Ολυμπιακος Βολου

Ωχ!

:lol2::lol2::lol2:

απευθύνθηκε στους εκπροσώπους του Τύπου από τους οποίους και ζήτησε μετά την συνέντευξη Τύπου αυτήν να μην τον ξαναενοχλήσουν. Ξεκαθάρισε ότι [B][U]θα σεβαστεί τις δικαστικές αποφάσεις, ότι δεν θα ασχοληθεί με τίποτα που έχει να κάνει με το ποδόσφαιρο[/U][/B] και ότι θα? σκεφτεί αν θα δει ακόμα και παιχνίδι της Εθνικής.

ληξη της κράτησης του στη φυλακή και αυτή η δήλωση μου μυρίζουν συνεργασία. αμα το έκανε μπραβο του.

Πήρε θέση μέχρι και ο πρόεδρος της Δημοκρατίας για ένα χαστούκι που έφαγε η Κανέλλη? Μα είναι μα?..ας και αυτός δεν της έριχνε άλλο ένα. Λες και η κα. Κανέλλη δεν έχει μερίδιο ευθύνης για την κατάσταση στην οποία είναι η Ελλάδα.

λατρεια

επιτέλεσα μεγάλο έργο στο χώρο του ποδοσφαίρου

:vibrate::vibrate::vibrate:

και κερασακι.

[B]
Πήρε… κεφάλι η Νίκη Βόλου![/B]

Στο κατάμεστο γήπεδο της Νέας Ιωνίας η Νίκη Βόλου… ισοπέδωσε τον Πανηλειακό, επικρατώντας 6-1(!) για τη δεύτερη αγωνιστική των πλέι οφ ανόδου της Football League 2 και, πλέον, είναι μόνη πρώτη στη βαθμολογία του μίνι πρωταθλήματος.

  1. Νίκη Βόλου 6
  2. Οικονόμος Τσαριτσάνης 4
  3. Πανηλειακός 3
  4. Ζάκυνθος 1

γεια σου ρε πατση!

Εκει ημουν!!!
Ειπε πολλα,μονο αυτος και ο Θεος ξερει τι ειναι αληθεια.
Ειλικρινα δεν ξερω τι να πιστεψω,αλλα πλεον δεν το ψαχνω.
Αγωνιω για το σε ποια κατηγορια θα μας βαλουν να παιξουμε και τιποτε αλλο.
Οσο για την ομαδα του συνοικισμου,αδιαφορω παντελως!

:roll:
κρυφορουβιτσα…

γ βλέπω.:?

  • η νίκη μπήκε επίτηδες προφανώς. :smiley:

Kαι ηθελα να σου στειλω pm,πριν παω.Το παλευα μεσα μου να παω να μην παω???:smiley:
Τελικα απο περιεργεια ειπα να παω,διοτι δεν το κρυβω οτι με ετρωγε ο κωλος!!!:smiley:
Παντως ουτε χειροκροτησα ουτε φωναξα.Ηθελα παντως να ακουσω τι θα πει και να κανω και λιγο τζερτζελε!!!:smiley:

παλι καλά που δεν με πήρες όπως την άλλη φορά που κόντεψα να χάσω την ακοή μου:!:

*έλα, είπαμε. κρυφορουβιτσα :stuck_out_tongue:

Όλοι ξέρουν τι είναι αλήθεια.

Μοναδικός μου σκοπός είναι η αποκατάσταση του ονόματος των παιδιών μου. Δεν θα ασχοληθώ με το ποδόσφαιρο μέχρι να καθαρίσει το όνομά μου.

Αχ αυτά τα καημένα τα παιδιά. Σε κάθε συνέντευξη. Μόλις όμως το καθαρίσεις σε περιμένουμε να ξανασχοληθείς.

Είχα πει πως ομάδα μου είναι ο Πανιώνιος. Ο κόσμος του Ολυμπιακός Βόλου είναι όμως μέσα στην καρδιά μου. Αν επιστρέψω στο ποδόσφαιρο θα το κάνω για τη γενέτειρά μου.

Ε ναι. Εχεις αφήσει πράγματα στη μέση.

Όταν ανέλαβα τον Πανιώνιο [U]χρωστούσε σε όποιον μιλούσε ελληνικά. Τον έκανα να παίζει στην Ευρώπη[/U] και μεταβιβάστηκε στον Τσακίρη το 2006 με αξιόλογο δυναμικό. Από 'κει και πέρα παραπέει η ομάδα.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nτάξει. αυτό είναι το highlight
Πες μου λίγο πως το κατάφερες αυτό να το κάνουμε και μεις.

Στον Ολυμπιακό Βόλου[U] ήρθα το 2008 σε μία ομάδα που ήταν υπό διάλυση[/U]. [B]Ξέρετε όλοι τί έκανα[/B]. [U]Μία ομάδα μοντέλο που κέρδισε τον σεμβασμό σε Ελλάδα και Ευρώπη[/U].

:lol: Πως τα κάνεις? Σοβαρά. Εσύ πρέπει να έχεις χάρισμα.

