ΗΡΑΚΛΗΣ

Οποιος βρισκει κατι ‘‘μη πολιτικα ορθο’’ στο συγκεκριμενο θεμα, τοτε δεν αντιλαμβανεται την ελαφροτητα, το χιουμορ αλλα και τον αυτοσαρκασμο που παντα χαρακτηριζε τους οπαδους του Ηρακλη. :wink:

Μεγαλυτερο δώρο για την επιστροφή σας δεν θα μπορούσαμε να σας κάνουμε…

Ωραιο τερματοφυλακα εχετε. Ποσους βαθμους σας εχει στερησει ?

μια 10άρα βαθμούς, 3-4 ήρεμους ύπνους, τη χαρά να μην ξαναδούμε τον γλύκο και την ελπίδα για δίκαιη αριστερή κυβέρνηση… και ειναι ακόμα οκτώβρης…

Αυτό δεν αλλάζει το γεγονός ότι του γίνεται φάουλ στο γκολ…

Γιατι του γινεται φαουλ ? Κανεις δεν τον ακουμπησε. Ας κουνιοταν αυτος προς την μπαλα, να υπαρξει επαφη για παρεμποδιση ωστε να υπαρχει κατι να σφυριχτει. Καθαρο γκολ, αφου σταθηκε στο εδαφος να κοιταει τη μπαλα.

Τα σκριν στη μικρή περιοχή γενικά απαγορεύονται


Το να στεκεται ο αντιπαλος μπροστα του χωρις να τον σπρωξει ειναι φαουλ ? Μηπως απαγορευεται ο παιχτης να παταει και στη μικρη περιοχη ?

Ρε Nightsky, θες να φτιάξω και gifάκι; Δεν μπορώ αν δεν έχει το #14 μέσα, δεν μου πάει καρδιά. 2 παίκτες κάνουν αλυσίδα για να μη βγει ο τερματοφύλακας στη μικρή περιοχή, τι κάθεσαι και μου λες τώρα

Και αυτος ο αμοιρος τερματοφυλακας αντι να πηδηξει να διωξει την μπαλα, ή εστω να μπουρδουκλωθει πανω τους στην προσπαθεια του ωστε να υπαρχει και κατι ως ‘‘εμποδιο’’ να σφυριχτει, αποφασισε απλως να την κοιταει καθηλωμενος στο εδαφος. Ε καλα να παθει, ηταν / δεν ηταν. Απολυτα δικαιολογημενη η αποφαση του διαιτητη να το μετρησει κανονικα.

edit στο edit σου, εγώ φταίω που κάθομαι και προσπαθώ να συζητήσω σοβαρά :")

Ε καλα να παθει,[B] ηταν / δεν ηταν. [/B][B]Απολυτα δικαιολογημενη η αποφαση[/B] του διαιτητη να το μετρησει κανονικα.

Το ξαναειδα. Για μενα δεν σφυριζεται αυτο το γκολ ως φαουλ. Τωρα εσυ συνεχισε να γκρινιαζεις μονος σου αμα θελεις.

[B][COLOR="#0000CD"][SIZE=4]ΠΟΥΤΣΕΣ ΜΠΛΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΟΤΕΤΣΙ[/SIZE][/COLOR][/B]

ε καλα τωρα δεν μπορουν να πουλησουν οπαδικη μαγκια οι λιγοι στους πολλους.στην αθηνα βεβαια δεν μιλαμε απλως για λιγους,μιλαμε αν γεμιζετε ταξι:D

ΥΓ αν το Rebellion In Dreamland ειναι το μεγαλυτερο Επος που γραφτηκε ποτε τοτε τι ειναι το Rime of the Ancient Mariner?:slight_smile:

ΒΛΑΚΑΣ

Κρίμα για τον Ηρακλή.

Όντως, κρίμα. Και για την ΑΕ Ποντίων, και για την Α2 = (

https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18620479_1123965884375524_6539113435714785501_n.jpg?oh=1777c8a3e35140bbe6b01f6bd4da26ba&oe=59B21D23

https://agones.gr/news/18765/den_katebainei_sti_football_league_o_iraklis

Α1 της ΕΠΣΜ ο Ηρακλης

Κάποιες ομάδες από β και κάτω άρχισαν να κάνουν απίστευτα ποστ αυτοσαρκαμου και τρολ τα τελευταία χρόνια. Αυτά καλά είναι να γίνονται εγώ γουστάρω :joy:

1 Like

Βουτιά σε βαθιά νερά των ποδοσφαιρικών 90s. Ασταμάτητος Κωνσταντίνου, πραγματικά τρομερά προσόντα. Ακόμα θυμάμαι την πρώτη ανοιχτή προπόνηση στη Λεωφόρο.

5 Likes