Φημες για συναυλιες #2

οχι ρε σαν αποθημενο να δω λαιβ το λεω.για τους linkin χαριτολογω.που λεω για μεταλ.

Τους Rush αφού δεν τους είδες στην ώρα τους, πάει, δυστυχώς. Δε βλέπω να ξανακάνουν τίποτα, και πάλι δυστυχώς. Γιατί πρόκειται για πραγματικά τεράστιο συγκρότημα, που διατήρησε την ποιότητά του μέχρι το τέλος, τόσο στο studio, όσο και στο σανίδι. Εκπληκτικοί μουσικοί.

Εγω πιστευω οτι θα χει κολοκυθες

περιμενε να δουμε τι άλλο θα ανακοινωθεί και μετα βγαζουμε συμπερασματα. Για να γινει μια καλη μεταλ μερα, δεν αρκουν ουτε στο ελαχιστο οι Evanescence…
Στην αναμονη λοιπον για τα επομενα ονόματα και εδώ ειμαστε να τα σχολιασουμε

δεν θα υπαρχει 3η μερα

εννοούσε να περιμένουμε να μάθουμε ποιες άλλες μπάντες θα παίξουν την ίδια μέρα με Evanescence

δεν υπαρχει λογος να βαλουν τους helloween σε φεστιβαλ απο τη στιγμη που αν τους φερουν αθηνα-θεσσαλονικη οπως πριν λιγα χρονια με gamma ray θα γινει της καριολας το sold out

Σίγουρα σε δικό τους σοου και σε κλειστό χώρο, θα τους θέλαμε οι περισσότεροι

ειδικά απ την στιγμή που θα μοιράσουν τα σετ σε περιόδους ( αν έχω καταλάβει σωστά )

Χωρίς σιγουριά, μάλλον για μετά το καλοκαίρι το μπριάμ (με τα κολοκύθια).
Αλλά ΠΡΙΝ παίζει μια ενδιαφέρουσα αναστασή με εκπλήξεις, αν “κάτσει”.

αφου γραφουμε στις “φημες” γιατι δεν το λες ;

λεγεεεεεεε

gojira-anathema-paradise lost rockwave

Με headliners τους Evanescence, βάζεις από κάτω τους Gojira, Anathema, Paradise Lost και έχεις κάνει μια γαμάτη metal μέρα. Πάω αύριο να πάρω εισιτήρια για 2ήμερο παίδες!

1 Like

http://rockoverdose.gr/archives/175927

Για Gojira θα πάω εννοείται

Απ τις μεγαλύτερες μπάντες στο ευρωπαϊκό μέταλ . Κατά την άποψή μου “μεγάλου βεληνεκούς”

Δεν κάνουν για festival οι Paradise Lost και Anathema…

1 Like

Εγώ λυπάμαι τα κορίτσια που θα πάνε για evanescence που θα μας ανεχτούνε όταν θα τα κάνουμε τανα όλα στους Gojira . Ετερόκλητο κοινό κλασσικά

Αν παίζουν την ίδια μέρα και αν ισχύσει

Ο, τι και να ναι συναυλιακά οι anathema & PL αν δούμε Gojira πάει στα κομμάτια

φρεσκαδουρα παλι.ηδη ετοιμαζω μπαγκαζια γι barcelona rock fest.ελπιζω να μην βαλουν παλι τους lost με ηλιο να παιξουν.γιατι πακετο.α ρε αθανατε εξυπνε ελληνα με τις αρπαχτες συναυλιαρες.σα λαος αυτα μας αξιζουν.

Καλά BARCA ξανά και ξανά. ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ! Γαμώ τις τιμές, πας με ΤΟ ΜΕΤΡΟ και φεύγεις. ΝΕΡΑ, 500 τουαλέτες, αψίδα με ΝΕΡΟ, νερό να πινείς και να πλυθείς … ΟΡΓΑΝΩΣΗ ! Και μην πούμε τπτ για Line up.

ΔΕ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΪΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ. Λογικά σύμφωνα με φίλο εκ των έσω θα κλείσει σε 1-2 εβδομάδες.

και μερος που αραζεις με υποδοχες να φορτιζεις τα κιν.