Έλληνες οδηγοί,Μύθος η πραγματικότητα?

απλα ΘΕΟΣ…!!!

ενταξει… ηλιθιος

Αφασία η κατάσταση… εν τω μεταξύ την ίδια μέρα μάθαμε από τους αστυνομικούς που ήρθαν για το τροχαίο ότι την ίδια μέρα έτρεχαν με μία υπόθεση όπου ένας τύπος έσφαξε 300 πρόβατα λόγω βεντέτας… Μπορεί να χάλασαν οι διακοπές αλλά είχα πεθάνει στα γέλια εκείνη τη μέρα :lol:

μπεεεεεεεε-χα-χα-χα :smiley:

murdered sheep incarnation XD

και συμφωνα με το ανεκδοτο “Εκανε προβα τα κομματια” …

Sorry guys, can’t help it …

το έχω κάνει αυτό :oops: μλκ τρελή, αλλά εκείνη την ώρα νόμιζα ότι ήμουν ο Lance Armstrong στον ποδηλατικό γύρο της Γαλλίας :lol::lol:
Πάντως οι περισσότεροι οδηγοί δε δίνουν σημασία στους ποδηλάτες. Επίσης καλό θα ήταν να σταμάταγαν και στα φανάρια. Πόσες φορές έχω παει να περάσω πεζο-φάναρο (μαζί με μαμάδες με καρότσια, γιαγιάδες και λοιπούς πεζούς) και τελευταία στιγμή προλαβαίνω να σταματήσω πριν φάω στη μάπα τους τρελούς καμικάζι που νομίζουν ότι στα πεζοφάναρα δεν είναι υποχρεωμένοι να σταματάνε.
Για τις γυναίκες οδηγούς δεν θα πω τίποτα γιατί είστε πολλοί και δεν μπορώ να σας αντιμετωπίσω. Σε κανένα cosmopolitan forum θα μπορούσα να εκφραστώ πιο ελεύθερα :stuck_out_tongue:

εκεί που μένεις έχετε δρόμους ?? :-s:-s

ετσι λεμε

εχουμε και ‘‘εθνικη οδο’’ μεταξυ βορειου και νοτιου τμηματος του νησιου

έχετε και εθνική :thumbup: Μη μου πεις ότι έχετε και φανάρι γιατί θα καταρεύσει ο κόσμος μου

οχι βεβαια

δεν χρειαζομαστε, εχουμε τηλεπαθεια
(δεν μενω και στην ουγκαντα, ε:p)

Το πρωί ήμουνα στην Εθνική Οδό, κοιτάω αριστερά και τι να δω!! Μια γκόμενα με μια κουρσάρα, με πατημένα 150, να κοιτάζεται στον πλαϊνό καθρέφτη και να βάζει κραγιόν!!! Και φυσικά, έτσι αφηρημένη, είχε αρχίσει να μπαίνει στη λουρίδα μου!!
Τρόμαξα τόσο που μου έπεσε η ξυριστική μηχανή απ το ένα χέρι και το σάντουιτς από το άλλο, προσπάθησα να κουμαντάρω το τιμόνι με τα γόνατα, μου φεύγει και το κινητό όπως το κρατούσα με τον ωμό και μιλούσα, πέφτει μέσα στον καφέ που είχα ανάμεσα στα ποδιά μου, έγιναν τα πλήκτρα του laptop χάλια!!!..

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΟΔΗΓΟΙ, σου λέει μετά…

:lol::lol::lol::lol:

μια παρακληση μονο:

[SIZE=“3”]ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ ΣΤΙΣ ΚΩΛΟΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΕΖΟΥΣ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥ@@ΝΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ !!![/SIZE]

πιπερι [-X[-X αλλα εχεις δικιο…

:lol3::lol3::lol3:

Τωρα τι να πει κανεις.

Οσο υπαρχει αυτη η νοοτροπια, οτι και να λεμε μετα…

Μια χαρά είναι η νοοτροπία μου. Κάνε τακτικά καμιά βολτά στο κέντρο και έλα πες μου μετά αν θα ξανακάτσεις πίσω από ταρίφα ή μπάτσο ή δεν θα γαμωσταυρίσεις γυναίκα που δεν μπορεί ούτε καν να κεντράρει στη λωρίδα της.

Εγω δεν αναφερομαι στο οτι κραζεις τις 3 αυτες κατηγοριες, αλλα στο οτι εκανες και εσυ μια μαλακιτσα και η απαντηση σου ηταν σε στυλ ‘ελα μωρες κουλ’.

Δηλαδη κραζεις και μετα κανεις τα ιδια.

Ε.

Ρε μαν όλοι κάνουμε τις μαλακίες μας. Δεν υπάρχει ο τέλειος οδηγός. Απλά αυτές οι 3 συγκεκριμένες κατηγορίες έχουν κάνει την μαλακία στην οδήγηση επάγγελμα. Δεν είναι τυχαίο ότι πάντα αυτοί δέχονται τα πυρά.

εχω παθει ακριβως το ιδιο πραγμα με κολλητο μου στο τιμονι πριν 2-3 χρονια στη βουλιαγμενης φευγοντας απο γλυφαδα. δοξα τω θεο ειχε χωρο σε λωριδα που στριβεις κ περιμεναμε εκει να περασουν ολοι οι αλλοι που μας ερχονταν αντιθετα αλλιως θα μεναμε κολλημενοι στην αριστερη τους λωριδα!

Έχετε πάντως αυτογνωσία. Ενώ έχετε κάνει χοντρες πατάτες, τις οποίες παραδέχεστε δημοσίως, μετά λέτε ότι είστε σούπερ οδηγοί και ότι οι γυναίκες φταίνε για όλα τα στραβά του κόσμου :lol:

το βασικοτερο προβλημα στις γυναικες ειναι οτι τα κανουν θαλασσα σε καταστασεις που υπαρχει ρποβλημα. γενικοτερα οι πιο πολλες πανε αργα κ προσεκτικα απο φοβο αλλα ακριβως εξαιτιας του φοβου δεν ξερουν τι να κανουν οτανπαρουσιαστει προβλημα.

το προβλημα με τους αντρες ειναι οτι ειμαστε ΟΛΟΙ σχεδον μαλακες. οι πιο πολλοι θελουν κ να τρεχουν κ να γκαζωνουν γ να τους ακουνε τα γκομενακια κ οι υπολοιποι (που μπροστα τους δεν πιανουν μια κλπ). ειμαστε μες στην καγκουρια. πηγα εξωτερικο κ μια φορα δεν ακουσα καποιον να γκαζωνει. μια. ΗΛΙΘΙΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΥΦΤΟΚΑΓΚΟΥΡΕΣ. στην πλειοψηφια μας αυτο ειμαστε.