριπαρεις κανα τεταρτο μεχρι να νυσταξεις…

τοσο χαλια;γενικως τα reviews που ειχα διαβασει μεχρι τωρα ηταν λιγο “φλου” και δεν ειχα σχηματισει καποια αποψη αρνητικη η θετικη…

Oταν ειχαν πρωτοβγει ειδήσεις και βίντεο πριν χρόνια είχα ενθουσιαστεί. Οσο πλησίαζε η κυκλοφορία και εβλεπα τι παιζει κρατουσα μεγάλη πισινη. Τελικά αποδεικνύεται ότι είναι μεγάλη φούσκα. Οτι πιο επιφανειακό και κενό έχει κυκλοφορήσει αναλογικά με το περιεχόμενο και τις προσδοκίες που πήγε να δημιουργήσει. Αυτό που παρακολουθώ τελευταία και φαίνεται πολύ φιλόδοξο είναι το Star Citizen. Γενικά δεν ασχολούμαι καθόλου με τα MMO, αλλά το διάστημα και η απεραντοσύνη επιλογών με ιντριγγάρει πολύ και για αρχικό στάδιο φαίνεται πολύ προσεγμένο. Ελπίζω να ναι αντάξιο για να ασχοληθώ σε κάποια φάση.
Προσωπικά αυτές τις μέρες έχω καεί με το Civilization V. Πήρα το πακετάκι που χε οοοοολα τα dlc,expansion, scenarios κτλ σε τιμή 90% κάτω και έχω καταπωρωθεί!

Αν έχεις όρεξη να χαζέψεις μη έχοντας τι να κάνεις, απλά να περιπλανηθείς, το NO MAN’S SKY είναι ιδανικό. Καμία ουσιαστική ιστορία, καμία ιδιαίτερη περιπέτεια, απλά όπως λένε το έχουν εμπλουτίσει τόσο που δεν τελειώνει με τίποτα (απειροι πλανήτες για εξερεύνηση). Κατα τα άλλα αν δεν θες απλά να χαλάσεις λεφτά κράτα τα. Ετοιμάζονται αρκετά καλοί τίτλοι. Ίσως αν πέσει η τιμή του αργότερα να αξίζει μία αγορά μόνο και μόνο για να μπει στη συλλογή.

Κι εγώ το έψηνα, αλλά ευτυχώς κράτησα κι εγώ πισινή, ακόμη ένα overhyped παίγνιο που αποδεικνύεται ψιλομούφα σιγά σιγά. Ο dev-director(Sean) ακολούθησε πορεία Todd Howard, δηλαδή ψέματα και it just works, προσπαθώ να μην σκάω τα λεφτά μου σε τέτοιες τακτικές, οπότε στα τρένα για μένα.