Πατάτες άλμπουμ που λατρεύουμε

υπάρχει κάποιος που έχει πεί μάπα το triumph of steel? είναι ελεύθερός? κυκλοφορεί εκεί έξω?

Καποιοι απλα μ χουν πει μαλακιες του τυπου οτι ειναι η αρχη της πτωσης των Kings λογω της Φυγης του Friedman κυριωσ…(Απο τοτε που εφυγε ειναι Friedman κ οχι BOSS :p:p) Κατι οτι τα σολο του Schankle ειναι λιγο περιεργα (αυτο ειναι αληθεια βεβαια), κατι οτι τα ψυθιριστα φωνητικα του Ερικ στο Burning ξενιζουν, κατι οτι το Drum Solo στο armor of the gods ειναι μεγαλο και χαλαει ολο το κομματι ( αν ειναι ποτε δυνατον δλδ)…Ακομα κ οτι τα φωνητικα του Ερικ θυμιζουν ραπ εχω ακουσει!!!:lol:

Πάντα θα είναι Ross The Boss!!! :smiley: :smiley:

Εννοειται αυτο…:smiley: Once a Boss always a boss!!!

Εμμ excuse me…ποιοί βρέ το χαρακτήρισαν μάπα? Manowarάδες ήσαντε για αλλόθρησκοι? Αν είχαν έμπνευση και “ωριμότητα” σε κάποιο άλμπουμ τους οι Manowar εκτός 80’s ήταν σε αυτό εδώ IMHO. Δε φοράω δερμάτινες πιτζάμες κάθε βράδυ σαν τον trampakoula :stuck_out_tongue: αλλά όχι και το Triumph Of Steel μάπα.

Δεν πιστευω πως θα υπαρξει ποτε ΤΡΟΥ μανογουορας που θα πει οτι το Triumph Of Steel (και οποισδηποτε αλλος μανογουορ δισκος) ειναι μαπα…Αυτο που βλεπω εγω ειναι οτι οταν ξεκιναει η συζητηση για μανογουορ με false κ αλλοθρησκους (:p:lol:) οι περισσοτεροι απαξιωνουν την μετα Kings of Metal (δλδ την μετα Ross the boss εποχη), που περιλαμβανει κ αυτες τισ 2 υπερδισκαρες ( Triumph k Louder Than Hell), οχι ομως οτι τετοιου ειδους γνωμες μετρανε για εμας…Συζητηση να γινεται.

[SPOILER]Αυτο το Return of the Warlord(αν κ πολυ απλο) ειναι το πιο ανεβαστικο κομματι που εχω ακουσει ποτε…Πως να το πω…It Fucking Rocks!!! [/SPOILER]

Όλα των [B]Bloodhound Gang[/B] <3 δεν μπορώ ν’αντισταθώ.

+1000000

Μπορεί όλος ο κόσμος να κράζει, μπορεί οι trve fans να καταριούνται, μπορεί όλα τα ποτήρια μπύρας να το χρησιμοποιούν ως σουβέρ, αλλά δεν μπορώ να μην αγαπήσω το “St. Anger”.O:)

SPAGHETTI INCIDENT-GUNS N ROSES…δεν ηταν ο καλυτερος δυνατος τροπος να τελιωσουν την καριερα τουσ αλλα οκ!απορω που το αλμπουμ ειχε χαρακτηριστει κακο…
Raw Power,Aint it fun,Buik Makane ειναι γαματα

αλα θελω να κανω μια ερωτηση: υπαρχει κανεις που να του αρεσε το SUPERCHARGER των MACHINE HEAD?:-k

Μα δε τελείωσε η καριέρα τους.

:-k η δε το διατυπωσα σωστα ή αυτο σηκώνει μεγαλη κουβεντα…

εννοω τελειωσαν την καριερα τους σαν οι semi-original guns n roses…αν εννοεις αυτο που νομιζω τοτε απο το στομα σου και στου θεου το αυτι:p

Εννοώ ότι και οι τωρινοί GnR μια χαρά GnR είναι, αλλά αυτό σηκώνει μεγάλη κουβέντα όπως λες ;ρ

Ένας από’δω. Έχουν βγάλει κακό (και τονίζω το “κακό”) δίσκο οι Machine Head;:-k

ξερω γω…ποτε δεν μπορεσα να το ακουσω…μου βγαζε κατι πολυ στρυφνο…και γενικα θεωρειται το αλμπουμ πατατα των μασιν χεντ:-s

Πολλοι το χαρακτηρισαν πατατα αλλα εγω λιωνω με τις ωρες το balls to picasso απο Dickinson

Κακεντρεχείς. Μια χαρά αλμπουμάρα είναι…

Το Supercharger βέβαια, παραμένει ένα κακό άλμπουμ, μακράν το χειρότερο των Machine Head. Και με το Through The Ashes Of Empires σχεδόν το διέγραψαν με τη μια. Πάλι καλά που έκαναν τη διασκευή στο Hole In The Sky εκείνη την περίοδο και έδωσαν και κάτι, πέρα από 1-2 κομμάτια στο δίσκο.

συμφωνω η διασκευη του hole in the sky ειναι πολυ μπροστα. Και για να μην παραπονιεστε και οι υπολοιποι το album σαν αντικειμενο μου αρεσε αρκετα…ωραιο artwork ωραιο δισκακι και booklet8)

Pink Bubbles Go Ape - Helloween