Παιχνίδια Παίζουμε;

Tο sensible ειναι και για μενα κολημα.Επαιζα οποτε μπορουσα αν και ποτε δεν επαιζα παιχνιδια.

lineage exei pai3ei kanenas???

mohaa einai kai gm, bebaia dn xreiazetai na to pw…

Ειναι η τριτη φορα που το λεω, αλλα δεν με χαλαει καθολου!!! Αν οχι το καλυτερο, απο τα καλυτερα adventure για μενα, ειναι το Syberia 1 και 2.Δοκιμασε το και θα δεις.Αλλο καλο adventure ειναι το The Longest Journey.

lineage ημουν ετοιμος ν αρχισω επειδη επαιζε ενας φιλος μου απ το χωριο μου και με ειχε πριξει αλλα δεν το ξεκινησα γιατι βγηκε το guild war το οποιο πιστευω οτι ειναι καλυτερο…

Καλά λες δεν είχα πολυπροσέξει!!
Τα Syberia είναι σε 1ο ή 3ο πρόσωπο?

Medal Of Honor (και το παλιό και το καινούργιο ηταν φοβερά)
Empire Earth (ή Empire Of Earth νομίζω είναι καλύτερο απο τα άλλα που είπατε)
Grand Theft Auto (GTA III,GTA Vice City + GTA San Andreas)(γαμάτα όλα)
Και το SWAT 3 (ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ 8) )

ego, alla oxi pia, giati den mu to epitrepei i sindesi mou, palia pou epaiza, otan protovgike stin ellada den eixe poli kosmo kai den kollage, gi’afto.

alla paixnidia pou paizo einai ola ta Pro Evolution apo to ISS1 mexri kai to PES5, tora apo paixnidia stratigikis den nomizo oti iparxei paixnidi pou na exei kseperasei to Age Of Empires, kalo einai kai to Generals kai to Red Alert. Apo adventure oi kaliteres seires kata ti gnomi mou einai: Monkey Island, Broken Sword kai Syberia. Paizo vevaia kai MOHAA(Medal Of Honor Allied Assault) sto opoio exo kai clan(gia osus asxoludai me online gaming) pou legetai VOW an exete akusta. Boreite na beite kai seis se clan h na ftiaksete mia dikia sas poli aneta me mia episkepsi sto: www.greekclans.com

what about internet games? :wink: www.travian.com
Αν έρθετε, διαλέξτε καλύτερα τον νέο αγγλικό κόσμο! για να βρεθούν κοντά τα χωριά μας πάτε North West και στείλτε μου πμ μόλις πάτε :stuck_out_tongue: τρελό κόλλημα :twisted:

Δεν παίζω πολύ αλλά να ένα κόλλημα : Warcraft3 : Frozen Throne - DOTTA. Είναι όπως το warcraft μόνο που στο συγκεκριμένο expantion έχεις μόνο ήρωες(οι οποίοι έχουν όπλα, μαγικά και levels) και τα τερατάκια τα φτιάχνει το comp μόνο του ! Πηγαίνετε 4 φιλαράκια σε internet καφέ, ζητήστε το, παίξτε καλόι vs κακοί και καήτε εγγυημένα !!!

Τώρα το είδα ! Thanks mate, θα το τσεκάρω…

Είναι κάτι σαν sequel του Post Mortem, όπου αναλαμβάνεις το ρόλο της εγγονής του McPherson, η οποία έχει γίνει επίσης πράιβετ ΝΤΙΚ. Είναι third-person (και όχι first) , πανομοιότυπο στο χειρισμό με το Syberia, και πιο σκοτεινό. Με έχει κερδίσει ως τώρα.

ama pai3eis 8a alla3eis sigoura gnwmh my friend…

dokimase to dn exeis tpt na xaseis!

ama pai3eis 8a alla3eis sigoura gnwmh my friend…

dokimase to dn exeis tpt na xaseis![/quote]
Θα το δοκιμασω. Αν δεν μ αρεσι ομως τρξε να κρυφτεις… Πλακα κανω…! :wink:

Δοκιμασε SWAT 4…Πορωση!!!

Καλά λες δεν είχα πολυπροσέξει!!
Τα Syberia είναι σε 1ο ή 3ο πρόσωπο?

3o βεβαια!!

Είναι κάτι σαν sequel του Post Mortem, όπου αναλαμβάνεις το ρόλο της εγγονής του McPherson, η οποία έχει γίνει επίσης πράιβετ ΝΤΙΚ. Είναι third-person (και όχι first) , πανομοιότυπο στο χειρισμό με το Syberia, και πιο σκοτεινό. Με έχει κερδίσει ως τώρα.

Χμμμ…!! Μαλλον θα ειναι το επομενο μου παιχνιδι.Αν ειναι 3ου προσωπου οπως λες, τοτε θα το δοκιμασω.Ελπιζω να μην χρειαζεται να εχω παιξει και το Post Mortem!

Μολις εχθες τελειωσα με το Doom 3.Αρκετα ευκολος ο τελευταιος θα ελεγα!!

Όχι. Ευτυχώς για σένα δηλαδή (εγώ δεν το απέφυγα).

Ρε μεταl_boy,παίζω lineage και είμαι de Mystic,dark mage και lvl 25.

Επαιξα το lineage και μου φανηκε πολυ βαρετο. Daoc για παντα.

egw otan hmoun rodo epaize poly…

twra edw poy me kypro dyskolo na pai3w… ka8olou diadedomeno :x

edw hmoun human fighter

Όχι. Ευτυχώς για σένα δηλαδή (εγώ δεν το απέφυγα).[/quote]Μολις σημερα τελειωσα με το Still Life!!
Ανχολη, ειχες δικιο.Αρκετα σκοτεινο (“eyes wide shut” μου θυμησε ) παιχνιδι, χωρις βεβαια να φτανει στο επιπεδο του Syberia.
Ενα γ@μημενο παραπονο: Ποιος ηταν τελικα;;;;; Ο Miller;;;; Ο Γκομενος της;;;;;;
ΠΟΙΟΟΟΟΣ;;;;;