Το ΑΠΟΛΥΤΟ κομμάτι

Heart Of Steel:):!:

Γίνεται να αλλάξει η ψήφος μου και να βάλω το υπερέπος Secret Of Steel…???:smiley:

Μένουν τα Gyanna (μονο πρώτο στην κορυφή), Heart of steel, Battle Hymn και Mountains και αντικαθιστούμε τα υπόλοιπα με Βlood of my enemies, Thor, Bridge of death, Defender και έχουμε ένα πραγματικά δύσκολο poll…

Hail and kill + Die for metal

17/3/2011
Battle Hymn Live…
όσοι ήταν εκεί ξέρουν…

yes, yes, yes :thumbup: :!:

Συγκεκριμενα :

Ω ναι!!! Η απόλυτη καύλα!!!

τι μου θυμίζετε τώρα τι έγινε σαλόνικα γμτ…δε θα μπορώ να συγκεντρωθώ στη δουλειά :lol::lol:
τώρα τι επιλογή να κάνεις από τις κομματάρες των θεών??? να επιλέξεις ανάμεσα σε τι??? bridge of death??battle hymn???guyana???mountains???secret of steel???defender???march for revenge???blood of my enemies???σταματάω να γράφω τραγούδια γιατί δε θα σταματήσω :roll:
όπως καταλαβαίνεται δε μπορώ να επιλέξω…αν και με ένα πιστόλι στο κεφάλι μου μάλλον θα διάλεγα τον εξώκοσμο ύμνο…

[B]BRIDGE OF DEATH[/B]

Αυτο:

Δείτε το όλο, ιδίως στο “ξέσπασμα” μετά τη μέση…:bow2:

Εγώ το έχω αποφασίσει… στο meet & greet θα πέσω στα πόδια του αρχηγού να ικετεύσω να το παίξουν την επόμενη φορά στην Ελλάδα!

Αν είναι έτσι, να σου επιδοτήσουμε το κόστος του Meet & Greet.
Τι ΕΣΠΑ και μαλακίες…
Μάζι με τις φωτιές όμως!!!

[B][SIZE=“3”]DARK LORD, I SUMMON THEE…
DEMANDIND THE SACRED RIGHT TO BURN IN HELL…
RIDE UP ON HELLS HOT WIND…
FACE ONE MORE EVIL THAN THOU…
TAKE MY LUSTFULL SOUL…
DRINK MY BLOOD AS I DRINK YOURS…
IMPALE ME BY MY HORNS OF DEATH…
CUT OFF MY HEAD, RELEASE ALL MY EVIL…
LUCIFER IS KING…
PRAISE SATAN[/SIZE][/B]

[SIZE=“3”]ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!![/SIZE]

Να αλλάξεις υπογραφή τότε…

η υπογραφή είναι αξία ζωής ρε συ, δεν έχει να κάνει με το τραγούδι αυτό-καθαυτό σαν προτίμηση.

Καλά, πες ότι δε χωράει όλο το κατεβατό…:lol:

Ψηθείτε!!! Αλλά 100? θέλω :stuck_out_tongue:

άσε με να νιώσω λίγο κόναν :lol:

Θα κάνεις μία αίτηση στο ΚΕΠ της περιοχής, σου.
Με τον αριθμό πρωτοκόλλου, φωτοτυπία ταυτότητας, επικυρωμένο αντίγραφο των στίχων του Hail To England από MFN έκδοση και πιστοποιητικό στρατολογίας τύπου ΑΩ (The aplha and omega poison bites…) παίρνεις επιδότηση ΕΣΜΑ (Επική Συσπείρωση Μεταλλάδων για την Αλλοδαπή).

αχαχαχαχαχαχ ε θα πάω να τα καταθέσω αν είναι! :slight_smile:

Και πάρε τα αποτελέσματα από το poll, δείχτα στον DeMaio και πες: ΑΥΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ LIVE!!!