«Αυτά που βίωσα δεν μου επιτρέπουν να έχω εμπιστοσύνη στην δικαιοσύνη. Ελπίζω να κριθώ από κάποιον που δεν φοβάται το πολιτικό σκηνικό. Ελπίζω πως θα λάμψει η αλήθεια. Ο κόσμος που ήρθε εδώ σε εμένα δεν έχει ακούσει ψέματα από εμένα. Δεν τον παραπλάνησα. Ξέρει την αλήθεια. Τους ευχαριστώ όλους».

Συγκίνηση και δάκρυα.

Το εσβησα,γιατι δεν θελω ιστοριες,αλλιως ξερω να απαντησω.
Απλα θα πω οτι δεν πιστευω τον Μπεο 100%,αλλα ρε Langgg δεν πιστευω κι εσενα.

μωρε και εσυ. μην ταυτίζεσαι με τον μπεο. για τον μπεο είπε.
ειναι θεος η κουφάλα. μπορεί να σε πάρει με το μέρος του για την πλάκα

χα.! προλαβα!

Δεν ταυτιζομαι με κανεναν Μπεο Crimson,το ξαναεγραψα και πανω οτι δεν τον πιστευω εντελως,αλλα ειπε και καποια πραγματα με τα οποια εξ αρχης συμφωνω.π.χ για τον υποπτο ρολο του Κουγια,του Πατερα και των πληρωμενων/εντολοδοχων δημοσιογραφων.

ευτυχώς δεν το συνεχίζεις. :lol:

ναι αλλά δεν μπορεί να μιλάει για ύποπτο ρόλο ο μπεος με αυτούς που έκανε παρέα και τα κάναν μαζί.
επίσης γενικά δεν θα έπρεπε να μιλάει αλλά τι να κάνουμε.
ελπιζω να μην τα πήρε απο ρωσους τα λεφτά για την εγγύηση. εδω και κατι χρόνια έχει έσοδα 9 χιλιάρικα(να τον πιάνει και το αφορολόγητο τον θεο :lol:)

Λες να μην ξερω τι θα πει Μπεος?
Οταν βλεπω ομως οτι η ελληνικη δικαιοσυνη του κωλου,δρα κατω απο πολιτικες πιεσεις και επιλεκτικα και στην τελικη την πληρωνει μια επαρχιακη ομαδα με κοσμο που απλα τολμησε να παρει κομματι απο την πιττα,ε τι περιμενεις να κανω?
Να πω μπραβο.
Αυτο ομως που λεει ο Μπεος,ειναι αληθεια και στο εχω ξαναπει.
Πες μου που ακουγεται σε συνομιλιες ο Βολος?Που ειναι οι αποδειξεις?
Με Κουγια να λεει:’‘Tο ακουσα στην πιατσα’'
Ποιος Κουγιας ρε σεις τωρα???
Αν θες καθαρση κλεισ’τους ολους και ξεκινα απο Μαρινακηδες,Αδαμιδηδες,ΠατεροΒγενοπουλος κλπ,αλλα ποιος τολμαει φιλε μου?
Στην Ελλαδα του Κοκκαλη,του Βαρδινογιαννη και του Μαρινακη μια ζωη θα μετραμε το ενδεχομενο πολιτικο κοστος και για τα ματια του κοσμου στο τελος θα την πληρωνουν οι μικροι.

ε εσυ τι πιστεύεις. θα την πληρώσει ο μαρινακης πχ και οχι ο βολος και η λαρισα? αν ειναι δυνατόν.
επίσης μην μπερδεύεις την αθλητική δικαιοσύνη(την ποια?) με την κανονική.
ο μπεος δεν ήταν για δουλειές με ολυμπιακο βολου μέσα.για γενικότερες δουλειές ήταν. και ελπιζω να μίλησε , αν και απίθανο το βλέπω.

κατά τα άλλα πότε βγαίνει απόφαση για το που θα παίζετε? υπάρχει ημερομηνία?

Συνεδριαζει η Super League αυριο με η χωρις εμας και θα δουνε αν θα μας δεχθουν,που το βλεπω δυσκολο.
Επισης τωρα που γυρισε ο Πιλαφιος μας χρωσταει να μας καταταξει καπου.

οσο πιο γρήγορα. δεν είναι και τόσο εύκολο να μαζέψεις ποδοσφαιριστές και να συγκροτήσεις τμήμα με την μια.
πολυ φοβάμαι οτι θα κάνουν χίλιες δυο καθυστερήσεις .


Aντε να δουμε…

Οπως πολυ σωστα ακουσα σημερα …πηρε το Βολο απο το πουθενα και τον ανεβασε.

Λογικο ειναι να τον υποστηριζουν εκει και να μη βλεπουν πως το εκανε αυτο.

Σιγα μην γινοταν κατι

σιγα μην συμφωνούσαν να μοιράσουν τα χρήματα τους με τον ολυμπιακο.
και τώρα? ποτε αποφασίζει σε ποια κατηγορία θα παίξει ο ολυμπιακος?