Πως τον εχετε ονομασει

Εμένα δεν έχει όνομα, είναι ανώνυμος καλλιτέχνης! #-o #-o

Ελπίζω μόνο να μην αναγνωριστεί το ταλέντο του μετά το θάνατό του.

#-o #-o #-o

Έλα, καλό ήταν μωρέ! :smiley:

ψι: την επόμενη φορά που θα έρθω Αθήνα, μόνο εσύ θα το χτσέρεις! Αυτό το ψι θα αυτοκαταστραφεί σε 1 λεπτό, για να μην το διαβάσει το ιφριτίδιο.

Nomizw egw aplws edwsa tin aformh gia na onomastei etsi by her! :stuck_out_tongue:

καμια 12ρια και βαλε χρονια πριν. στην εφηβεια μου, τον ειχα ονομασει Lemmy…ειληκρινα δεν ξερω γιατι, ετσι κολλησε…η τοτε γκομενα μου και “φιλη” μου πια, ακομα με πειραζει…ποτε θα της τον κολλησω στη μαπα της δεν ξερω…lol

Tι γλυκος, τι τρυφερος, τι μελενιος!

:lol:

Πόπο, πρέπει είναι μορφή τοτε!!! :lol: :lol: :lol:

Ειναι και γαμω τα παληκαρια…αν ησουν κοπελα θα σου τον συστηνα…:lol: . :smiley: . :stuck_out_tongue:

Αν ηξερες το παρασκηνιο κι’εσυ την ιδια γλυκα θα εσταζες… :smiley:

εμενα λεγεται Κοναν…του χω μαθει να συστηνεται κ μονος του το χρυσο μ…:lol:

ειναι και βαρβαρος οποτε ηρθε κι εδεσε…:lol:

Θρασυβουλα!!!γιατι είναι θρασύς και έχει και δική του βούληση

Μετα μην απορεις που σε λενε “ο” witch…:stuck_out_tongue:

ΕΕΕ μετά φταίω εγώ… έιμαστε σοβαροί ??? Εδω μέσα τα έχω διαβάσει όλα!

Αυτος ειναι ο Νικος και εγω ειμαι ο Νικος Junior

Εγώ τον έχω ονομάσει Ευάγγελο…

…διότι ευαγγελίζει χαράν μεγάλην!! :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :roll:

Λέντη.

soutzoukaki με λεει η κοπελα μου…εγω θα ελεγα σουτζουκαρος…αλλα αυτη δε μου κανει τη χαρη…

κατι δε θελει να μου πει??

Από το “Πισωγλέντη”;

Ένας συνδυασμός αυτού και του λεβέντη.:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Κατι παρομοιο επισης λεει η κοπελα μου. Εγω ειμαι ο Χαρης και αυτος ο Μικρος Χαρης. (ε, το μικρος παει σε σχεση με τα 188 εκατοστα της θεικης μου κορμαρας!):smiley: