Αγαπάμε #3

Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιο κόλλημα αλλά αντιθέτως βλέπω κάποια έλλειψη αυτοεκτίμησης. Σε βλέπω ψαγμένο… :lol::lol:

Τι τους κάνεις δηλαδή?

Να μου μαθαίνουν το multi-quote! [U]Αξέχαστος[/U] μένω… δεν βλέπεις τι ήθελες multi-quote και στα 667 Post μου? Θα ήταν υπερβολή… :lol:

Αυτή τη στιγμή πάντως πονάνε τα μάτια μου από την έλλειψη συντακτικού, ελπίζω να μην μου μείνει αξέχαστο.

Αυτό σε πείραξε μορφωμένε… :lol:

Πριν εγκαταλειψει το ματαιο τουτο φορουμ ο Wrong μου στειλε το παρακατω μηνυμα σε pm…

εισαι μεγαλο βλημα χοκαμ. φυσικα δεν εισαι μονο εσυ βλημα εδω μεσα αλλα βρισκεσαι σιγουρα στην πενταδα

Επιτελους ειμαι σε ενα τοπ5!!!Η χαρα που ενιωσα ηταν απεριγραπτη.Επισης αν οι αλλοι 4 συμφορουμιτες δεχτηκαν παρομοια μηνυματα,ας κανουν ενα βημα μπροστα.

Επισης μεγαλη χαρα την εχω,γιατι ειχαν να με αποκαλεσουν “βλημα” γυρω στα 25 χρονια ξερω γω και μ επιασε μια νοσταλγια.

Κρατω αυτο το μηνυμα για παντα στο inbox μου και χαιρετω με δυνατο χειροκροτημα και ενα λυγμο τον μεγιστο Wrong.Οh captain my captain…

Δεν είμαι καν στην 5άδα :cry:

αξιος, ΑΞΙΟΣ:D:D

εμεις δυστυχως αρκουμαστε στο ‘ασχετοι’ και ‘αμορφωτοι’ κτλ…:(:frowning:

Έχεις και γατάκι; 8O

Ευχαριστω παιδια!!Και στα δικα σας!!!

και αποψε το φορο ειναι φωτια !!! :lol::lol::lol:

[B]
ροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοονγκ ειναι ρονγκ να φυγεις[/B]

Πεθαίνω για τέτοια…

Μετά και τις τελευταίες εξελίξεις νομίζω μία εκ των δύο θέσεων καπαρώθηκε χαλαρά.

και εγώ συμφωνώ με τον εαυτό μου :roll:

Χόρρορ ψάξου :roll:

το τελευταίο ποστ που ο Night*Sky βγαίνει έξω από τα ρούχα του είναι όλα τα λεφτα

Νομίζω ότι η deadmemories έχει φτιάξει ένα καταπληκτικό ΑΝΘΟΛΟΤΖΙ, αλλά αν δεν είναι κάποιος του χώρου δεν μπορεί να το καταλάβει.

ψηφίστε εμένα λοιπόν γιατί η χάρη μου έφτασε μέχρι και σε thread των kamelot…8)

ΑΝΘΟΛΟΤΖΥ είπαμε. Πρόσεχε την σύνταξη σου.

horror δώσε της λίγο σημασία και έχεις την ψήφο μου :lol: