Σχετικά με τα καλυτέρα του 2005

Ειναι δυνατον στα dvd να ανεβασουμε τον αριγμο σε 3 - 5
και στις συναυλιες το πολυ σε 2 - 3 ?

Στα cd ειναι πολυ νταξ μονο που βγαλε ολα τα αλλα και ασε μονο των Bon Jovi … :lol:
Bασικα σοβαρα τωρα πρεπει να αφαιρεθουν κατα την γνωμη μου γιατι πολυ απλα μπορει να επηρεασουν εστω και την τελευταια στιγμη την αποψη του καθε user .

Thnx .

Μέχρι στιγμής ο ένας που έχει ψηφίσει πάντως δεν έχει στην πεντάδα ούτε ένα από τα albums που εμφανίζονται δεξιά. Είναι απλά μερικές από τις μεγάλες κυκλοφορίες της χρονιάς, that’s all. Εάν δούμε ότι όντως παίζουν ρόλο στις επιλογές του κόσμου τα βγάζουμε…

Ναι αλλα απαντησες μονο στο ενα σκελος στα υπολοιπα ???
Πιστευω οτι ειναι απολυτα λογικα τα αιτηματα μου και αν δεν το κανεις θα κρατησω την αναπνοη μου μεχρι να σκασω και θα το εχεις κριμα χριστουγενιατικα να ουμε …!!!

Το σκεπτικό είναι ότι το κυρίως “πιάτο” είναι τα cd. Και εκτός αυτού, δεν πιστεύω ο μέσος ακροατής (ο Έλληνας τέλος πάντων) να ακούει / βλέπει πάνω από 3-4 μουσικά DVD το χρόνο (που να έχουν κυκλοφορήσει και αυτό το χρόνο). Αν έχεις δει 3 DVD, ποιο το νόημα να γράψεις τα 3 καλύτερα; 8)

Δεν πιστευω οτι εχει δει μεσο ορο 3 dvd , π.χ … και οι κυκλοφοριες ειναι πολλες , και στην τελικη βαλε 3 επιλογες π.χ και ας ψηφισει ο καθενας , οτι του αρεσει , με αυτη την σκεψη πιστευω οτι καπελωνεις μερικους …

Η π.χ στις συναυλιες εχεις βαλει μονο μια επιλογη , και εμμεσως ο καθε user μπαινει στο τριπ να ψηφισει μονο Sabbath π.χ που οντως ηταν το γεγονος της χρονιας , αφηνοντας εξω πολλες αλλες συναυλιες που ηταν πολυ αξιολογες . Και δεν πιστευω οτι οι πιο πολυ δεν εχουν παει μονο σε μια συναυλια

Δεν στη λεω ετσι … κουβεντα κανουμε …

Kai gam% ta design liako !!! Mpravo !!!

Oυ ρε γλυφτη … σιγα τα ωα …!!!

Του χρόνου να μας φτιάξεις εσύ καλύτερο…

Προσωπικά ψήφισα για καλύτερα…

Paradise Lost
Gotthard
Bon Jovi
The Darkness
Kreator :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: (ναι ακούω κι εγώ Metal)

DVD Φυσικά Europe

Χειρότερο Dream theater (αναλογικά σε σχέση με τι περίμενα)

Γεγονός της χρονιάς Φυγή Tarja από Nightwish

Συναυλία Black Sabbath

Οπότε μάλλον επηρεάστηκα από το design…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Π.χ για την συναυλια ετσι ???

Black Sabbath , Apoclalyptica , Soto , Firefest , Dokken , Kansas … και δεκαδες αλλες στις οποιες δεν πηγα ευτυχως οι δυστυχως … ε αποψη μου ειναι οτι το poll σε σπρωχνει εμμεσα να ψηφισεις Black Sabbath , δεν το θεωρω δικαιο αυτο . Για τον απλο λογο οτι το 99,9 % θα ψηφισει τους εν λογω κυριους .

Dvd , ετσι ?
Evergrey , Europe , Queen + Paul Rodgers , Rush , Slipknot , Sepultura , Soulfly , Motley Crue , Bonfire , Ιn Flames , Kiss και παει λεγοντας ρε φουστη μου τοσα κυκλοφορησαν , δεν μπορεις να διαλεξεις μονο 1

Εδώ πολλοί δε συμπληρώνουν καλά καλά τα 5 albums, στα DVD θα έχουν πρόβλημα; Σχετικά με αυτό που λες για τις συναυλίες πάντως, είτε κανείς ψηφίζει μία είτε τρεις, το αποτέλεσμα (οι 3 ή οι 5 που θα βγουν τελικά) θα είναι το ίδιο. Τα πράγματα πάνε αναλογικά, και αυτός είναι ο σκοπός, να ζοριστείς και να ψηφίσεις το καλύτερο.

etsi ki allios an ixe ke alles epiloges, an ine etsi opos ta les, pali oi sabbath 8a erxodan protoi ara? …mipos diakrino mia adipathia!!! :lol:

Την αντιπαθεια την ερμηνευεις στο οτι ζηταω να μπουν περισσοτερες επιλογες ??? Δεν το νομιζω … γιατι η μια και μονο επιλογη κατευθυνει μονο σε εα γεγονος , οσο και αν δεν γουσταρω τους Sabbath στην τελικη εκει δεν καταληγει το ολο θεμα ???