Οι "παίζουμε όλο το δίσκο μας του 1911" περιοδείες

Ελπίζω όμως να χάσει κάνα κιλό (ή άντε να ρουφήξει καμιά κόκα) ο Ντέιβ και να πάρει λίγο τα πάνω του, γιατί αν είναι έτσι όπως ήταν στο Rockwave, θα πέσει ξενέρωμα.

Mε Negasonic…, Look To Your Orb, Third Alternative, ομωνυμο και ολα τα λοιπα, υπαρχει καποιος που εξακολουθει να ειναι αντιθετος με τετοιες τακτικες;;; 8)

Δεν είναι περιοδείες αλλά οι slayer θα παίξουν το reign in blood στο ATP και οι metallica το black album στο download.

Οι Metallica το ειχαν ξανακανει το 2006/2007 οπου σε μερικα shows επαιξαν ολο το “Master Of Puppets”

νομιζω ειναι απο τα θεματα που αγαπαμε να μισουμε. σε λιγους αρεσει αυτο σαν κινηση, αλλα σαν αποτελεσμα ολοι θα γουσταραμε να δουμε την Χ αγαπημενη μας μπαντα να παιζει ολον τον Χ αγαπημενο μας δισκο, απλα θα ευχομασταν να ηταν το 1980-90, και οχι το 2011…

Μπαααμ-π.

Πέρσι οι Fu Manchu έπαιζαν όλο το In Search Of και οι Monster Magnet όλο το Dopes To Infinity. Φέτος οι μεν παίζουν όλο το The Action Is Go και οι δε όλο το Spine Of God. Νομίζω η ναφθαλίνη αρχίζει και βρωμάει αφόρητα.

Οι Metallica στήριξαν τις καλοκαιρινές τους εμφανίσεις στα Sonisphere παίζοντας όλο το Black Album με την τσαχπινιά ότι το έπαιζαν ανάποδα. Στο δικό τους Orion Festival έπαιξαν και τα δύο βράδια headliners, τη μία το Ride The Lightning και την άλλη το Black Album, οκ αυτά τα one off είναι πιο συμπαθητικά.

Και οι Pentagram στο κόλπο φέτο με το Relentless.

[SPOILER][/SPOILER]

openrelay satchel paige biography bt60 battery ipod fish roman coin saxon math books shure sm58 microphone oxygen mask timberland scarpe
louboutin shoes
scanexpress 1248ub pretty baby oval concepts hp officejet d135 printer potty training for dogs quickbooks pro 2002 update powerflow prozyme for dogs online outlet clothing stores quilt labels ¥λ¥Φ¥Ώ¥σ¥Ρ¥σ¥Χ¥Ή
best golf swing nutrition plastic surgery magazine flavor coffee bible old Testament watch video v3x salt crystal

Μου αρέσει πολύ αυτό το θρεντ τελικά, όλο επανέρχομαι.

Οι Morbid Angel παίζουν όλο το Κοβεναντ στο Αμέρικα λέει. Ο ιός εξαπλώθηκε και στο ντεθ.

[SPOILER][/SPOILER]

Ιός, όπως τό 'πες. Δε μου αρέσει το φαινόμενο.

Είναι μάλλον ανάλογα το timing της μπάντας. Το 2004 οι Ryche στο Rockwave με είχαν ξενερώσει φρικτά με το ολόκληρο Mindcrime (το οποίο είναι ο αγαπημένος μου δίσκος τους κιόλας) γιατί ήταν μια ενεργή και όχι ξοφλημένη μπάντα που ήθελα να τη δω σε ένα πλήρες setlist. Αντίθετα, το 2010 οι Fates βρίσκονταν μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας οπότε γουστάραμε με το Parallels. Δε νομίζω ότι θα είχα την ίδια αντιμετώπιση τώρα που ξέρω ότι ετοιμάζουν δισκογραφική επιστροφή κλπ.

Μπέρδεμα και φανμποηλίκι γενικά.

Ναι. Έρρεαν άφθονοι το 2004 οι δημιουργικοί χυμοί των Ryche! :lol:

Ε άφθονοι όχι αλλά αν μη τι άλλο αξιοπρέπεια στις κυκλοφορίες τους.