Αγαπάμε #2

http://www.rocking.gr/modules/forum/converse.php?u=8797&u2=4796

:lol::lol::lol:

πάνω απ’όλα πετάει το μπαλάκι με στύλ…

που να διαβασετε και τα πμ…

pm us with the pms please!!!

:stuck_out_tongue: η μακιντος ταχει…

Κοινοποίηση τώρα!

You asked for it

[SPOILER]

Nai filaraki ennoeitai, tha sto exo etoimo se ligi ora!!!na perimeneis pm mou[/QUOTE]

ΟΚ ευχαριστώ πολύ, με σώνεις γιατί είμαι φαντάρος και αύριο μπαίνω αυλώνα…[/QUOTE]

loipon file sou vrika ena pou exei 5 tragoudia mesa.

se ligo tha psakso na sou anevaso kai ta alla.
kali akroasi

http://rapidshare.com/files/376992253/Iron_Maiden_-_The_Final_Frontier_320quality_promo.zip.html[/QUOTE]

Πρέπει να μου έδωσες λάθος αρχείο γιατί ο μόνος που ακούω είναι ο μπαγκς μπάνι.[/QUOTE]

σιγουρα? τα ακουσες ολα?μηπως ειναι μονο ενα αρχειο λαθος?[/QUOTE]

Σίγουρα…και τα 5 δεν είναι πάνω από 1-2 λεπτά και μιλά μόνο ο μπαγκς μπάνι. Το αρχείο rar που μου έστειλες έχει μέγεθος γύρω στα 4.5 ΜΒ…για 5 τραγούδια μου φάνηκε μικρό…[/QUOTE]

exeis dikio file, to akousa kai ego.malakia…

pantos akousa ta kommatia kai 1-2 maresan.eidika ekeino pou tragoudage come at night come at night come at night…oraio remix[/QUOTE]

:lol: τσάμπα η χαρα που πήρα…άντε να περάσει η αυριανή μέρα στο στρατό χωρίς maiden…thanks πάντως για την ταλαιπωρία σου…[/QUOTE][/SPOILER]

στεγνο και τιμιο δωσιμο:D

Epic.-

:lol::lol::lol::lol::lol:

______

Εντιμότητα.

Αποδείχτηκε τελικα οτι ο/η Μackintosh ειναι αντρας… Μια γυναικα θα τον λυποταν τον φανταρο και θα του ελεγε απο την αρχη την αληθεια.

Μια οποιαδήποτε γυναίκα, ίσως. Όχι όμως η Μακιντος.

πρεπει να γινει ενα χολ οφ φεημ
:bow::bow:

Μλκες,η αλεξανδρα με απαντησε με πμ σε οτιδηποτε της ρωτησα στο θρεντ και μου εξηγει αναλυτικα την σεξουαλικη ζωη της με τον Λαμπρο(τον αντρα της):lol::lol:

Πραγματικα το pm ειναι ολοκληρο κατεβατο,δε μπορω να σας το περιγραψω το τι γελιο εριξα αλλα σεβομαι το απορητο του πμ…θα την ρωτησω αν μπορω να το δημοσιευσω!!

Βασικα στειλτο μου

βασικα μην ακουω μλκιες…αυτος ηταν ο σκοπος μας εξ’αρχης!!!θα το βαλεις σε κοινη θεα!!

Oχι ρε πουστη μου την Αλεξανδρα επρεπε να ψηφισω…

Και ψηφισα τον -------- να πουμε…

γαμωτο, εμενα μου εστειλε κατι χριστιανικες βλακειες και αυτου του εστειλε ολοκληρο καμα σουτρα

ζηλευω:(

εγω ψηφισα νικ, και δεν μετανιωσα ποτε

ευχαριστω ομως τους θαυμαστες μου:)