Ένα καθυστερημένο "γειά"

:oops::oops::oops:

(είμαι ντροπαλό παιδί)

Ο βασικός λόγος που έκανα register στο συγκεκριμένο φόρουμ (γιατί έχω βολτάρει σε πολλά) είναι γιάτι του μουσικά σας θρεντς μου ταίριαζαν κουτί.
Κι εγω σας πάω ρε!

μα καλά ένα εμότικον με καρδούλες να βάλει κάποιος? ΕΝΑ??

Tα εισάγουμε από άλλα φόρα.

Eδώ τους έχουμε πρήξει να βάλουν tags κι ακόμα τα ψάχνουμε, θα ασχολούνταν με καρδιές ? :stuck_out_tongue:

??? Ελπιζω να εννοεις σκετο darkthrone :stuck_out_tongue:

Αν εννοείς αυτό που νομίζω ότι εννοείς, ναι!
Έκανα βλακμεταλλάδικο βλακ χιούμορ 8)

Αν και μπλεχτηκαμε λιγο με το εννοω, εννοεις, ΟΚ μαν!!!:stuck_out_tongue:

Ε! Εγώ τον ανακάλυψα πρώτος αυτόν ε!
Μιλάμε για μεγάλες αγάπες!

Από τα ακούσματα βγάλε το (πολύ) black και είμαστε σχεδόν soul mates!

Χα χα χα

Καλωσήρθες ρε φίλε!

Και καλό διάβασμα! :wink:

γουέλκαμ του δε φόρουμ κ από εμένα . για θύμισε μ λίγο πως λένε το αβαταρ σ κ τι σχέση είχε με την υπολοιπη παπο-φαμίλια …:-s

Καλως ηρθες και επισημα λοιπον :slight_smile:

Hδη εχεις δειξει το ποιον σου !

Επειδή μόνο 1-2 “μπαμπάδες” παραδέχομαι, κάνω quote την παράγραφο τις wikipedia που τα λέει πιο ωραία από μένα:

“According to a version of Don Rosa’s Duck Family Tree, Fethry is the son of Eider Duck and Lulubelle Loon, the cousin of Donald Duck, and has a brother named Abner Duck. However, since Fethry was not a Carl Barks character, and had never been used in any Barks stories, Rosa does not consider Fethry part of the Duck family. Be that as it may, due to editorial pressure stemming from the character’s popularity in Europe, Rosa included him in the tree anyway?reluctantly, and only in select variations.”

Μπήκε ως άβαταρ γιατί μου έχουν πει ότι του μοιάζω 8)

welcome8)

Φέθρυ ρε μουνιά!
Και Νυχτερίδας Ντακ!! \m/
Welcome κι από μένα :slight_smile:

Λολ, είδα ένα μέρος του τίτλου του τόπικ στο ίντεξ και νόμιζα ότι θα ήταν “ένα καθυστερημένο τόπικ” ή “ένα καθυστερημένο ποστ” ή “καθυστερημένο παλικάρι” ή κάτι τέτοιο.

Καλώς ήρθες στο φλώρουμ Παμμέγιστε Γ’! Πάντα ευπρόσδεκτοι οι χρήστες που δείχνουν ότι ξέρουν από μουσική και δεν ακούνε πέντε μπάντες :!:

Εν τω μεταξύ ρε μαλάκες, θυμάται κανείς τον Κωστή013 που κάποτε είχε κι εκείνος άβαταρ Φέθρι; Μόλις είδα πρώτη φορά ποστ του Παμμέγιστου συνειρμικά σκέφτηκα “όχι ρε πούστη”. Βέβαια εκείνο το άβαταρ ήταν και καμμένο και ηλίθιο, ενώ αυτουνού εδώ είναι απλώς καμμένο (άρα, αγαπάμε ) :!:

:dance:

καλά το είπες στην αρχή ντε, “ένα καθυστερημένο παληκάρι”!

Εντάξει, βασικά, επειδή ψιλοβαρέθηκα, λέω να τα ξεράσω όλα.

Είμαι κοριτσάκι.

Jim και Deathster πολύ πολύ πολύ συγγνώμη :roll:
Μαλάκα ΒΒΒ ΕΜΑΘΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΔΩ [SIZE=“1”]θα σκεφτώ τι θα κάνω…θα κρατήσω μούτρα ας πούμε ή κάτι τέτοιο…[/SIZE]
deathster έχουμε μιλήσει από κοντά, αλλά δεν μου περισσεύουν cd να σου φέρω.
chrisp παραλίγο να με πιάσεις, το γνωρίζω…
Και τέλος με τον metal_laws κάναμε μαζί θητεία στο Λονδίνο στο kch - fun times :stuck_out_tongue:

Πικς με μπικίνι αλλιώς δεν πιστεύουμε τίποτα. :hippy:

[SPOILER]

[/SPOILER]

Ax άναψα…

Εσύ τα λεγες, ποιος σε άκουγε όμως?:lol:

Αυτά να τα βλέπει η Mackintosh που ακόμα άντρας μας το παίζει! :stuck_out_tongue:

Έλα ένας-ενας να παίρνετε σειρα!!!

Συγγνωμη να ζητησεις για τα cd που δεν μου εδωσες !