Ποιο Συγκροτημα Απο Την Τωρινη Εποχη,Πιστευετε Οτι 30 Χρονια Μετα Θα Ειναι Κλασικο?

:blink::blink::blink:

Tool.

SOAD…μετα τη διαλυση αρχισαν ηδη να ναι κλασικοι.
και οσο περναει ο καιρος γινονται ολο και περισσοτερο.

που ειναι το παραξενο οι the answer σιγουρα θα ναι κλασσικοι δηλαδη και τωρα ειναι!!!

Sorry για τους Ραμσταιν πηγαινε αυτο.:stuck_out_tongue:

Kλασσικοτατοι…

ρε σεις αλήθεια που έχουν χαθεί οι answer ? μετά το σαπορτ στους ac/dc δν θυμάμαι να έκαναν κ πολλά … ξέρει κανείς κανένα νέο τους ? :-s

System Of A Down
γιατί είναι από τις λίγες μπάντες που το κοινό τους παρακαλάει να κάνουν reunion (συνήθως πέφτει κράξιμο στις μπάντες που το κάνουν γιατί τι κάνουν καθαρά για οικονομικούς λόγους:wink:)

Rammstein
γιατί έχουν τεράστια απήχηση παρόλο που κατά βάση τραγουδάνε γερμανικά:!:

Muse
γιατί έτσι!:stuck_out_tongue:
γιατί ακόμη και να ήμουν ο μοναδικός άνθρωπος στον πλανήτη που τους ακούει, πάλι θα τους θεωρούσα κλασσικούς, λυπάμαι αλλά δεν μπορώ να είμαι αντικειμενική με αυτή τη μπάντα,:roll: συγχωρεστε με…:(:p:p

Και η Beyonce εχει απηχηση και κανει και λιγοτερα καραγκιοζιλικια :roll:
Οτι οι Rammstein δηλαδη θα ειναι κλασσικοι? Και επειδη τραγουδανε γερμανικα? :-k

Πόσταρε φωτό πρώτα και μετά βλέπουμε άμα θα σε συγχωρέσουμε. 8)

δεν ξερω τι λετε εγω ψηφιζω disturbed! και lamb of god! και οι 2 μπαντες διαθετουν τα χαρακτηριστικα της μελοντικης κλασσικης μπαντας! Ειδικα οι 2οι…

@Alucard
Εννοώ ότι θα είναι κλασσικοί επειδή παρά το γεγονός ότι τραγουδάνε γερμανικά (δεν είναι τόσο διαδεδομένη κ εύκολη γλώσσα όπως τα αγγλικά), έχουν τόσο μεγάλη απήχηση! :wink:

@Bleedin History
Δεν μπορώ τώρα είμαι διακοπές…:stuck_out_tongue:
Όταν γυρίσω το συζητάμε…8):p:p

Bασικα αυτος απο τις διακοπες θελει φωτογραφια. :lol:

Οταν ειδα το ποστ του iron νομιζα οτι προτεινε rush για ανερχομενο κλασικο :lol:lol:

Muse,Rammstein,SOAD …

Slipknot:):!:

Σε μορφή floyd [B]σίγουρα[/B]. Serious buzzinez όχι μαλακίες.

Από όλα όσα είναι εκεί πάνω πολλά έχουν πιθανότητες αλλά δεν έχουν αναφερθεί μπάντες όπως οι Lamb Of God που νομίζω θα μπορούσαν.

Αλλά ρε φίλε… Green Day;;; Γιατί;

MASTODON.-

http://www.youtube.com/watch?v=7j0-85jWzvk