Αγαπάμε #3

παρόλα αυτά ακόμα δεν βλέπω βελτίωση στους ψήφους μου,ρεμάλια,δεν μ’αγαπάτε?-

[SPOILER]ΠΣΣΣΣΣΣΣ ΜΗΔΕΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ[/SPOILER]

Είναι “η ψήφος”, της ψήφου, τις ψήφους, στις ψήφους. Για αυτό και μόνο με αναγκάζεις να ψηφίσω.

fixed

#-o :stuck_out_tongue: :slight_smile: 8) :lol:

Ε με τόσα αρχαία να 'ουμ,έχω μπλέξει τα μπούτια μου

Δεν θα με κάνετε βασιλιά της ορθογραφίας?:smiley:

Το δεικεούσε νωμοίζο.

Ektora \m/ με δικαιωνεις που σε ψηφισα με το που ανεβασα το πολλ.

θενξ!

ΣΤΙΣ ψήφους μικρέ! Μηδέν ορθογραφικά, ένα γραμματικό… :stuck_out_tongue:

Edit Με πρόλαβαν άλλοι… :stuck_out_tongue:

Γιαυτό είπα χωρίς ορθογραφικά,για να σας τεστάρω να δω πόσο καλοί είστε

Μα ούτως ή άλλως γι αυτό κάνεις κ τόσα ορθογραφικα - να δεις άν ξέρουμε ορθογραφία! :wink:

μην το φωνάζεις ρε,πσοίφουσ μαζαίβο

Ας βαλει ενας μοντ τον Kangouras σαν 10η επιλογη στο πολλ.

Το αξιζει πιστευω.

Με τιμάει που, πολλές φορές, όταν μπαίνω στο φόρουμ, στο πρώτο θρεντ που βλέπω πάνω πάνω στην “Επικαιρότητα” διαβάζω συνήθως “Πέθανε ο Kangouras του Μέταλ…”;

Το παθαίνει κανείς άλλος αυτό;

:lol::lol::lol::lol::lol: και εγω

Πραγματικα, οταν διαβασα αυτο το ποστ, γελασα κυριολεκτικα δυνατα.

LOL με τα ολα του!

και οντως συμβαινει!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Βασικα η μεγαλυτερη αγαπη στο θεμα αυτο δεν ειναι ο [B]Kangouras[/B], αλλα ο [B]angus7pl[/B] που ΠΑΝΤΑ θα απαντησει.
Αν αναρωτιεστε τωρα τι αλλο μπορει να ειπωθει για το θεμα του θανατου του Dio, μην κουραζεστε…
Για τον [B]angus7pl[/B] μιλαμε αλλωστε: [B]The King Of Absolute Nothing[/B] ή εναλλακτικα ο [B]Captain Obvious[/B].
Αμα καθισετε και κανετε ενα συγκεντρωτικο multi-quote με τα ποστς του στο συγκεκριμενο τοπικ ([B]51[/B][B]!!![/B]), θα πειτε ‘‘δεν παιζει, επιτηδες το κανει ο τυπος…’’.

[SPOILER]Η αληθεια βεβαια ειναι οτι ολοι ξερουμε ποιος ειναι ο [B]πραγματικος Βασιλιας του Απολυτου Τιποτα…[/B]:):!:[/SPOILER]

…νομιζω πως ο angus τον εχει ευκολακι σε συνολικη προσφορα στο φορουμ

ΕΓΩ…

Έλα ρε μαλάκες. Και έλεγα κι εγώ, τί συζητάνε ακόμα σ’ αυτό το γαμωτόπικ; Δεν έμπαινα επειδή βαριόμουνα. Αλλά η απάντηση ήταν όντως προφανής: ο Κάγκουρας συνεχίζει να ποστάρει χωρίς λόγο και ο Άνγκους να του απαντάει επίσης χωρίς λόγο!

Ον τόπικ, [B]in cradleofmaiden we trust.[/B]

ή οπως θα 'λεγε και ο ιδιος

[B][SIZE=“5”]THE KING OF ABSOLUTE NOTHING!!![/SIZE][/B]

YΓ.: Στην ιδια κατηγορια υπερ-αγαπαω και faid85 (και εκει θα παει μαλλον η ψηφος μου, παροτι εγω παω απατος), που σε ολες τις συζητησεις μπορει να χωσει το Slash ή τους Guns, αφου στην τελικη οι κλανιες τους εχουν πουλησει περισσοτερο. :lol: