Παιχνίδια Παίζουμε;

Έρχεται η ώρα για Project Cars 2 που μάλλον θα προτιμηθεί. Η μόνη μου ανησυχία έχει να κάνει με το online και για πόσο καιρό θα είναι ενεργό με κόσμο. Στο Xbox το PC είναι νεκρό εδώ και μήνες, και μιλάμε για τίτλο που δόθηκε στα Games with Gold. Φοβάμαι μη νεκρώσει γρήγορα επειδή ακολουθεί η κυκλοφορία του Forza Motorsport 7 που online θα είναι εγγύηση για χρόνια, αλλά το single player campaign υστερεί πολύ. Βγες τουλάχιστον 3ος και πέρνα στο επόμενο event. Επί 500 φορές.

den einai Tekken den einai Street Fighter h Mortal Kombat einai to

Eπομενη αγορα:

Cuphead

1 Like

Εγω παραδοσιακα επενδυσα και στο Τotal Warhammer 2. Eκατονταδες εργατοωρες ανα τους χρονους

Αμάρτησα τελικά και πήρα πρώτα το Forza Motorsport 7! :stuck_out_tongue: Επίσης έχω ξεκινήσει Dark Souls 3 εδώ και λίγες μέρες.

Aragami …stealth μηχανισμοί σε Ιαπωνικό settign. Λατρεία και τολμώ να πω το γούσταρα πιο πολυ απο το
Dishonored!!!

MIA

ΓΑΜΗΜΕΝΗ

ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ

3 Likes

ELEX, παιδιά, άλλη μια καλτίλα της Πιράνχα που κατουράει στην μάπα σιχαμένες απλήρωτες IGN κριτικές και διάφορα μπεθεσδοπαίχνιδα που πολύ θα θέλανε να είναι RPG.

Σαν το Supernatural είναι αυτή η Πιράνχα, 13+ χρόνια να βγάζει το ίδιο πράγμα σε διαφορετικά settings, εμείς θα είμαστε εκεί να ακολουθούμε. <3

2 Likes

δεν το πηρα χαμπαρι αυτο…σαν φανατικος των Gothic θα του ριξω μια ματια

Eμενα παιδια το Elex δεν μ αρεσε. Καλα χρυσα τα gothic και γι αυτο και το ξεκινησα με θετικη διαθεση, αλλα δεν μ αρεσε καθολου. Και δεν νομιζω οτι ειναι θεμα κριτικης IGN. Δηλαδη απο τον κοσμο εχει ακομα πιο χαμηλες κριτικες. Ναι μεν εχει ωραια στοιχεια, αλλα ειναι απελπιστικα clanky στον χειρισμο ενω προσωπικα δεν μ αρεσει και το ποσο γεματο ειναι το περιβαλλον απο encounters κτλ. Αυτο βεβαια ειναι δικο μου issue. Ειναι πχ και ο λογος που δεν γουσταρα καθολου το Middle Earth κτλ. Μ αρεσει στα παιχνιδια που ναι σχετικα open να υπαρχει απλα. Να μην ειμαι ολη την ωρα σε φαση κυνηγημενος :smiley:

Έβαλα στο μάτι το New Colossus. Απλά διάβασα πολλά θέματα με την έκδοση PC και μάλλον θα το κοιτάξω για PS4! Το πήρε κανείς σε PC; Του εκανε θέμα; Απλά τέτοια παιχνίδια δεν με πολυβολεύουν σε κονσόλα! Προτιμώ την άνεση του keyboard! Φυσικά στο πρόγραμμα είναι και το GT Sport!

To New Colossus ειναι ονειρο, απλα παρτο για PC για να νιωσεις και τις γραφικαρες αλλα και καλυτερο FPS gameplay.

1 Like

Mλκες, το new colossus περα οτι ειναι ενα υγρο ονειρο για παικτες FPS 90ς, χωρις aim-aid και αρχιδιες και μπαρες ενεργειας που ανεβαινουν μονες τους κτλ κτλ + καφριλα pure 90s , ειναι αρρωστημένα δύσκολο στο hardest level, εχει αρρωστα οπλα και kills + ενα απο τα πιο επικα soundtrack ever σε game

παιξτε την πιστα στο δικαστηριο σε επιπεδο δυσκολιας ανω των 2 πρωτων, που σκαει μια επικοσολαρα απο αλλο πλανητη και ενα mayhem ανευ σχολιασμου και θα φωναζετε σα τρελοι μονοι σας μπροστα στο pc/tv

Yakuza 0 pepito dalaverijito. blackfriday afou. iaponila afou. palavoulhs Goro Majima afou.

to Super Mario Odyssey einai GAMATO. einai aneta to Mario 64 killer opos lene oloi.

2 Likes

Μετα απο χρονια σκεψης ξεκινησα το Darkest Dungeon. Πολυ σκαλωμα. Φοβερη ατμοσφαιρα και πολυ δυσκολια!

1 Like

Prey Μια απίστευτη single player εμπειρία απο την Arkane με μπερδεμένο path finding στα side quest με μεγάλα loading αλλά με απίστευτη ατμόσφαιρα τρομερό crafting και απίστευτο level design. Όσοι γουστάρετε bioschock/system shock εδώ είστε

1 Like

…Το κατέβασα για PC αλλά τελικά κόλαγε!!! Κάνοντας μια ψευτοαναβάθμιση σε XEON φαίνεται να παίζει το New Colosus!!! Τώρα μένει να βρώ λίγο χρόνο να λιώσω!!! Άρα ερχόμαστε στο αρχικό πλάνο για PS4 - GT Sport Rules!!!..Αλλά τι άλλο;…κανα Uncharted: The Lost Legacy;

Εχει παιξει κανενας το Dragon’s Dogma: Dark Arisen ? Βλεπω πολυ καλα λογια.

ξεκίνησα το νεο Zelda στο switch -μιας και το προμηθεύτηκα λίγο τυχαία :stuck_out_tongue: - και μπορώ να πώ ότι κατουράει στη ΜΑΠΑ ότι άλλο open world έχω παίξει από πλευράς gameplay και interaction με το περιβάλλον

κυριολεκτικά ΤΑ ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ ΟΛΑ

30 ώρες παιχνιδιου σχεδόν και δεν έχω κάνει τίποτα από την κεντρική ιστορία πλην των βασικών αρχικών, μονάχα γυρίζω γύρω γύρω και προσπαθώ να δω τα πάντα!

2 Likes