Με τιμάει ότι

…τελειωσαν τα παγακια στο ψυγειο και εβαλα παγωτο βανιλα στον φραπε μου?
με τιμαει επισης οτι μου αρεσει πολυ η γευση και θα το ξανακανω?

…βρήκα μια μπουγελόφατσα και συγκινήθηκα.

Εννοειται σε τιμα.

Την κολοκυθα?

Πριν από 3 μέρες έψαχνα στο google για φωτογραφίες γιατί είχα βρει κι εγώ μία (γάτα). Προσκυνάω Βέγκα.

χαχαχα!
άνετα σε τιμάει!αν και μια φορά που είχα δοκιμάσει δε μου άρεσε τόσο αλλά και πάλι είναι έξυπνη λύση…:stuck_out_tongue:

με τιμάει ότι έχω πιει τόσο που ααπό αυτό το ποστ τοθυ φρίδομ…

το μόνο που έπιασα ήταν κάτι για γκέη? :? :? :-s

Δες το ξανά αύριο να μου πεις άμα συμφωνείς!:stuck_out_tongue:

Όχι. Τη νεκροκεφαλή με το χρυσό δοντάκι.

Με τιμαει οτι τοσα χρονια που μπαινω στα πιτς δεν εχω φαει ποτε σαβουρα και σημερα στους Τεσταμεντ ουτε την πρωτη “γυρα” δεν προλαβα να τελειωσω και βρεθηκα κατω???

Σε τιμάει γιατί ήταν [SIZE=“7”]ΚΑΒΛΑ[/SIZE]

επισης με τιμαει που καποια στιγμη σε ειδα αλλα επειδη διψουσα του θανατα προτιμισα να παω στο μπαρ απο το να ερθω να σου μιλισω???:stuck_out_tongue:

και το νερακι ηταν ΚΑΒΛΑ!

Κι αυτό σε τιμάει γιατί και το νερό ήταν [SIZE=“7”]ΚΑΒΛΑ[/SIZE]

Με τιμάει ότι βρήκα στο γιουτούμπι και κάηκα εντελώς με παλιά βιντεάκια από φέημ στόρι και θέλω να δηλώσω πως ΣΤΗΡΙΖΩ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ ΑΣΠΑ ΤΣΙΝΑ?

Eίσαι τρομερό αποκαίδι. :!::stuck_out_tongue:
Βασικά Άσπα vs. Κούκα σημειώσατε άσο. Άσπα vs. Ελεάνα σημειώσατε 2.

Η Ασπα ήταν μεγάλη καριόλα και πρέπει να είναι μεγάλο ηφαίστειο στο κρεβάτι (τραστ μαι διαίσθηση) και να πατάει χάμω ψευτογκομενες τύπου ελεάνας.


:άπειρες καρδούλες:

στηρίζω μέχρι εκεί που δεν πάει!

τετοιες σκυλες θελω στο κρεβατι μου , μπραβο ρε ασπα ετσι γερα ,μπουνια στα ανδρεικελα και το κατεστημενο τους
Το παραπάνω είναι σχόλιο από youtube στο βίντεο αποχώρησης. Nα υποθέσω τίποτα ή όχι?:p:lol:

Εδιτ: “Eδώ στο Καρπενήσι γεννιέται η νέα βίσση” http://www.youtube.com/watch?v=JmBCSBIS63g&feature=related

Δεν γράφω σχόλια στο γιουτιούμπ. Προφανώς κάποιος συναγωνιστής που ΝΙΩΘΕΙ!

Το βίντεο είναι μνημείο ε!

θυμαμαι που ειχε δηλωσει κατι του τυπου:

“Αχ ναι, σαν τελευταιο τραγουδι θα πω ενα που εγραψε ο αγαπητικος μου για μενα μπλαμπλαμπλα”

και ηταν ξερωγω το Τορν της Ιμπρουγκλια :expressionless:

Με τιμάει ότι έβγαλα το cd Incantation που άκουγα για να χώσω YANNI?

Mε τιμαει που σημερα εχω κανονισει βαση προγραμματος και σχεδιασμου,μεθυσι με απειρα αλκοολια,μετα τις 12,σε καθε μπαρ-κλαμπ του Ηρακλειου?Οποιος ειναι κοντα,να κραταει μαζι του το λιγοτερο 20 εουρα και να εχει φαει καλα απο πιο πριν…