Φημες για συναυλιες #2

Επισης ειναι πολυ μεγαλυτερη μπαντα αυτη τη στιγμη σε performance και μουσικη αξια απο τους GNR που εχουν να κυκλοφορησουν σοβαρο δισκο 23 χρονια :sunglasses:

8 :sunglasses:

Σοβαρο ειπα, οχι καρικατουρα :sunglasses:

καμία ειδησούλα για Rockwave, Eject ή άλλο φεστιβάλ δεν έχουμε;

Αυτό που λες είναι υποκειμενική άποψη. Και για μένα κορυφαίοι σε performance και μουσική αξία είναι οι Evile ξέρω 'γω. Εδώ μιλάμε με αριθμούς και με βάση αυτούς οι Guns είναι το πιο καυτό συναυλιακό όνομα αυτή τη στιγμή.

Έχουμε. 19 Δεκεμβρίου θα υπάρξει η πρώτη ανακοίνωση για το line up του 2017 στο Rockwave. Εν τω μεταξύ έχω λιώσει με τα σχόλια από κάτω στο facebook. Για παράδειγμα “Καλομοίρα Σαράντη για την ποπ μέρα, Νατάσσα Μποφίλιου για την alternative και Μέλισσες για την ροκ”.

Ντάξει πέρα απ’ το χιουμοριστικό της υπόθεσης το σχόλιο ενός φίλου περιγράφει επακριβώς την κατάσταση: “Παλιά περιμέναμε την ανακοίνωση πώς κ πώς…”

1 Like

EUROPE 16/5/2017 Σόφια με ticket στην αρένα 50 λεβα (25 ευρω)

Πω, τρομερό αυτό.

1 Like

δε ξερω για εσας αλλα εγω εφυγα ηδη

Μόνο αν βγάλει 10άρια εισιτήρια η Ryan.

1 Like

Λογικα οι ΝτιΝτιδες θα ανακοινωσουν placebo

Πρωτότυπο…

Παλι ρε πουστη μου.?

θα κονομησουν οι καντινιερηδες και φετος με τις συναυλιαρες της αθηνας.
καλυτερα μια καλη συναυλια εξω παρα 3-4 μετριες κ χιλιοπαιγμενες στην πρωτευουσα, εξαλλου αφου πλεον μενω επαρχια το ιδιο μου παει οικονομικα

Παίζει να γινει κανα θαυμα και να’ρθουν soad?

ουτε για αστειο

Unpopular opinion, αλλα θα εψηνα πολυ Placebo με ενα καλο setlist. Σιγουρα καλυτεροι απο Lana…

Επίσης σίγουρα καλύτερoι κι από μπάντες τύπου Last Shadow Puppets (οι αντίστοιχοι δικοί μας Onirama). Αλλά αυτό δεν αναιρεί το γεγονός ότι πρόκειται για μέτρια και χιλιοπαιγμένη συναυλία όπως λέει κι ο @Dr_Love πιο πάνω.

1 Like


2016 έχουμε

λολ μη τα πετατε ετσι αυτα…