Καλυτερος Κλαρινιτζής

Επειδη δεν το έχετε κανει δημοψήφισμα μέχρι στιγμής ειπα να το κανω εγω ? Πειραάζει

Και σαν δημοκρατικος πολιτης , που ψηφιζει το κυβερνων κομμα , βαζω και επιλογες

[size=6][b]ΣΑΛΕΑΣ ετσι γιατι μ'αρεσει !!!!![/b][/size]

[size=7]...[/size]

Μάγκας!!!

Μάγκας by far... Τους άλλους του έχει για πρωϊνό... Άσε που παίζει jazz, για να μην πω και fusion... :smiley:

Σούκας απ'τους παλιούς και μάλλον Σαλέας από τους εν ζωή :twisted: (το έχουμε σπουδάσει το αντικείμενο :stuck_out_tongue: )

Ο πρωτος :stuck_out_tongue:

Αν αυτό το θρεντ περάσει σελίδα, κάτι δεν πάει καλά σε αυτό το φόρουμ.

Tarja.
και γαμώ τα κλαρίνα.

O Magkas!!!!!!!!! Leeeeeeemeeeeeeeeee!!!

Το καλύτερο "κλαρίνο"(σύμφωνα με πληροφορίες) το παίζει η Τζένα. (τ'αγοράκια το'πιασαν)

Για δωσε , για δωσε , με ενδιαφερει λεμε ... :oops:

Tη Τζένα Τζέιμσον, το ντροπαλό κορίτσι λέω, μία απ'τις πρώην του Marilyn! (την πορνοστάρ ντε!)

Την εν λόγω "κυρία" (ας πούμε) την διάβασα στο μέταλ χάμερ, δεν την παρακολούθησα σε αυτό που εκείνη αποκαλεί τέχνη. 8) Μην παρεξηγηθώ! 8) 8) :!: :!:

Α ..... και τι τεχνη κανει ? :?:

Eλα μωρέ τώρα, ποιός Σαλέας; (Που θα λέγε και ο Αλέφαντος)

Γιώργος Μάγκας και τα μυαλά στο μπλέντερ. Ο άνθρωπος είναι και ενδυματολογική ατραξιόν αμα λάχει. Αγοράζει ένα τόπι χρυσοκέντητο ύφασμα, φτιάχνει παντελόνι, σακάκι και άμα περισεψει τίποτις φτιάχνει και τουρμπάνι.

Και από τεχνική δεν παίζεται ο άνθρωπος. Γιώργος Μάγκας. Όνομα και πράμα

Angel in black το πας φιρί φιρί! Σε τσόντες παίζει αγάπη μου, τι τέχνη λες να κάνει; 8O

Τσοντες ? 8O 8O 8O 8O soft η Ηard ?

Δεν έχω παρακολουθήσει ποτέ! Αυτό προσπαθώ να σου πω! Αλλά άλογο κλάνει στου σκορδά το χάνι! :smiley:

???????????????? translate pls !!!!!!!!!

kala, Saleas einai o Angel In Black!!!!

Eixa paei prin liges meres Agrinio kai eida afisses tou Magga!!! O Flwriniotis einai mpazo mprosta tou.... Ntisimo theiko, kai attitude apo allon kosmo!!!