Καλυτερος Κλαρινιτζής

Eidika to ntusimo einai to fobero panw toy! Kanei kai klpa me to klarino, exw akousei oti ka8ws paizei bgazei ena kommati siga siga apo to kalrino!

Επιτελους το δημοψηφισμα που ελειπε.Συχαρητηρια στον εμπνευστη :smiley:

Κι εγω ειμαι με τον μαγκα,κυριως λογω του χρυσου κουστουμιου του που ειναι ολα τα λεφτα :smiley: Οσο για την τεχνη δεν εκφερω αποψη γιατι δεν το 'χω μελετησει καλα το ειδος.

Και συμφωνω στο σχολιο για τη Τζενα,μονο που ανηκει σε αλλη κατηγορια.

Θα ελεγα σαλεας αλλα και ο σαλεας καλος ειναι...Τελος παντων θα πω σαλεας με καθε επιφυλαξη :wink:

Διαφωνω καθετα κι οριζοντια.Προτιμω τον Σαλεα.

Μάγκας!

Γειά σου MAZESTIX με τα πτυχία σου!

Οκ αλλα εγω θα πω σαλεα εσυ λες σαλεα καποιος αλλος θα πει σαλεα...καταλαβαινεις... :wink:

Για μένα τοπ είναι ο σαλεας

Ναι σιγουρα ο Σαλεας ειναι κι αυτος μια επιλογη...Αλλα πιστευω πως ο Σαλεας ειναι καλυτερος απο ολους οσους ειπες παραπανω και ΣΙΓΟΥΡΑ ειναι καλυτερος απο τον Σαλεα :wink:

MΆΓΚΑΣ for ever!!!Εντάξει, μοιάζει ιδανικός υποψήφιος για να έχει δικό του show στο Λας Βέγκας αλλά όσοι αρέσκονται να ακόυνε κλαρίνα, λένε ότι είναι απλώς υπέροχος...

MAGAS!!!!!!!!! ETSI APLA!
PUT THE KLARINOS ON FIRE!!
iksera k mia kopela mairy tin legane proto KLARINO!!!

Λες ? :roll:

Μονο μια?? Εδω πηγε 4 - 5 σελιδες..

Μια χαρά θρεντ είναι Αngel_ In_Black, κρίμα όμως να προτιμάς τον Σαλέα από τον
Μάγκα!Μην πάρει όμως κανείς θάρρος και αρχίσει τίποτε για τον πιο καλτ μπουζουξή,
την πιο καλοντυμένη σκυλοντίβα κλπ, κλπ...

Επειδή το ξέρω πως ο Angel_in_black δεν θα άντεχε άλλο αν δεν έγραφα κάτι εδώ θα πω τον: Μάκη Μπέκο? [μου τον πρότεινε ένας φίλος?]

Αλλά ο Μάγκας έχει πει και την καλτ κουβέντα: ?μπορώ να παίζω κλαρίνο και να τρώω γλειφιτζούρι??

[size=2]Σχόλιο: το κάνει και με τις πίπες αυτό; [/size] :twisted:

Οχι ρε!!!

Mαγκας :smiley: :smiley:

[..μια χαρα εινι το θρεντ :wink: ]

Ρίζος..Ένας φίλος μου
Ε εντάξει Σαλέας ειδικά αν έχει ακούσει κανένας αυτό στο Budha Bar τι έπαιζε ο άνθρωπος... 8O

Μόνικα Λεβίνσκι

ΜΑΓΚΑΣ :!: :!: :!: :!: :!:

Mύγας. μάγκας, σαλέας.
Θεοί !

Χαχα η τζένα, επίσης είχε πεί και οτι το κλαρίνο του μανσον κομπλέ ηταν 4,5 πόντους ! ΛΟΛ !