Ολυμπιακος Βολου

Πολυ γουσταρω που εχω κ##λωμενο προπονητη!!!

Aλλη μια κακη εμφανιση,αλλα συναμα κι αλλη μια νικη.Μεγαλο διπλο μεσα στον Παναιγιαλειο…
Οποτε,πρωτοι στον ομιλο και συνεχιζουμε…

Πρωτα απο ολα R.I.P για εναν απο τους μεγαλυτερους ποδοσφαιριστες που ανεδειξε το ελληνικο ποδοσφαιρο,τον αειμνηστο [B]Τακη Συνετοπουλο[/B] που εφυγε χθες το μεσημερι νικημενος απο τον καρκινο.
Ο [B]Τακαρος[/B] επαιξε στον [B]Ολυμπιακο Βολου[/B],πηρε μεταγραφη για τον [B]Ολυμπιακο Πειραιως[/B] και τιμησε επισης και τη φανελα της [B]Εθνικης Ελλαδος[/B].
Μεγαλος παιχτης στη μνημη του οποιου κρατηθηκε σημερα ενος λεπτου σιγη στο παιχνιδι με τον [B]Φωστηρα[/B]…

Στα δικα μας τωρα ο [B] Ολυμπιακος Βολου [/B] με πολυ καλη εμφανιση στο β ημιχρονο κυριως ηταν καταιγιστικος και σκορπισε 5-1 το [B]Φωστηρα[/B],
Εχω βαρεθει να κραζω τον [B][B]Gurma[/B][/B],αλλα εκτος απο τα δυο γκολ που σημειωσε σημερα ηταν σε ολο το παιχνιδι πραγματικα πολυ καλος.

Οσο ο[B] Roca [/B] φερνει θετικα αποτελεσματα,δεν υπαρχει λογος για αντικατασταση του ως προπονητη

Σαν να γυρναει το πραγμα…

[B][I]7. συκοφαντήθηκαν, κατηγορήθηκαν άνθρωποι και μέτοχοι της ΠΑΕ[/I][/B]

:lol::lol::lol:

http://www.footballleaguenews.gr/teams/south/2012-09-17-11-17-13/item/26236-δύσκολο-για-ζαραδούκα.html

Tελικα τι απο τα δυο ισχυει?

Επισης τι απο τα δυο τελικα ισχυει?

ΟΚ,αλλα κραταω μικρο καλαθι…

ειναι λιγο ακριβός νομίζω.
… αν και λαρισα όταν έφυγε, πήρε λιγότερα χρήματα για να παει στον παοκ. αλλά τον πηρε ο γκαγκατσης στην εθνικη με συνοπτικές διαδικασίες…

3-1 τον Αχαρναικο με 3 γκολ σε δεκα λεπτα και ανατροπη σκορ!

Παλι για εναμισυ ημιχρονο δεν βλεπομασταν,αλλα στο τελος η ομαδα αποφασισε να κερδισει το παιχνιδι.

http://www.footballleaguenews.gr/teams/south/2012-09-17-11-17-13/item/26565-apoxorei-o-akosta.html

Aρχισαν οι αποχωρησεις…

Στο καλο!Ποτε δεν σε πιστεψα και ο,τι ευκαιρια κι αν σου εδωσαν την αφησες πληρως ανεκμεταλλευτη!

Με το καλο να ξαναερθεις…

Μπραβο στη διοικηση για αυτη την κινηση,αλλα το καλυτερο και σημαντικοτερο ειναι αυτο…

http://www.footballleaguenews.gr/teams/south/2012-09-17-11-17-13/item/26861-μόνχε-και-μπιτάνγκ.html

Πεταω!!!Μολις το πληροφορηθηκα και ειμαι στον εβδομο ουρανο.Ο αγαπημενος μου παιχτης του Ολυμπιακου Βολου μαζι με Ιμρε Μποντα,ολων των εποχων!!!

? και νόμιζα οτι μπήκα και το έγραψα. καλη φάση αμα ειναι υγιης μετά απο μερικό καιρό

Φιλε και μνο που θα τον βλεπω να φοραει τη φανελα μας μου φτανει κι ας μην κανει τιποτα.
Οταν λεμε εχω ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια τωρα που γραφω το εννοω.

Απο τα πιο σημαντικα πραγματα που μου συνεβησαν τελευταια!!!

Welcome back,ασχετα αν σε θεωρω ψιλοτελειωμενο!!!

Kαι το profile του παιχτη

Για μενα ουτε ο Ponce ουτε ο Δεινοπαππας εχουν αποδωσει τα αναμενομενα.Ο τελευταιος ομως βαζει και κανενα γκολ,οποτε εξιλεωνεται…

Φημολογειται ανταλλαγη Ponce με τον φερελπι και πολυ ταλαντουχο Bitang του Πανηλειακου…

Βεβαια ολοι μας περιμενουμε πως και πως να ερθει τη Δευτερα ο [B]Joel Lidpere[/B] που επαιζε μεχρι προ τινος στην [B]Chicago Fire[/B] της Αμερικης.

Λογικα θεωρειται σπουδαια μεταγραφη,αλλα ολα στο γηπεδο αποδεικνυονται…

Eλπιζω να μην μας βγει [B]Inacio Pia[/B]…

χαχαχα. ο πια μια χαρά ήταν. τα λεφτά περίμενε για να παίξει…

ο πονσε ήταν φέτος υγιής??

αφήστε τον πονσε ελεύθερο. εχει συμφωνήσει με εμας. αχρείαστος για φέτος βέβαια, αλλά τον θέλω