Ολυμπιακος Βολου

Ναι, την θυμαμαι την εικονικη παραιτηση. Βρε παιδι μου εγω άλλο σε ρωταω. Ο ίδιος δεν μπορουσε να βαλει υποψηφιοτητα το καλοκαιρι. Αλλα ο δικός του Κανελλόπουλος ήταν το φαβορι. Γιατι αποσυρθηκε λοιπόν;

Μanson ειλκρινα δεν αποφευγω να απαντησω ,αλλα δεν θυμαμαι.

[B]jiopas[/B] εγω σου ειχα πει οτι δεν ήταν η παραίτηση (μόνο τουλάχιστον) σε σχέση με το δικαστήριο του…υπήρξε κρατική παρέμβαση για αυτόν και τον ψωμιαδη την ίδια μέρα…τους ζητήθηκε να μην είναι αυτοί πρόεδροι στις ομάδες τους…

Ναι ρε μαν σιγα… Δεν ειμαστε σε δικαστηριο… :stuck_out_tongue:

Να θυμίσω βέβαια ότι ο Ολυμπιακός έπαιξε καλύτερα σε όλα τα παιχνίδια που έχασε, και επειδή βλέπω πάλι την καραμέλα της διαιτησίας, να σου θυμίσω ότι στο μεταξύ μας παιχνίδι το γκολ που βάλατε δεν έπρεπε να μετρήσει βάσει κανονισμού…

Μου χαλανε την αισθητικη μου τα γαυρικα επιχειρηματα. Μπαν παρακαλω…

Xαχα σε όλα ΤΡΑΓΙΚΟΣ όμως!

Ελα ρε Βολαρα να βουλωσουμε στοματα αυριο!

:lol::lol:

Συγγνωμη ρε φιλε Ignorant Pig που υποστηριζω την ομαδα μου και κανω ονειρα,δεν θα το ξανακανω!

Προφανώς και δεν το εννοούσα έτσι.

Αλλά αυτή η “οπαδική” ελπίδα που λες και έχεις, για το συγκεκριμένο ματς, σε έναν τρίτο φαίνεται τουλάχιστον γελοία.
Τα λέτε τόσες σελίδες για τον μαρινάκη και τα υποκαταστήματά του, βαριέμαι να τα ξαναλέω.

Με αυτά που λέω δεν υπονοώ τίποτα για εσένα και τους φιλάθλους του Βόλου, αλίμονο, μην το πάρεις έτσι.
Το ξέρω πως δεν γουστάρετε αυτήν την κατάσταση, αλλά έτσι είναι.

Έλα ρε συ εισακουστηκες και θα πάρετε και επιθετικό…Μια «ανάσα» από Ροντρίγκεζ!(link)

Eυχαριστω για την ενημερωση φιλε μου!

http://www.sday.gr/page.ashx?pid=2&aid=36635&catid=101

Ο Ολυμπιακος του Πειραια χωρις να ειναι συγκλονιστικος ηταν καλυτερος κ κερδισε.
Δεν εχω να πω κατι αλλο.Δεν βρισκω το λογο να ασχοληθω με τον γελοιο Κλαοπουλο.
Αυτα.Επομενος αντιπαλος ο Ατρομητος και επιτακτικη η αναγκη για νικη

Πως ειναι δυνατον να υπαρχουν τοσο ξεφτιλισμενα σωματεια?Γιουσουφακια γεματα υποτελεια και ραγιαδισμο στο μεγαλο αφεντικο.Αβουλα οντα που σκυβουν το κεφαλι μονο και μονο για να γλειψουν μπας και παρουν κανα μπραβο.Πανιωνιος,ξανθη,κερκυρα,σερρες,βολος,τριπολη,οφη και,και,και η λιστα ατελειωτη.Ουστ ρομπες…

Ρε χαχα του Internet σε εβρισα εγω ?
Ουστ στα μουτρα σου που θα με πεις κ γιουσουφακι.

Βαζελάκο…ζήσε στο κόσμο σου…ο Βόλος έπαιξε πολύ καλά σήμερα και έχει αποδείξει ότι έχει ΟΜΑΔΑ…
Σήμερα δικαιούταν ένα γκόλ και ένα πέναλτυ…άσε τα καραγκιοζιλίκια και αν είναι να τα γράφεις στο thread του Ολυμπιακού Πειραιώς…όχι στο βόλο που σε έχει καρα-ξεφτιλίσει μέσα στο ΟΑΚΑ

Κι οπως βλεπεις φιλε Romantic δεν μιλησα για το πεναλτυ του Σολακη!
Και δεν ημασταν καλοι σημερα,αλλα ρε φιλε με τον ολυμπιακο επαιζα.
Εχω βαρεθει αυτο το πραγμα αυτες τις μερες,το αν στηνει κωλο ο Μπεος,το γιατι το σημα ειναι ιδιο,το γιατι το ονομα ειναι ιδιο,το γιατι φοραμε κι οι δυο ερυθρολευκα .Δεν μπορω να απολογουμαι συνεχεια.

σωστος ο jiopas απο πανω,αλλα ρε’σεις εμενα γιατι δεν μου φανηκε πεναλντι?πιο πολυ μου φαινεται οτι την ψαχνει την επαφη ο παικτης του ολ.βολου.

χωρις να υπονοω τιποτα για τον αγαπημενο μου Ολυμπ.Βολου,απλα θελω να δηλωσω πως εκανα μαλακια που δε το παιξα στο στοιχημα