Ποστ ποστς οφ φέησμπουκ

Μετά απ’ αυτό κλείστε το φόρουμ τούτο και ούλα τα υπόλοιπα φόρουμς του πλανήτη γιατί μας είναι αχρείαστα. Στρατιώτη έγραψες.

+1000

Καποιος ας τους πει οτι [SIZE=“6”]ΣΤΑΡΧΙΔΙΑΜΑΣ!!![/SIZE]

Και να το δικαιολογησω για ενα κοριτσακι η αγορακι που περναει την εφηβεια του και νομιζει οτι γνωρισε τον ερωτα…
Αλλα οταν βλεπω τετοιες εικονες σε ενηλικες… Αντε πανε παιξε με το αρκουδακι σου τωρα

[SPOILER]

[/SPOILER]
Αυτό νομίζω το έχω δει ξανά ποσταρισμένο κάπου, παίζει και 'δω μέσα. Ντάααξει, το διάβασα και χαζογελούσα μόνη μου. Το έκανα και εικόνα. Κλάμααα! :") :")

ΩΠ ΩΠ

Παω στην καφετερια.Τη βλεπω.Με κοιταει.Παιρνει δισκο κ ερχεται ταχα να παρει παραγγελια.Πες βρε κουτο στα ισια οτι σ’αρεσω.Χαζος δεν ειμαι!

Υπέροχο, η δύναμη της μουσικής.
Δηλαδή μπήκα στην σελίδα τους να το βρω και να δω σχόλια.

αυτο ειναι τουιτερια

shemale?

:lol::lol::lol:

Δεν έχω ιδέα για αυτό. Μου φαίνεται strapon lady πάντως

οκ δεν είναι σελίδα του ιδίου αλλά είναι και γαμώ τα ποστ

O BOB KATSIONIS ξαναχτυπα.

Δειτε και τα comments απο κατω.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=574688162591419&set=a.114179725308934.14948.100001507212962&type=1&theater

Μας ψεκαζουν8O :stuck_out_tongue:

Nαι,ρε,γαμωτο. Οταν το ειδα,ξερασα αιμα!

Τρελαθηκε ο Κατσιονης, κρατηστε τις πληκτρουδες σας μακρια του

Προσοχή παίδες…προσοχή στα θηλυκά μέλη όποιος πάει για να του μιξάρει δισκάκι

Μαλάκα μου υπάρχει εταιρεία τροποποίησης καιρού κι εσείς δεν καταλαβαίνετε μία ΛΕΜΕ 8O

[SPOILER]Tα σύκα φταίνε. Και τα αράπικα φυστίκια.[/SPOILER]

ποσο μαλακας?

Mπραβο Αlmighty. Τωρα συγκινηθηκα και ανατριχιασα και θα σκεφτομαι ολη μερα τη φρουτοπια. Τι καταλαβες τωρα?

[SPOILER] Εχω παει 19 χρονων και ακομα θεωρω αυτο το παιδικο mindfucking που αγγιζει CREEPY επιπεδο, ειδικα για ενα παιδικο μυαλο. Αλλα οταν το βλεπεις ανατριχιαζεις και θυμασαι τι ωραια που ηταν η ζωη οταν ησουνα μπομπιρας και το εβελεπς[/SPOILER]