Φημες για συναυλιες #2

Σήμερα στις 6 , περίπου, το απόγευμα η διοργανώτρια εταιρία του sonisphere festival θα ανακοινώσει την πρώτη λίστα με τις μπάντες που θα πάρουν μέρος στο festival το καλοκαίρι του 2011.

Και η Αθήνα είναι μέσα και φέτος…είδωμεν…

http://sonispherefestivals.com/

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!SYSTEM SYSTEM SYSTEM!!!

δε νομιζω συστεμ.μαλλον για σλιπνοτ το κοβω.

Oι Slipknot είναι headliners, ήδη…

προς το παρον εχουν ανακοινωθει ως headliners μονο για το knebworth:wink:

το ίδιο έγινε και πέρυσι με τους Big Four…τουλάχιστον στην πλειοψηφία του φεστιβάλ σε άλλες χώρες…

Ε ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ LUCIFER ΠΑΛΙΟ ΜΑΛΚΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ.το γαμήσατε και αυτο το φεστιβάλ( ο θεος να το κάνει)

Θα μας σφυρίξουν κάτι 100στάρες πάλι…!!!
Γαμώ τον μπελά τους ρε…

Να ναι καλά η Σόφια που μάλλον θα με φιλοξενήσει και φέτος… Αναμένουμε…
Αν ισχύει αυτό που είχε ακουστεί ότι και στην Αθήνα θα είναι 2ήμερο, φοβάμαι μήπως το τικετ γίνει 3ψήφιο φέτος…

αυτο που θέλουν είναι ενα μπουκοταζ ( ή πως διαολο λέγεται) και κλοτσιες στον κώλο,αναλογο με αυτο που κάναν οι Ισραηλινοι στους Μεταλλικα…αλλα που!!!

ρε φίλε δεν φταίνε οι Metallica…οι διοργανωτές κάνουν τις μαλακίες…βλέπε Ελλάδα!!!

οχι φιλε δεν ε’ιπα τιποτα για τους μεταλλικα (ουτε ενοώ να μπουκοταρουμε τους μεταλλικα),σαν παραδειγμα το εφερα για το τοτε μπουκοταζ…

εννοώ να μπουκοτάρουμε το event ,αλλα πού!!! τι λέω…ε?!

Δεν το βλέπω ρε φίλε…
Άλλωστε αυτό έπρεπε να είχε γίνει εδώ και πολλά χρόνια, τότε που η didi έκανε οτι γούσταρε…όχι πως τώρα δεν κάνει…
Νομίζω οτι πρέπει να υπάρξει ένα αντίπαλο δέος, μήπως και στρώσουμε συναυλιακά…

Αλλά και πάλι δεν το βλέπω…στο Ελλαδιστάν είσαι…μια πίτα με γύρο παίρνεις και δίνεις 3 ευρώ, δεν θα σε ξεκωλιάσουν στο φεστιβάλ???

εγω βλεπω φετος να μας φερνουν Iron Maiden και Slipknot αν εχουμε 2ημερο,ελπιζω να φερουν και τπτ Motorhead!

αυτο και αν ισχυει τπτ για ιουλιο που ελεγαν…:smiley:
και λογικο τικετο φυσικα…

για να το λήξω εδώ,θα πώ τις τελευταίες μου κακιες…και σταματώ

-αν γίνει 2ημερο φεστιβάλ,μην κανουν την μαλακια και βάλλουν σλιπνοτ με μεταλ μπαντ μαζι ελεος

-εισητηρειο δεν σας πληρώνω θα μπω ΜΕ ΝΤΟΥ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΤΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

-και τώρα βρήστε με γιατι θα σας θήξω—>προβατα πληρώστε 1000 ευρώ για να δειτε αυτο το εβεντ

Αυτα τωρα κάντε με μπάν,επειδη σπαμμάρω

αν όντως στο ίδιο μπιλ είναι Slpknot / SOAD (:?) μαζί με [B]Motorhead/B θα το σκεφτώ 2 φορές αν θα πάω …

Αν σαυτές τις τρεις μπάντες, βάλεις και Iron Maiden…εγώ πάω και με τα πόδια…και μόνο Motorhead το κάνω:):!:

ανακοινωθηκαν τελικα?

και η δικιά μου άποψη είναι να μην βάλουν σλιπκνοτ με μεταλ μπάντα. το κόβω για Maiden ή Motorhead headliners
ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ;