Παύλος Παυλίδης

νέο κομμάτι. θετικές εντυπώσεις στην πρώτη ακρόαση

Καλό μεν λίγο αδιάφορο βέβαια,περιμένω και πιο πιασαρικα.

1 Like

φρέσκια συνέντευξη. Για αρχές Απριλίου λέει ο νέος δίσκος. Απορώ που δεν έχουν βγει pre order κλπ

1 μήνας για το λάηβ

3 Likes

Αρκετά αδιάφορο.

1 Like

Αυτο καπως καλυτερο? :upside_down_face:

2 Likes
1 Like

Ναι κάπως καλύτερο!

2 Likes

Θα τον δω στον Πολυχωρο WE,στις 20/04,λογικα θα πει νεο υλικο,με θαναση τζιγκοβιτς σιγουρα θα ειναι αλλιως η φαση.
:slightly_smiling_face:

2 Likes

αύριο το άλμπουμ στο spotify κλπ
https://distrokid.com/hyperfollow/pavlospavlidis/brancaleone

2 Likes

1 Like

Για όσους πήγαν οι Πόρτες ήταν οι παλιοί Doors?

1 Like

Αύριο είναι :stuck_out_tongue:

1 Like

Ανεβηκε και στο επισημο στο youtube.Συνδιαζει εναν ηχο pop-electronica με ολιγον ροκ ξεσπασματα στα κλεισιματα των κομματιων,επισης υπαρχει μια επεξεργασια στα φωνητικα που ισως ειναι περισσοτερη απο οσο θα περιμενα.Θα περιμενω να ακουσω και live πως βγαινουν.

εκπληκτικός χθες ο Παύλος. ως συνήθως τα κομμάτια δίνουν περισσότερο στα λάηβ. για 2,5 ώρες χόρευε στη σκηνή. δεν έχω ξανακούσει το κοινό να τραγουδάει τόσο δυνατά.

@KIMI συμφωνώ σε αυτό για την επεξεργασία της φωνής στις στούντιο εκτελέσεις, και μένα με ξενίζει κάπως.

1 Like

Αυτο θα γινει χιτακι εχω την αισθηση. :smiley: Θα δω το live εδω στη σαλονικα στις 20/04 και θα γραψω τις εντυπωσεις μου,αλλα αν στο Floyd εκανε ενα 2.5ωρο,δεν περιμενω κατι λιγοτερο.

1 Like

Πόσο κόσμο χωράει το ανακαινισμένο Floyd? Σίγουρα βέβαια περισσότερο από Fuzz και Gagarin που χωράνε μέχρι 1400 άτομα.

Ρωτάω γιατί ήταν sold out χτες ο Παυλίδης. Αλλιώς μπορεί και να πήγαινα.

Νομίζω κοντά στις 2.000 αλλά με επιφύλαξη

2 Likes

Στα sold out που γίνονται εκεί μέσα μπορεί και παραπάνω.
Με την παλιά μορφή του ως Πειραιώς Academy χωρούσε τόσο. Τώρα έχουν αφαιρέσει τις πλαγιές σκάλες υπολογίζω παραπάνω.

1 Like

Δε μετράνε οι σκάλες στη χωρητικότητα ρε παιδιά, είπαμε :grinning:. Ο χώρος παίρνει λίγο κάτω από ένα δυομισάρι δυνατά και ελληνικά. Θυμάμαι συναυλία 1000mods που ο Dani είχε αναφέρει ότι ήταν 2700 άτομα, απείχαμε από το να είμαστε άνετα, γι’ αυτό λέω για 2κάτι.

1 Like

ό,τι πρέπει για σφιχτό διημεράκι Idles δηλαδή :sweat_smile:

1 Like