ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010

επιτελους!!! 4 χρονια το περιμεναμε!!!
ααααααααααααααααααα ολοκληρο καλοκαιρι ολη την ωρα ποδοσφαιρο αααααααααα 8O γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:D:D:D:D:D
!!!1

Όχι ρε! Τεράστια παιχτούρα ο Ντιντιέ. Από τους παίχτες που θα έκαναν πιο ενδιαφέρουσα την διοργάνωση. Άσε που λογικά θα ήταν το τελευταίο του, καθώς είναι 32, στο επόμενο θα είναι 36 και δεν είναι και σίγουρο ότι θα περάσει η Ακτή.
Κρίμα!

Αλλάζουν τα δεδομένα.
Τεράστια απώλεια, όχι μόνο για την Ακτή, αλλά και για την διοργάνωση να χάνει έναν από τους 3 καλύτερους σκόρερ και ίσως τον κορυφαίο!!

Πράγματι πολύ χρήσιμο, καθώς μπορείς να διαλέξεις ημέρα και να δεις ποια παιχνίδια έχει ή όμιλο κτλ. Πολύ καλό. Να σαι καλά!

μεγαλη μαλακια ο τραυματισμος του ντρογκμπα ρε γαμωτο… και φαινοταν ο καλυτερος ομιλος αλλα με την απουσια του δεν νομιζω οτι μπορει να κοντραρει τη βραζιλια κ την πορτογαλια η ακτη…

ξερει κανεις τι ωρα ελλαδος θα γινονται οι αγωνες???

εδιτ : το βρηκα, 2,30-5,00-9,30

προσωπικα δεν μου αρεσει σαν παιχτης ο ντρογκμπα αλλα χωρις αυτον η ακτη θα τα βρει πολυ σκουρα.κριμα.ελπιζω τουλαχιστον να γινει το θαυμα και να τα καταφερει

Δεν το χάνει τελικά το Μουντιάλ ο Ντρογκμπά. Το πολύ πολύ να χάσει το πρώτο ματς με την Πορτογαλία.

ο φερντιναντ ομως το χανει σιγουρα… παιδικη χαρα θα ειναι οι αγγλοι…

Πάμε να σηκώνονται στα άβαταρ οι σημαίες της μπιανκοτσελέστε!

Η Αργεντινάρα με τον μεγαλύτερο επαναστάτη,

το μεγαλύτερο ποδοσφαιριστή

και τις καλύτερες γυναίκες


[SIZE=1]κι άστε τους άλλους να λένε για τσέχες
[/SIZE]
[SIZE=5]
VAMOS ARGENTINA!
TANGO Y PASSION![/SIZE]

oranje μονο!

ARGENTINA CAMPIONI DEL MONDO!

Πάμε μάγκες σιγά σιγά!
Το δικό μου avatar προσαρμόστηκε ήδη!

Τί, θέλει και αλλαγή άβαταρ;

Δηλαδή να βγάλω το Luke Kelly;

Δε σφάξανε. 8)

μαζί σου σε όλα και πάμε να το σηκώσουμε αλλά με αυτή τη γυναίκα δύσκολα θα πείσεις πως έχει τις καλύτερες…:stuck_out_tongue:

Ουστ ρε μουλοι…:stuck_out_tongue:

γελαμε για ‘τις καλυτερες γυναικες’:stuck_out_tongue:




(αν και φετος προβλεπεται να παρουμε το τριτο το μακρυτερο,αλλα κλαιν)…

Κάνε έντιτ και στις θέσεις των άσχημων/τεράστιων κώλων 2,4 βάλε κανα παίχτη για το ξεκάρφωμα ρε νούμερο!

Εντιτ: ευτυχώς που δεν έχουμε και τσεχία στη διοργάνωση - με πιάνετε πιστεύω :stuck_out_tongue:

Red Rum, πέρασε έξω σε παρακαλώ.

Nταξ, μεταξυ μας ο 1 και ο 3 ειναι για τα μπαζα.

Ο 2 ωστοσο ειναι γλυπτο κανονικο, ενω τι μπορει να πει κανεις για το ποιημα στο 4;;; 8O

Λολ,εβαλες τον παιχτη/‘προπονητη’ ο οποιος πιθανοτατα θα αποτελεσει το σημαντικοτερο λογο που η Αργεντινη θα παρει και αυτη φετος τα @@ της ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, και μετα κριτικαρεις τις ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΕΣ ΚΩΛΑΡΕΣ που ποσταρα???

Οπως λεει και ο απο πανω,περνα εξω ρε παρακαλω…
(παιχτες οκ,θα μπορουσα να βαλω ενδεκαδα ολοκληρη-σε αντιθεση με την Argentina που 20+ χρονια μετα,ακομα το Μαραντονα περιμενει…)

Εγώ εννοούσα 2-4 φωτό.

Βάζω εγώ!

OK ΤΩΡΑ ΨΑΡΑΚΛΕΣ? :smiley: