Αγαπάμε #3

Έχεις και γατάκι; 8O

Ευχαριστω παιδια!!Και στα δικα σας!!!

και αποψε το φορο ειναι φωτια !!! :lol::lol::lol:

[B]
ροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοονγκ ειναι ρονγκ να φυγεις[/B]

Πεθαίνω για τέτοια…

Μετά και τις τελευταίες εξελίξεις νομίζω μία εκ των δύο θέσεων καπαρώθηκε χαλαρά.

και εγώ συμφωνώ με τον εαυτό μου :roll:

Χόρρορ ψάξου :roll:

το τελευταίο ποστ που ο Night*Sky βγαίνει έξω από τα ρούχα του είναι όλα τα λεφτα

Νομίζω ότι η deadmemories έχει φτιάξει ένα καταπληκτικό ΑΝΘΟΛΟΤΖΙ, αλλά αν δεν είναι κάποιος του χώρου δεν μπορεί να το καταλάβει.

ψηφίστε εμένα λοιπόν γιατί η χάρη μου έφτασε μέχρι και σε thread των kamelot…8)

ΑΝΘΟΛΟΤΖΥ είπαμε. Πρόσεχε την σύνταξη σου.

horror δώσε της λίγο σημασία και έχεις την ψήφο μου :lol:

Ούτε καν.

Όλοι αυτοί οι χρήστες που έχουν μπει στο πολλ μας έχουν κατά καιρούς ευθυμήσει/ξαφνιάσει με το ποστινγκ τους. Κανένας δεν μπήκε από κακή προθεση.
Ο AngelCryGr είναι μακράν ο πιο καθυστερημένος/σιχαμένος χρήστης στο ρόκιν αυτή τη στιγμή, και ρίχτε μου και πόντο, χέστηκα, αλλά μόνο ένας σιχαμένα κρετίνος θα “την έλεγε” σε μια κοπέλα με αυτό:

Το τόπικ δεν είναι εδώ να αναδείξουμε τον πιο κρετίνο εδώ μέσα, άμα θέλετε ανοίγω νέο τόπικ με επιλογή τον AngelCryGr και σήμα το λουκέτο. Λάθος της deadmemories που έφερε την κόντρα της εδώ. Τα προσωπικά μπορούν να λυθούν με πμ.

Αν ήμουν ο χόρρορ/φαιδ πάντως, θα με ενοχλούσε να με βάζατε στο ίδιο πολλ με AngelCry.

Ορθογραφία λέγεται αυτό.

:lol2::lol2::lol2:

[SPOILER][/SPOILER]

τώρα μάλλον πάλι εγώ φταίω που δεν καταλαβαίνω :-k
Αλλά μάλλον δεν είμαι η μόνη :roll:

Συυγχώρησε με άμα φτάσω τα 20,000 Posts πιστεύω θα έχω μάθει. Άμα λέμε ε… :lol:

ρε συ αντζελτζιαρ σορρυ κιολας

αλλα μας εχεις ζαλισει τα @@

πανε τσακωσου αλλου

ειναι τοπικ για να γελαμε κ να χαβαλεδιαζουμε κ εχεις τσακωθει με το μισο φοορυμ

ουτε ο ρονγκ δεν τα εκανε αυτα

αντε σε παρακαλω ρε ανθρωπε.οκ εισαι γαματος.
[B][SIZE=“3”]
τωρα ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΕΣΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ !!![/SIZE][/B]

[B][SIZE=“6”]ΚΟΥΡΑΣΕΛ[/SIZE][/B]

Ίσως είσαι τόσο σιχαμένος και κρετίνος που δεν κατάλαβες με ποια έννοια είπα πονάω αφου δεν διάβασες παρακάτω… Άντε ξεκόλλα λίγο απο το pc…

Αν κόψεις τα τσίπουρα μπορεί και να τα φτάσεις, αλλιώς θα σε προλάβει το συκώτι.

Μισό φόρουμ; Εγω βλέπω μια παρέα που θα πάνε και για paintball κιόλας… Δεν είναι παράξενο που κάνετε όλοι post. Υπερβολικός είσαι…
Δέκτη η συγνωμη σου αλλά δεν θέλω χαρακτηρισμούς γιατί μπορώ να σε αρχίσω και εγώ και εκει θα ξεφύγει το θέμα…

Δεν μου αρέσει το τσίπουρο … Ρακί αν θες μου στέλνει ένας φίλος απο Κρήτη. Είναι εδώ μαζί μου θέλεις να του πω να σου στείλει;

καμία ελπίδα, μιλάμε για φανταχτερό πρηξόπουτσο.

Ριπόρτεντ να επέμβει κανένας μοντ γιατί ο τύπος δεν παλεύεται.