Απαντα στην ερωτηση (και κανε μια στον επομενο)

Αν ήσουν γυναίκα, με επιφύλαξη θα σου έλεγα γύρω στην εμμηνόπαυση. Με επιφύλαξη.
Τώρα που’σαι άντρας, μέχρι να στο απαγορεύσει ο γιατρός. Καρδιές, πιέσεις, ζάχαρα, έλκη και τέτοια. Μέχρι τα 60 το’χεις, σοβαρέψου τώρα, που θα σταματήσεις να μπεκροπίνεις.

Έχεις γίνει ποτέ μόνος σου ντίρλα-χάλια?

ναι. :oops:
η αρχη εγινε στο πρωτο μου σπιτι, ειχα μαζεψει διαφορα ποτα απο την καβα των γονιων για να εχω για τον κοσμο μου και τοτε δεν επινα ακομα πολυ, αλλα ενα βραδυ το εριξα στα λικερ -καπχοιο ντερτι επαιζε- με πρωταγωνιστη το τια μαρια, που απο τοτε με αρρωσταινει ακομα. ξυπνησα σε μαυρο χαλι μεσα-εξω, εκανα την τυπικη υποσχεση οτι δεν θα ξαναπιω κτλ. προσπαθησα να δω και το σκαρφεις σε καποια φαση θυμαμαι, χι.

το πιο εξτριμ που εχεις κανει στο “θαρρος η αληθεια”;

Ξεβράωκωμα λογικά σε μικρότερη ηλικία :stuck_out_tongue:

Δεν είναι μαλακία που δεν είσαι ονλαην να παίξουμε Απαντα στην ερωτηση (και κανε μια στον επομενο) ; :stuck_out_tongue:

τρείς μήνες και 15 μέρες μετά, είμαι.

λένε ότι τίποτα καλό δε συμβαίνει μετά τις 2. τι κάνεις λοιπόν τέτοια ώρα στο φόρουμ?

Μπήκα να σπάσω τα νεύρα ορισμένων…:stuck_out_tongue:
Θα πάει κανεις roger waters?και αν ναι ποιο εισητήριο θα πάρει και σε ποια τιμή?

Τσου. Θα πάω να δω Pink Floyd με την χρονομηχανή μου γιατί σκέτος Roger δεν μου κάνει.

Μικρός/-ή έπαιζες με μπουγελόφατσες;

Έπαιζα ναι,αν κ δεν έχω καλές αναμνήσεις

Μικρός πάταγες τα μυρμήγκια γύρω απο τις φωλιές τους??

ναι και καμία φορά χαλούσα και τις φωλιές

ποιά ήταν η πιο μεγάλη καφρίλα που έκανες στο σχολείο;

Δεν έκανα,ήμουνα καλό παιδάκι. Εκτός εαν είχα κλάσει καμμια κοπέλα,δεν θυμάμαι όμως

Γιατί ρε αλήτη τα πάταγες τα μυρμήγκια?

Γιατί ήμουν μικρούλης και ανιωθήλας

Έχεις σκεφτεί ποτέ να κάνεις sleeve tatoo;

¨Απειρες φορές,αλλά δε το βλέπω

Άμα ήσουνα μυρμήγκι κ σε ΠΑΤΑΓΑ θα σου άρεσε ρε?

Γιατί ρε να ήμουν μυρμίγκι και εσύ να εξακολουθούσες να είσαι άνθρωπος, δεν κατάλαβα δηλαδη…!

Ποιά ζώα είναι ποιό σημαντικά στην αλυσίδα της ζωής, τα μυρμήγκια ή τα σκουλίκια;

τα μυρμηγκια

ποιο ειναι το χειροτερο σημειο που χεις λερωθει με σπερμα και δε το καταλαβες?

To παντελόνι στο χώρο εργασίας

Γιατί ρωτάς τέτοια πράγματα?

^^^ γαμω τις ερωτησεις, εγω ειμαι περιεργος να ακουσω την απαντηση του παπαρδελα !! :stuck_out_tongue:

επισης… ειχατε ποτε την εμπειρια “i was going for the hug - he was going for the handshake” ?

Να τα νε μόνο μια! Έχω και εμπειρία " παω για σταυρωτο φίλημα και παει για χειραψία’’…ακόμη χειρότερο!

Πως εκφράζετε το αγχος σας στη γλώσσα του σώματος??

ριχνω μπουνιες στο τοιχο

εισαι αγχωδες ατομο?

του πουστη όμως…

συμπάσχεις και συ?

ΧΑΛΑΡΑ ομως αγχωνομαι για τα παντα

υπαρχει γιατρεια?:stuck_out_tongue:

εννοείται.

τσκόβεις;