Αγαπάμε #3

alex, υπαρχει βιντεακι στο νετ που ο Corey των Slipknot φτυνει ροχαλα και μετα χωνει μπουφλα στον Adam Zaars των Enforcer στο Hole in the Sky Festival του αυγουστου, δεν κανω πλακα, ψαξου και αναθεωρησε…

[SPOILER]λοιπόν το λήγω εδώ απαντα στα πμ(o μλκς που ΄με κάνει ρεπορτ να πάει να γμθ,γιατι καταβάθος καλογουστάρει),το λήγω εδω,οταν λεω γω είναι για μπουκέτα οι σλιπνοτ.lupin=kουνέλι στα γαλλικα?![/SPOILER]

τα πμ ειναι για τις πουστρες δεν με απασχολουν

λαγος, οχι κουνελι

ρε μλκ θα φάω μπάν,σταμάτα να ποστάρεις,εσυ ποστάρεις εμένα κανουν ρεπορτ

τωρα θα πρεπε να με ξυνει το δεξι μου δηλαδη?

πμ και λινκς,κλασικη περιπτωση πουστρας

στα είπαν αλλοι για μένα παλιοκαραγκιοζη.9.000 χωρις να λες που μενεις +ακους μαλακιες + 20 και χρονών +ξερεις αγγλικά+σε ρωταν στο προφιλ αν είσαι πούστης και δεν απαντας=εσυ είσαι γκεοπουστακλας,ξυρίζεσαι μωρη?

μήπως την έχεις ονομάσει τυρανοσαυρο ρε?

καμια φορα μετα το πιανο

Θα μπορούσες να πεις “στω κωλλαρρακκοι μωυ”

στω κωλλαρρακκοι τωυ σουβλακκωμαιοιχαιμ

πρώτη φορα βλέπω πουστη να μην τειρεί οτι λέει στην υπογραφή του…

εδω μονο κασσερει

αυτο το θρετ είναι αηδια εχε χαρη που δεν ξερω το κουμπι για το ρεπορτ.ειναι σαν να μιλάω με τον εαυτο μου.

καλα ρε οταν λειπω γινονται ολα τα καλα???δεν ντρεπεστε και λιγο??:stuck_out_tongue:
και εγω ταινια εβλεπα…

Τι στοίχημα ότι ο Αλεξ διάβασε το ποστ του Vigil, γούσταρε, ξεπατίκωσε το ύφος και κάνει τζέρτζελο?

Αφού δεν είναι το στυλ του τέτοια ποστ ρε!

[SPOILER]Αλεξ πες “ναι”, να πέσουν να στοιχήματα και μετά μοιραζόμαστε τα λεφτά. να’σαι καλά πλησιάζουν και γιορτές.[/SPOILER]

παλιοζωα…αμα κλείνω το Pc γίνονται τα καλύτερα…
[B]
Rafael_Vigil[/B]

[B]Glam Rock = μαλακια [/B]. Γιατι ; Γιατι αποτελειτε απο αντρες ντυμενους κοπελες που παιζουν σκατα τα οργανα τους εχουν τραγουδιστη που ακουγετε σαν πινγκουινο που τον βιαζουν ελεφαντες την ωρα που κανει στοματικο σε ενα ιπποποταμο και γιατι οι στιχοι μιλανε για χαζες κοπελες και για στριπτιτζουδες . Τα μονα ατομα που ακουνε glam ειναι κοπελες που ειναι κατι σαν το κεικ της μαμας ολη εχουν παρει και απο λιγο και τα αγορια ειναι απλα ή gay ή μαλακες που ψαχνουν να γαμησουν αυτες τις χαζες κοπελες (sad but true) περα απο van halen kai guns ‘n’ roses που για μενα ηταν παντα hard rock bands ολες οι αλλες glam bands ειδικα skid row και motley crue ειναι gtp.
γραψτε τους δικους σας λογους για τους οποιους μισητε αυτη τη γελοια μουσικη

[B]alex1992[/B]

χαχα έλιωσα με τον αποπάνω,[B]πάντως είπε μεγάλη αλήθεια για το γκλάμ[/B].(ο μλκς ακουγε λαμπ οφ γκαντ)

πεθαίνω…

*μετά απο αυτή τη χαλαρή βραδιά πιστεύω οτι πρέπει να κλειδωθεί ολο το ίντερνετ…έχει τελειώσει την δουλειά για την οποία δημιουργήθηκε…

ΜΠΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ.
Συγνώμη, συνεχίστε, πάω ν’ ακούσω γκλαμ.

ΝΑΙ!

ΔΙΚΑΙΩΣΗ!