Ολυμπιακος Βολου

Mην νομιζεις οτι με αυτες τις κινησεις της ΠΑΕ μας συμφωνουμε ολοι.

Νομιζω οτι το παρατραβαμε πλεον.

Ασε να γινει το παιχνιδακι να γουσταρουμε…

θα πάτε στην…φιφα λέει!!!
:lol3::lol3::lol3::bow2:

*πάντως ξέχωρα τι θα κάνετε εσείς που δεν έχετε ομάδα να ασχοληθείτε , η φιφα ίσως έχει “δωράκια” για αεκ και αελ…

πήγατε σε υπουργό να πάρετε ματς στα χαρτιά!!! :lol3:

και κανένα δεξί μπακ ρωτήστε αν έχει

[B][I]Με ασφαλιστικά μέτρα [U]κατά της απόφασης του Υπουργείου Ανάπτυξης[/U] απάντησε ο Ολυμπιακός στον ορισμό διαιτητή για τον αγώνα της Τετάρτης[/I][/B] :lol3::lol3::lol3:

*ακόμη και να μην παίξουμε β εθνικη, τουλάχιστον θα έχουμε γελάσει. μαλάκες σασ αγαπάω!!!
**ουτε την μέρα που παίζουμε δεν μπορείτε να πετύχετε. που να πετύχετε ολα τα υπόλοιπα…

[SIZE=4][B][U]ΑΝ [/U][/B][/SIZE]ισχύει αυτό που ακούστηκε για μπεο και την παρουσία του στην εφέσεων, είστε τα μεγαλύτερα σκουπίδια που έχει δει ο ελληνικός αθλητισμός .-

τι αλλο θα φτιαξουν δε μπορω να φανταστω

έτσι έγινε τελικά!!!
ο “δεν εχω σχέση με την ομάδα του ολυμπιακου βολου”, βρισκόταν στον χώρο της εκδίκασης της έφεσης του ολυμπιακου βολου.
μόλις κατέρρευσε οποιαδήποτε προσπάθεια για θέματα νομιμότητας απο την πλευρά ολυμπιακού. =D> πιο χαζοί και απο χρυσαυγιτες στον βόλο.

*και μια που ειπα για χρυσή αυγή, εχουν συγκέντρωση διαμαρτυρίας(…) την παρασκευή,και υπάρχει ταυτόχρονα και ορκωμοσία του Περιφερειακού συμβουλίου. οπότε ξέχνα τον αγώνα…άλλη μέρα

Απαξιω παιδια…

Ε,ρε συστρατευση ολου του Δημου να αναβληθει το παιχνιδι,για να κερδισει χρονο η ΑΕΛ.

Ποιος φοβαται ποιον τωρα Crimson,Kenny και Langgg…

Mιλανε για ηθικη τωρα οι ψωλοφλυφτρες του Βγενοπουλου…

ε προφανώς. έκανες κάτι παράνομο για να φωνάξεις για κάτι που σου φαινεται παράνομο. γέλασαν όλοι.
… το ξενερωμα του αιώνα που (μάλλον)δεν θα γίνει ο αγώνας

ΜΕΓΑΛΟΣ ολυμπιακός βόλου. και μεγάλη αελ. αλλά μόνο σε ηλικία… τα υπόλοιπα αύριο

Μαγεια χθες με το αποτελεσμα κι ελπιδες για κατι καλο μεσα στη χρονια με τα πρωτα δειγματα καποιων παιχτων(Κουτσι,Μπιτανγκ,Κορνελατος και Μεζα)…

Πω ,πω σημερα πεταω μιλαμε…

Δεν ξέρω αλλά φέτος η Β Εθνική θα μετράει να βλέπεις ΑΕΛ και Ολυμπιακό βόλου
Στηρίζω Ολυμπιακό Βόλου λόγω αδικίας το 2011 που είχε έτοιμη ομάδα και την διέλυσε το ΠΑΣΟΚ

Να τα,να τα…

Βολαρα!!!

Την Κυριακη παιζουμε φιλικο με Πανιωνιο και ελπιζω η ομαδα να δειξει ξανα τα καλα της στοιχεια για να ειναι ετοιμη αφ΄ενος για την ολοκληρωση του δραματος με την ΑΕΛ κι αφ’ετερου για ενα δυνατο πρωταθλημα του οποιου η κληρωση θα γινει την αλλη Τριτη.

Βλεπω η κληρωτιδα να βγαζει Βολο-Λαρισα σχετικα νωρις…

νευρικό γέλιο

Eν οψει ντερμπυ,να ζεσταινομαστε σιγα σιγα…

Μεγαλης σημασιας για πολλους λογους το αυριανο παιχνιδι.Η ομαδα μου δεν εχει ξεκινησει καλα κι αυριο πρεπει να κανει μια μεγαλη εμφανιση και νικη για να δωσει χαρα στον κοσμο και για να αρχισει η αντεπιθεση…
Φυσικα,ειναι και οι λογοι παθους,’‘εχθρας’’,αντιπαλοτητας και πρεστιζ που καθιστουν επιτακτικη αναγκη τη νικη αυριο.
Παντως η ΑΕΛ ειναι πιο ετοιμη και αρα πιο επικινδυνη συγκριτικα με τα παιχνιδια του Κυπελλου,αρχες Σεπτεμβριου οπου και της κλεισαμε το σπιτακι εκει μεσα με το γκολ του Νικολια.
Εμεις παλι σχεδον δεν βλεπομαστε…Θα δειξει…
Στον επομενο γυρω αραγε με ποιον προπονητη θα ειναι η Λαρισα???

