Αγαπάμε #3

Τι σημαίνει fwy?

freeway

ποπο
πολλοι ξερολες.
αν το ηξερα δεν θα εμπαινα καν στο κοπο.

:-s :-s

κολλαει το πληκτρο “2” στο Laptop και δεν ειδα οτι δεν ειχε πατηθει.
ικανοποιημενος;

δεν θα επρεπε να υπαρχει αλλο ενα κενο τοτε? :-k


για χαζους ψαχνεις εσυ;
αυτη τη φορα το προσεξα παραπανω,δεν κολλαει παντα.
ξερολας κι εσυ ε;
χαρηκα για την γνωριμια!

πω νευρα :!:

Μην εξάπτεσαι :frowning:

ευγε.

σβηστε το ποστ

Μιας και το τόπικ εδώ το έχουμε για τους χρήστες που αγαπάμε κι όχι για αυτούς που θέλουμε να τους σπάσουμε τα νεύρα, προτείνω να χαλαρώσουμε λίγο με τη χρήστρια. Αφού την ενοχλεί, δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσει γιατί στο τέλος δικαίως θα μας θεωρήσει σπασοκλαμπάνιες. Ισχύει πάντως, πως εδώ μέσα γράφονται μόνο οι χρήστες που χαιρόμαστε που γράφουν σε εμάς και φέρνουν ζωντάνια και χαρά στο φόρουμ και επειδή πολύ φοβάμαι πως δε το ξέρει αυτό η StellaHoshi, ήθελα να το πω :):!:

Αλλά κι εσύ StellaHoshi, σε παρακαλώ πρόσεχε λίγο παραπάνω το τι γράφεις και πού το γράφεις. Το τόπικ των Tool κατέληξε σε διάλογο επιπέδου ΜΣΝ και chat room για άσχετα θέματα, αντί να γίνεται συζήτηση για την μπάντα.

Ζούμε καλτ ροκιν στιγμές
:’) :’) :’)

Πάντως επειδή εγώ το ξεκίνησα, έχω να δηλώσω ότι καθόλου δε θέλω να σπάσω τα νεύρα της Στέλλας. Αν μου το επιτρέπει και ο dmembra =Ρ, την αγαπώ. Επειδή μας διασκεδάζει άπειρα σε διάφορα θρεντ από την ώρα που ο dmembra την έχωσε (στο φόρουμ).

Πορνόγερε :!:

Δεν είδα συμμετοχή στην τελευταία ρόκιν μπάλα. 8)

Δεν εκανα το προφιλ μου για να γινω ο καραγκιοζης σας.

Δε νομίζω να το είπε με τέτοια διάθεση ο Γράκχος πάντως!!!

Έλα βρε Στελλίτσα χαλάρωσε… μη μας τη βγαίνεις έτσι… :frowning:

btw, love your new avatar. Βγάζει ένα, έτσι, πολύ “fuck you” attitude.

Λες ε;
εγω ξερεις τι λεω;οτι ειναι το forum με την περισσοτερη λογοκρισια που εχω δει ποτε μου.
Δεν το ηξερα οτι απαγορευεται μεσω των Posts μας να αναφερομαστε στον “φιλο” μας ειτε με απλα λογια,ειτε με πιο τρυφερα,ουτε οτι το καθε τι που θα λεω θα θεωρειται “αστειο” χωρις να ειναι αστειο.
Αυτοι που το κανουν εχουν προφανως σοβαρο προβλημα.

Δεν απαγορεύεται.