Παιχνίδια Παίζουμε;

Λέω να πάρω το Battlefield 1. Το έπαιξε κανείς (το Demo ενοώ); Λέει τίποτα;

Καλό ταξίδι…

GGOAT.-

Ζηλευω το νιωσιμο

αν και με τέτοια παιχνίδια έχει σπάσει η πόρωσή μου από εποχές Baldur’s gate 2-shadows of Amn, αυτό με έχει κολλήσει στο τοίχο ως τώρα -και έχω παίξει απειροελάχιστο, πάω να μιλήσω με το Βασιλιά τώρα αφού έσφαξα ένα γρύπα και έκανα reunion με το κομενάκι-!!!

Α, στο τουτόριαλ είσαι ακόμα. Τζιτζί.
Εγώ βγήκα στις 16 ώρες απ’ το τουτόριαλ. :smiley:

GGOAT.-

Παίδες μπείτε στο public.gr μέχρι τις 12 το βράδυ, έχει εκπτώσεις σε όλα τα games! Τσίμπησα την GOTY του Witcher 3!!!

Ξεκίνησα πάλι το Witcher που το είχα τερματίσει πριν κάτι μήνες για να ξεκινήσω τα dlc. Είχα αφήσει αρκετά side quests και είπα να κάνω αυτά πρώτα.Ε ακόμα να βάλω το πρώτο dlc :stuck_out_tongue:
Κάψιμο με την παιχνιδάρα!

Just a Quantum Break appreciation post passing by.

Πέρα από time-travel και gameplay, η retail έκδοση για pc είναι μια ομορφιά και σενάριο/cut-scenes είναι καλύτερα από τις μισές σειρές που παίζουν τηλεόραση. Και καστ (Shawn Ashmore, Dominic Monaghan, Aidan Gillen, Lance Reddick) και σάουντρακ (έπιασα Black Keys, κάπου έχει Nick Cave και Royal Blood λέει), αγαπάω Remedy.

Αυτό εδώ για παράδειγμα είναι το κλείσιμο του πρώτου επεισοδίου/κεφαλαίου με βάση την επιλογή που έκανα εγώ.

τερματισα χθες την αψεγαδιαστη παιχνιδαρα rise of the tomb raider στο 98% και μετα γυρισα στη συρια να το κανω και 100%

Παμε για παιχνιδαρα παλι !!!1111111111

Ήρθε η ώρα για Gears Of War 4! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

BF1 συντομα :smiley_cat: Παιζει κανενας ηδη ?

REDDD DEADDDDD !!!

Ελπιζω να βγει σε pc αυτη την φορα :confused:

Xboxάκηδες τον νου σας, έχει καλό πράμα στα Deals with Gold! Ξανατσίμπησα το State Of Decay στο One για 9.90! Έχει και 7 Days To Die, Zombie Army Trilogy, Zombi, Outlast, Resident Evil & 0 Remaster, Dead Rising 3, Ζόμπι να φαν και οι κότες και άλλα!

ΚαραΛοΛ

Ατέλειωτη απόλαυση το παιχνίδι! Σταθερά Witcher 3 GOTY και Gears Of War 4 εδώ και καιρό.

Παιζει κανεις μηπως Watch Dogs 2?