τόσες ανακρίβειες σε ενα ποστ ρε πούστη μου :stuck_out_tongue:

  1. δεν είμαστε πιο έτοιμοι απο εκείνο το ματς. είμαστε ενα βήμα πριν την διάλυση.
  2. ποιον επόμενο γύρο? δεύτερα βραδυ θα χουμε άλλο προπονητή μετά απο 3-0 δικό σας.

*τυπώσατε 3μιση χιλιάδες εισιτήρια . με ίδια τιμή. για ενίσχυση της ομάδας λεει. τα πάτε καλά και εσείς, δεν λέω :stuck_out_tongue: στον αγώνα σας με την καλαμαρια δεν βγήκαν καν τα έξοδα για τους διαιτητές και τρεχάτε, το ίδιο και η νικη 3 βδομάδες πριν, τα ίδια θα πάθει και η αελ μετά την διακοπή με αυτόν που μπλέξαμε.

Δεν ειναι ετσι ακριβως τα πραγματα,αλλα σε καποια εχεις δικιο.

Καλα εσεις εχετε μπλεξει με μεγαλο μαλακα (τα ελεγα καποτε κι εδω μεσα και καποιοι μαλακες δικοι μας τον ηθελαν στον Βολο το καλοκαιρι το συγκεκριμενο καραγκιοζη που το βραδυ υπεγραφε στο Βολο και το πρωι,κυριολεκτικα,πουλουσε λαρισαιλικι μιλωντας για ταμπλελες κι αλλες μαλακιες).

Τες πα,ποιο 3-0,πλακα κανεις η ομαδα μου δεν βλεπεται…

Δεν τυπωσαμε 3000 εισιτηρια,παραπανω ειναι.Επισης βαλε τα διαρκειας που θα ειναι μεσα και λαβε υπ’οοψιν οτι η μιση ανατολικη ειναι για χρηση οπως επισης και το πεταλο της Γοριτσας ειναι κλειστο κι ολα αυτα λογω μη στατικοτητας του γηπεδου…

3μιση χιλιάδες είναι με 15 ευρο, και υπάρχει ενας ακόμη αριθμός με άλλη τιμή που δεν εχω καταλάβει ακριβώς τι είναι. δεν λεω οτι θα είστε λίγοι ρε. ντέρμπι ειναι.(λεμε τωρα). λέω οτι αυτό με την ενιαία τιμη συμβαίνει όταν υπάρχει οικονομικό θέμα.

εμεις ξέραμε γιατι μπλέξαμε και ηταν επιλογή μας για τώρα. βέβαια αυτός το εχει τερματίσει. και θα δουν και αλλα τα ματια μας.

3-0 γιατι δεν έχουμε μπακ, γιατι είμαστε καπη, γιατι έχουμε τραυματίες, γιατί δεν έχουμε προπονητή, γιατί παίζουμε με 3 παίχτες(περικο,τσιλιγγιρης, πινδωνης) που κάνουν κάτι και κανέναν άλλον.δουλευόμαστε μεταξυ μας μου φαινεται αελ και ολυμπιακος αν ερθει αλλο αποτελεσμα

  • θα παίζει βασικός ο νεμπερλαρας παλι. για το θεο. θα του κάνουν πλάκα ολοι οι μέσοι του βολου

2-0 και το ανύπαρκτο οφσάιντ στον κουτσι? 3-0 λοιπόν.
έτσι αν πας να παίξεις φιλικά. οι παίχτες του βολου κλωτσούσαν και έδιναν αγκωνιές(δεν υπάρχει παίχτης εκτός του τερματζη που να μην έδωσε) για 96 λεπτά, και οι δικοί μας κοιτούσαν το καλσόν μην φύγει κανένας πόντος.

*τραγικό θέαμα και οι 2 ομάδες. και άντε πες, ο ολυμπιακος έκανε και 5-6 φάσεις, και νίκησε κιόλας. κάτι άλλοι…
**ο λιγότερος κόσμος που έχει παραβρεθεί σε ματς μεταξύ των 2. η εικόνα στην κεντρική ήταν αποκαρδιωτική εντελώς.

Μεγαλη νικη για πολλους λογους.Η κεντρικη διατιθεται απο τα μισα της περισυνης χρονιας η μιση διοτι υπαρχει προβλημα στατικοτητας του γηπεδου.Η εικονα στο πεταλο της Αγιου Δημητριου ηταν αποκαρδιωτικη.Περιμενα και εγω περισσοτερο λαο συγκριτικα με αυτα που εχω δει τοσο σε αυτο το γηπεδο οσο και στο Πανθεσσαλικο.
Κατι το 15 ευρο,κατι η κακη εκκινηση της ομαδας φετος,κατι η απογοητευση απο την μη ανοδο δυο χρονιες συνεχομενες στο παραπεντε κυριολεκτικα,εχει φερει απογοητευση,αλλα πιστευω η σημερινη νικη και κανα διπλο στην Κατερινη με Πιερικο θα ξαναφερουν τον κοσμο πισω…