Ραδιοφωνικοί σταθμοί

ποιος ειναι ο αγαπημενος σας ραδιοφωνικος σταθμός?

den nomizo oti iparxei kanenas pou na aksizei polla, alla arketa kaloi einai: radio gold-103.3, rock fm-96.9, atlantis-105.2. Apoti ksero pantos h Thessaloniki exei pio kalus oson afora tin rock skhnh.

τοτε μενω σε αλλη πολη…

G O L D…103,3!Ο πιο οργανωμένος κ΄ποιοτικός μουσικά σταθμός…Απόλυτο φετίχ στα fm κάθε γνήσιου rocker!

+96.3 αν και τώρα τελευταία δεν παίζει κάτι καλό…

o red apo oti exw paratirisei pezei olo ta idia kai ta idia kai oti kikloforei tora teleftea …
pistevo oti o atladis ine o kaliteros rock stathmos stin athina…exei ekpobes gia ola ta gousta kai megali pikilia

φραγκος-σηρηνακης στον ατλαντις

Πράγματι ο red είναι χάλια και παίζει κάτι ποπ τραγούδια…κρίμα γιατί ξεκίνησε ενθαρρυντικά.Για εμένα ο καλύτερος είναι ο gold!!

Σκατά είναι όλοι :twisted:

Εκπομπές ξεχωρίζω μόνο και γενικώς μου αρέσουν σταθμοί που δεν ξελιγώνονται στις διαφημίσεις.

o gold tha itan ontos o kaliteros stathmos an den evgaine kathe toso kai ligo o ligdas/fasistas ktl. ktl. mastorakhs…

εγώ άρχισα να ακούω rock fm άλλά βαρέθηκα γρήγορα… μετά gold το οποίο ανακάλυψα εντελώς τυχαία όταν αλλάζοντας σταθμούς ξαφνικά ακούω κάτι που θύμιζε november rain καλά όταν κατάλαβα ότι ήταν όντως αυτό δεν το πίστευα!!! και τώρα ακούω red το κακό μ’αυτόντο σταθμό είναι ότι απ’τη μία βαζει κομματάρες κΑΙ πορώνομαι απ’την άλλη βάζει κάτο πατάτες… γι’αυτό άνοιξα το τοπικ μήπως έχει ανακαλύψει κανείς τίποτα καλύτερο…

Τον SKYROCK 98 FM τον θυμάστε?Ηταν μακράν ο καλύτερος σταθμός.Τώρα λίγο Gold,λίγο Atlantis,λίγο Red λίγα πράγματα γενικώς.(Και το metal city ήταν γαμώ τις εκπομπές στο Radio city 102,7 αν θυμάμαι καλά.) 8)

Απο Ατλαντις ακουω μονο τις εκπομπες του Rock Hard, ολες οι αλλες παιζουν συνεχεια τα ιδια τραγουδια + ελληνικες πιπες της εταιριας. Στον Rock FM ακουω Ριχαρδο τις Κυριακες, και ακουω και λιγο Sportime και ΕΡΑ Σπορ για αθλητικη ενημερωση και ΝΕΤ 105,8. Radio gold παιζει καλη μουσικη, αλλα δεν ακουω γιατι δεν γουσταρω να δινω ακροαματηκοτητα στον Μαστορακη.

Δεν ακούω ραδιόφωνο πλέον. Εδώ δεν προλαβαίνω να ακούσω αυτά πού έχω, θα ακούω κι αυτά που παίζουν οι άλλοι! :lol:

+1

Μεχρι περισυ ακουγα Κυριακη τη Μεταλ Ζωνη(αλλα δεν θυμαμαι αν ηταν στον 104.7 ή στον 105.5…!).Τελοσπαντων,τη σταματησαν την εκπομπη και απο τοτε δεν ακουω ραδιοφωνο,εκτος αν εχει καναν αγωνα που δεν τον δειχνει η TV!

  1. Ωραίος, διάβασε αυτό:

http://www.rocking.gr/forumt-2525.php

  1. Ωραίος, διάβασε αυτό:

http://www.rocking.gr/forumt-2525.php[/quote]

Και όμως εκπέμπει ακόμα ε?Θα ακούσω σύντομα.Τhanx για το info. 8)

Κι εγώ με RED και ROCK τη βγάζω… Χωρίς να τρελαίνομαι. Ανάλογα και την εκπομπή/περίοδο κ.τ.λ.

Ο Red είναι για τα κλάματα,δεν ξέρουν την τύφλα τους από classic rock…
Ο rock fm έχει έναν Ριχάρδο μόνο,ενώ ο Gold παίζει μια χαρά μουσική αλλά και μόνο που ανήκει στο φασιστόγερο,δν πρόκειται ν’ακούσω…οπότε…

O Gold, έχει βάλει τη πιο χαζή διαφήμηση ever. Βγαίνει η κυρά που μιλάει συνεχώς και λέει:

“Σας προκαλούμε, με τα τραγούδια που παίζουμε να αλλάξετε σταθμό”

Δε ξέρω τι λέει παρακάτω, γιατί ΠΑΝΤΑ αλλάζω σταθμό μόλις το ακούω…