Αγαπάμε

Αυτός είναι? Αποδείξεις.

σου κάνει ο λόγος μας; :oops:

ον τόπικ: Αραφάτ με κλειστά τα μάτια! Όσο σκέφτομαι πως παρατρίχα να είχαμε χάσει τον μουτζαχεντίν μας, γιατί τον πέρασα (:oops:) για bot, ανατριχιάζω! Από τις δυνατότερες στιγμές του φόρουμ ever! Οι Έλληνες φορουμίτες να μιλούν με ένα Σαουδάραβα δίχως να μιλάει ο ένας τη γλώσσα του άλλου! Απίστευτο γέλιο! Και αυτός να προσπαθεί να μας προσυλητίσει!!!

Επίσης, εύγε στον Godsmack που μας εξήγησε γιατί έβαλε αυτό το GR στο όνομα του! :respect:

:oops:
φαντασου ομως πατατια ρε,να ειμαι στο ροκιν GR,να τα βλεπω ολα στην αρχικη στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ,και να νομιζω οτι το φορουμ ειναι ιντερνασιοναλ???

μονο η ΝΤΑΝΑ ειναι ιντερνασιοναλ, οκ βρωμοεθνικι;

:lol2::lol2::lol2:

Eθνίκι4Real

Αυτον και αν τον αγαπουσαμε ! Ε αλεξ ? :stuck_out_tongue:

Αγαπούσαμε Εθνίκι4Real.
Και Avengers4Real.
Θέλω το εθνίκι στο φόρουμ :slight_smile:

Ξαναγαπάω Shadowcaster γιατί με λέει Uru.

Uru οπως λεμε Uru-k high?:stuck_out_tongue:

Αγαπαμε ManagerNick.

Το τμημα scouting του φορουμ(bleedin) τον ειχε εντοπισει καιρο τωρα, αλλα τις τελευταιες μερες εχει ξεδιπλωσει τις αρετες.

Θα μπορουσε να παρει μια θεση στο πολλ, να βγαζοντας εναν εκ των angus7pl ή asyftao που δεν εχουν καμια ψηφο

ολο ελεγα να γραψω και το ξεχναγα…λοιπον…

αγαπαμε:
-αραφατ (οπου εριξα κ την ψηφο…:thumbup:)για το γελιο που εχει προσφερει ακομα και με την παρουσια του πριν καν αφησει τα 2 υπεροχα ποστ στο ενεργητικο του!!!

-necro για τον ιδιο σεβασμο και κανιβαλισμο που τρεφουμε για τα σουβλακια

-papardela γιατι ενω ξερω οτι υπαρχει (συμφωνα με τους νομους της φυσικης) μερικες φορες λεω…#-o πωωωωωω δεν υπαρχει!!!(με την καλη εννοια:p)

-Lupin για την υπογραφη και για μια φωτογραφια με σπαθι που θυμαμαι ειχε ανεβασει σε καποια φαση…και το ιδιο σπαθι νομιζω το εχω δει στο papercut και αγαπαμε papercut!!!

-BAN k zougla για το περι αστυνομικης βιας κτλ…

-Βακιλο γιατι για καποιο λογο εχει κανει φιλους οσους υπαρχουν στο φορουμ(!!!)

-didier…για το ονομα!!!

αυτα προς το παρον…8)

ο ασυφταος εχει ψηφο γκαβέ

Ηρεεεεεμαααα

γιατι ποιος εχει νευρα???
εγω τον αγαπαω τον μακ ρε 8)

Που την βλεπεις την ψηφο??

:-k
δλδ εσυ δεν τη βλεπεις?

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=13971

συμφωνα με τα asyftaos facts μαλλον παει!!!δεν υπαρχει ψηφος…ειναι ψευδαισθηση!!!

Δεν υπάρχει ψήφος ρε. Κάτι λάθος βλέπετε.
Πρόσφατα είχα διαβάσει κάποια άρθρα για ανάλογες περιπτώσεις οφθαλμαπατών.
Περισσότερες πληροφορίες εδώ ή εδώ.