Ποστ ποστς οφ φέησμπουκ

προς τους μαλακες που βγενουν στα μεσα ενιμεροσις αν λεγοντε κιολας λελαπα ηνε αυτι που πουλιοντε για 30 αργιρια εμις δεν πουλιομαστε ουτες προσκιναμε σεκανενανε για δοξες και ποσινες εμις εχουμε ελινικο εμα εδεν νοθευτικαμε
οσο για τα οπλα ολι εχουν τιμαστε ξεφρανκο αμπελι.κουμουνιστες κινιγι δεν ΗΠΑΡΧΟΥ ΜΙΜΟΥΠΙΤΕ Η ΚΟΥΜΟΥΝΙΑ ΠΟΛΕΜΟΧΑΡΙΣ ΕΓΟ ΗΜΕ ΠΟΛΕΜΟΧΑΡΙΣ (ΑΛΑΤΕ) ΓΙΑΤΙΝ ΧΟΡΑΜΟΥ ΝΕ ΜΕΣΑ ΣΕΟΛΑ. ΠΟΣΟΥΣ ΦΟΝΟΣ ΕΚΑΝΑΝ Η ΕΛΙΝΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟΥΣ Η ΑΛΒΝΙ ΠΕΣΤΕΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑΚΝΟΥΜΕ ΤΙΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΡΑΤΕΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΔΕΝ ΛΙΓΑΜΕ Χ.Α ΟΛΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΠΙΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΨΙΦΙΖΟΥ ΚΑΙ ΕΔΟ Χ.Α ΘΕ ΕΡΘΟΥ!!! ΕΜΑ ΤΙΜΙ Χ.Α.

δεν εχω πειραξει τιποτα

https://www.facebook.com/PatakiStaurosIKEA

σπίτσλες…

τρολιά είναι, προφανώς

Εδώ έχει κάτι καλά ποστ
https://www.facebook.com/pages/Η-Γκαντεμια/276596002493525?ref=hl

Μεγαλη Τρολια :lol:

To cover ολα τα λεφτα!! :lol:

[I](ποστ γνωστής-άγνωστης φιλοαδωνικής περσόνας)[/I]:

και τα σχόλια:


σε κάνει να αναρωτιέσαι για την ανθρώπινη βλακεία…

Με τόσο πολυφορεμένες απόψεις , πρέπει να παίρνουν μαθήματα τα τμήματα marketing των μεγάλων εταιρειών… Be unique , wear Nike … (ή πες ότι οι μουσουλμάνοι είναι ένα στάδιο πάνω από πίθηκο) η φάση.

Τώρα να πω ότι σε κατάλαβα…

Σχολίασα ότι τέτοιες ‘καίριες’ απόψεις για τους μουσουλμάνους όπως οι παραπάνω που πόσταρες , πρέπει να λέγονται γύρω στις 100/sec. Αλλά κατά κάποιο τρόπο αυτοί που τις αναπαράγουν νιώθουν μοναδικοί. Πιο μαζική η κουλτούρα , και από εποχές Βig Βrother. (ελπίζω να έγινα λίγο πιο κατανοητός :))

Παίζεται. Δεν είμαι σίγουρη αν μου τη λες ή όχι-τα περί ανθρώπινης βλακείας βλέπεις.

Εν πάση περιπτώσει, μπορεί να λέγονται και να ξαναλέγονται κτλ, αλλά δε σταματά ποτέ να με εκπλήσσει το πόσο στόκοι, κολλημένοι, ζώα είναι μερικοί. Πσόφος.

Εσύ θα μας κάψεις την γούνα, το βλέπω εγώ… :stuck_out_tongue:

Για να είμαι ειλικρινής…

[SPOILER]την κοπέλα την ξέρω σε προσωπικό επίπεδο και ενίοτε απαντάω κάτω από κάποιες αναρτήσεις της. Αν συμφωνώ, θα το πω, αν διαφωνώ πάλι, θα το πω επίσης. Έχω το θάρρος και το ‘χω κάνει. (Το νου σου, μη μας δώσεις και εμάς καμιά μέρα, και όχι τίποτ’ άλλο, ποιός μας ξεπλένει μετά! :p)… Τώρα όσον αφορά την “γνωστή-άγνωστη”, επειδή την γνωρίζω προσωπικά και δεν είναι κακό παιδί, δε θα εκφράσω άποψη. Όσο για το ποστ, επειδή γνωρίζω μες τις άκρες τις απόψεις της επί του θέματος, αλλά και των ομοϊδεατών της (παλιότερα έκανα το σφάλμα να αρπαχτώ με κάποιους από δαύτους), δε μπήκα καν στον κόπο να διαβάσω τα σχόλια, μόνο μία ματιά στον τίτλο του άρθρου έριξα, αλλά μου φάνηκε τραβηγμένο απ’ τα μαλλιά - τουλάχιστον για την Ελλάδα. Κάθε μέρα σχεδόν διαβάζω τέτοιες απόψεις, περί πολιτικής κλπ, δε με εκπλήσσει ιδιαίτερα αυτό, και πίστεψέ με το δυσκολότερο πράγμα είναι να προσπαθείς να επιχειρηματολογήσεις λογικά με άτομα που ζουν εκατό χρόνια πίσω. Εγώ είχα πιαστεί (καλό τσουτσέκι είμαι και του λόγου μου!) με μία που ισχυριζόταν ότι οι γονείς του Γρηγορόπουλου θα έπρεπε να κατηγορηθούν για παραμέληση ανηλίκου. Ίσως κάποιοι από εσάς να την ξέρετε, είναι γνωστή στα media-ιντερνετπερσόνα, στην ηλικία των γονιών μας, αν όχι πιο μεγάλη. Απλά τραγική. Το να της απευθύνεις και τον λόγο είναι χάσιμο χρόνου (ο καθείς με τον πόνο του, χαχα!!)… :p[/SPOILER]

Μα ποιός είναι αυτός ο Χρήστος επιτέλους;

Σας τα χει πει ο Χρήστος αλλά εσείς μόνο στον κώλο σας πιστεύετε

Aμεσως ολη εσοις η μορφωμενη να κραξετε… θολοκουλτουριαρηδες (must λεξη πρεπει να τους την εχουν πει να τη ριχνουν συνεχεια :stuck_out_tongue: )

Και άπλυτοι, και άπλυτοι :bounce:

και ιδεολογική ηγεμονία της αριστεράς