Ελληνικό Πρωτάθλημα

Ο Οκκας ειναι 29…Οι αλλοι που ανεφερες με εξαιρεση 1-2 δεν μου γεμιζουν το ματι. Παιχταρας ο Παππας και ο Καστιγιο αλλα ο Ουρουγουανος ειναι και βλακεντιος και ποτε δεν ξερεις τι θα κανει. Μπορει να παρει μια αψυχολογητη κοκκινη ή να μην δωσει πασα και να παει μονος του για το γκολ. Αλλα προσοντα εχει.

Νομίζεις ότι είναι 29… 27 είναι ο Καφές, και 25 ο Οκκάς… Κοιτάξτε κάτι Μάντζιους, Τζιώληδες και Δάρλες ο Καστίγιο και ο Παππάς τους έχουν με την φούντα… Αυτοί είναι επίπεδο Μενδρινου…
Αν ο Μάρις ήταν στον ΠΑΟ θα ήταν βασικότατος… Μπόβιο και Ίβαντσιτς τους έχει για πλάκα…

29 ειναι λεμε. :stuck_out_tongue: Καλα, δεν εισαι και ιδιαιτερα αντικειμενικος, ο Μαντζιος ας πουμε ειναι πολυ καλος παικτης ο οποιος απλα θελει χρονο συμμετοχης.

Πέρα από την πλάκα όντως ο Μάτντζιος ξέρει μπάλα… Πως τυχαίνει όλα τα γαβράκια του ΠΑΟ να ξέρουν μπάλα ρε πούστη μου… Άντε να τους ψήσουν να του πάρουμε εμείς αργότερα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Όσο για τον Οκκά το wikipedia δεν ξέρει… Θα το τιμωρήσω…

Βαλτου ν’ακουει Europe επι 2 ωρες. :stuck_out_tongue:

Βαλτου ν’ακουει Europe επι 2 ωρες. :P[/quote]

Αυτό δεν είναι τιμωρία… Επιμόρφωση ονομάζεται

Και το Μάη είναι ωραία με την κούπα στον Περαία!!!

Βιάζεστε σύντροφοι μη-γαύροι ροκάδες. περιμένετε λίγες αγωνιστικές και θα ξαναθυμηθείτε γιατί “παππούδες” όπως ο Τζόλε, ο Ρίμπο και ο Νικοπολίδης πατάνε κάτω τα παικτάκια της σειράς που υπάρχουν στις υπόλοιπες ομάδες… Ο Παππάς είναι παικταράς γιατί πέρσι έπαιξε 20 ματς και τον έμαθε ο κόσμος. Ακόμα πιο παικταράδες είναι όμως (δυστυχώς για αυτόν) οι Καστίγιο, Μάριτς. Μη μπερδεύστε επειδή πέρσι πέρασαν τη σεζόν τους στο πάγκο του Ολυμπιακού…

Εκτίμηση για τους επίδοξους συνδιεκδικητές του τίτλου, θα κάνω αφού φτιάξει ο καιρός και γίνουν μερικές αγωνιστικές ακόμα…

Πάντως έχει πλάκα που οι Βάζελοι βάλαν 4 στο Αιγάλεω και κατευθείαν την είδαν ομαδάρα. Και καλά αλλαγή νοοτροπίας και πράσσειν άλογα…Μπουχαχαχα!

Επίσης δε μπορώ να καταλάβω γιατί χαίρεστε για το Σάλπι. Τον παίκτη τον πήρε ο Θρύλος και απλώς τον έδωσε δανεικό δύο χρόνια σε μία μικρή ομάδα για να “ψηθεί”…ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

Κωστάκη… πμ

αχ πολύ αστείο αυτό για τον σάλπι…ξεκαρδίστικα…
είναι πολύ νωρίς,παίξαμε με τόσους καινούριους μέσα,πήραμε αποτέλεσμα μέσα σε μια έδρα που δυσκολεύει πολλές ομάδες…
θα δείξει στην πορεία,απλά είμαι αισιόδοξος και νομίζω είναι λογικό…

Δεν βγαίνει πάντα σε καλό η αισιοδοξία… Για το δικό σου καλό να είσαι απαισιόδοξος. Έτσι στο τέλος τους την βγαίνεις καλύτερα :wink:

Πόσο θεά είσαι; Χαχαχα! Έλα ρε Ιωνικάρα!!!

Χαχαχαχα.

Πόσο θεά είσαι; Χαχαχα! Έλα ρε Ιωνικάρα!!![/quote]

MAZESTIX και Angel in Black σας αγαπάω

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τι γελάτε καλέ;

Μεγάλη θλίψη μου προκάλεσαν τα χθεσίνά αποτελέσματα. Όταν είσαι οπαδός, θες η ομάδα σου κάθε χρόνο να βελτιώνεται και όχι να γίνεται χειρότερη. Πρόεδρε, ρίξε πρόστιμο στους παίκτες για τιμωρία… Πέρσι το είχανε σηκώσει από τις 25 Αυγούστου, φέτος μόλις στις 27…

:twisted: :twisted: :twisted: :stuck_out_tongue: :smiley: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :twisted: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8) 8) 8)

Χαζος εισαι ρε? 3 γκολ θα φατε αυτην την αγωνιστικη. Χατ τρικ ο Τσιγκας και αντιο ζωη. Οχι, ψεμματα, θα βαλει ενα και ο Μιετσελ. ΜΠΑΟΥΓΚ.-

Ναι οντως 4 εντος απ τον παοκ…
Οπως περυσι…
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ψηφισα Κοκκαλη :-k

…Back To the Future:):!: